2019-11-19   02:29:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 4

60_S
Gren 60, 50m Bröstsim Herrar C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
218  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  33.98   
205  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  50 m  34.39   
224  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  50 m  35.01   
484  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  35.03   
632  Damm-Johnsen Erlend  2004  Lambertset    25 m  35.10   
485  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  35.44   
446  Bråneke Philip  2004  SKÖVDE SS  AI6304  25 m  35.60   
327  Nagy Levente  2005  LJUNGBY SS  AD1105  25 m  35.73   
609  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  25 m  35.87   
10  214  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  50 m  36.54   
11  525  Florez Sebastian  2004  HVETLANDA  AH8504  25 m  36.54   
12  641  M. Laskemoen Kasper  2004  Lambertset    25 m  37.02   
13  357  Klebom Hampus  2004  S 02  AC4504  25 m  37.17   
14  371  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  37.24   
15  608  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  37.27   
16  403  Chen Kevin  2004  S 02  AZ2504  25 m  37.48   
17  223  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  25 m  37.62   
18  542  Hristodor Mircea Gabriel  2004  VÄXJÖ SS  AT8904  25 m  38.43   
19  252  Ericksson Linus  2004  KALMAR SS  AX0104  25 m  38.80   
20  305  Krohn Linus  2005  KUNGÄLV  AS3505  25 m  39.03   
21  376  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  50 m  39.16   
22  238  Fransson Hugo  2005  KALMAR SS  AA4105  25 m  39.18   
23  323  Bogren-Karlsson William  2005  LJUNGBY SS  AA4905  25 m  39.63   
24  504  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  25 m  39.84   
25  372  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  AP1104  25 m  40.02   
26  124  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  50 m  40.11   
27  448  Silow Alvin  2005  SKÖVDE SS  AF0905  25 m  40.38   
28  645  Rahlff Mads-Emil  2005  Lambertset    25 m  40.60   
29  430  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  40.86   
30  601  Forsberg Hannes  2004  UDDEVALLA  AW8104  25 m  40.99   
31  496  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  41.28   
32  592  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  41.72   
33  120  Gardiner Jack  2004  GÖTEBORG  AR8904  50 m  42.23   
34  507  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  42.43   
35  502  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  42.52   
36  508  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  42.59   
37  225  Liu David  2004  JÖNKÖPING  AY4704  50 m  42.70   
38  492  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  43.61   
39  512  Martinsson Carl  2005  VARBERG  AR6305  50 m  44.38   
40  431  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  44.67   
41  258  Blixt William  2004  KARLSBORG  AT0904  50 m  45.19   
42  219  Ekblad Victor  2004  JÖNKÖPING  AJ5304  50 m  45.35   
43  433  Hedendahl Milton  2005  SK 1970  AC5305  25 m  45.46   
44  621  Bööck Hugo  2004  FALKENBERG  AZ8504  25 m  45.93   
45  130  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  AR1105  25 m  46.21   
46  143  Ulvdal Erik  2005  GÖTEBORG  AT8905  25 m  46.62   
47  473  Lindberg Alfred  2004  UPPLANDS-B  AX4304  25 m  47.23   
48  294  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  AD6505  25 m  48.12   
49  348  Barinov Nicolai  2005  RONNEBY SS  AP7705  25 m  49.28   
50  198  Lövgren Fabian  2005  SK GÖTENE  AJ7305  25 m  51.90   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner