2019-10-15   07:06:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 10 november 2018 kl. 09:00

Document
Startlista
Sum-Sim (25m) 2018 regionfinal Västsvenska
Arrangör:
Plats: Valhallabadet Västsvenska Simförbundet
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 10 nov 2018 till den 11 nov 2018
12 100m fjärilsim flickor 14
VSSF Sum-Sim Region rekord:
14 år: Céline Bertrand (1995) 1:02.49 2009-11-14
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 270 Boiana Gradinarska Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 AJ5204 50m 1:06.19
2 384 Elna Magnusson Simklubben S 02 25m 1:09.39
2004 BG1804
3 54 Sara  Hopmark Göteborg Sim 25m 1:10.20
2004 AJ7204
4 71 Linnea Högstedt Göteborg Sim 25m 1:10.63
2004 BK2404
5 380 Ellen Vråmo Simklubben S 02 25m 1:10.82
2004 BF8604
6 6 Sofie Persson Simklubben Elfsborg 50m 1:11.12
2004 AB5804
7 282 Astrid Virén Mölndals Allmänna
Simsällskap
25m 1:12.25
2004 AV5204
8 406 Clara  Sandberg Simklubben 1970 2004 AH6604 25m 1:12.39
9 532 Evelina Wester Uddevalla Sim 2004 AO6204 25m 1:13.54
10 134 Klara Martinez Jonsson Kungsbacka Simsällskap 2004 BI4604 25m 1:13.70
11 47 Julia Jonsson Falköpings Simsällskap 2004 AR5804 25m 1:13.77
12 407 Ella Westerlund Simklubben 1970 2004 AL6604 25m 1:14.41
13 432 Ida Kristiansson Skövde Simsällskap 2004 AX8204 25m 1:14.47
14 377 Lia Bromander Simklubben S 02 2004 AZ4604 25m 1:15.10
15 378 Madison Lind Simklubben S 02 2004 AZ4804 25m 1:15.30
16 261 Tuva Gustavsson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 AF5604 25m 1:16.13
17 46 Filippa Lind Falköpings Simsällskap 2004 AB7204 25m 1:16.38
18 487 Tilda Hilbert Varberg Sim 2004 AZ0804 25m 1:16.87
19 543 Moa Rödin Uddevalla Sim 2004 BH8404 25m 1:16.91
20 195 Elsa Jonsson Simklubben Laxen 2004 AN0404 25m 1:17.02
21 19 Elsa Berge Kleber Simklubben Elfsborg 2004 AY5204 25m 1:18.13
22 58 Polina Zhirkova Göteborg Sim 2004 AN4204 25m 1:18.72
23 573 Elsa Kanth Falkenbergs Simklubb 2004 AN9204 25m 1:19.86
24 281 Elina Wang Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 AV4204 25m 1:20.66
25 493 Emmie Dahlgren Varberg Sim 2004 BA8204 25m 1:21.01
26 245 Clara Westh Lidköpings Gymnastik o SS 2004 BT2404 25m 1:21.03
27 84 Filippa Hemberg Göteborg Sim 2004 BT5204 25m 1:21.57
28 10 Hannah Lilja Simklubben Elfsborg 2004 AE2604 25m 1:21.87
29 135 Alice Karlsson Kungsbacka Simsällskap 2004 BJ3204 25m 1:22.52
30 209 Nikita Reljanovic Simklubben Laxen 2004 BD4404 50m 1:23.62
31 523 Tilde Nordström Uddevalla Sim 2004 AG0204 25m 1:23.72
32 297 Lia Wallström Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 BK5804 25m 1:23.81
33 290 Anya Chen Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 BH1604 25m 1:24.39 RES
34 287 Frida Olofsson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 BF7804 25m 1:24.87 RES
2018-11-10 08:14:49 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Svenska Simförbundet

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner