2019-11-12   02:57:02
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 10 november 2018 kl. 16:00

Document
Startlista
Sum-Sim (25m) 2018 regionfinal Västsvenska
Arrangör:
Plats: Valhallabadet Västsvenska Simförbundet
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 10 nov 2018 till den 11 nov 2018
17 100m frisim flickor 13 o y
VSSF Sum-Sim Region rekord:
13 år och yngre: Sofia Henningsson (2004) 59.14 2017-11-11
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 524 Sofia  Abrahamsson Uddevalla Sim 2005 AB8605 25m 58.77
2 425 Molly Lund Skövde Simsällskap 2005 AB6605 25m 1:01.82
3 17 Thilda Häll Simklubben Elfsborg 2005 AE5205 25m 1:03.07
4 27 Amanda Böhrén Simklubben Elfsborg 2005 AU8405 25m 1:03.77
5 546 Emma Hejdengård Uddevalla Sim 2006 AY7806 25m 1:03.94
6 55 Olivia Thonander Göteborg Sim 2005 AD7605 25m 1:04.06
7 72 Ebba Egnell Göteborg Sim 2005 AX3805 25m 1:04.18
8 387 Amanda Cederqvist Simklubben S 02 2005 AY2405 25m 1:04.88
9 29 Hilda Hou Vasiiliagou Simklubben Elfsborg 2006 AM3606 25m 1:06.05
10 12 Agnes Holmblad Simklubben Elfsborg 2006 AA5206 25m 1:06.05
11 529 Lina Nielsen Uddevalla Sim 2005 AD5605 25m 1:06.33
12 65 Saga Johannesson Göteborg Sim 2005 AE3705 25m 1:06.38
13 485 Filippa Sjögren Varberg Sim 2006 AD6406 25m 1:06.38
14 126 Lina Dahlgren Kungsbacka Simsällskap 2005 AD8805 25m 1:06.91
15 482 Nikki Berggren Varberg Sim 2005 AD9805 25m 1:06.93
16 373 Ronja  Theorin Simklubben S 02 2005 AE6605 25m 1:06.94
17 542 Lova Rodin Uddevalla Sim 2005 AO1205 25m 1:07.13
18 244 Elin Salegård Lidköpings Gymnastik o SS 2005 AT0405 25m 1:07.28
19 392 Elsa Dittmer Simklubben S 02 2005 BR3805 25m 1:07.38
20 1 Elsa Sjöström Simklubben Elfsborg 2006 AA0206 50m 1:07.62
21 388 Ella Holmqvist Simklubben S 02 2005 AY3405 25m 1:07.71
22 351 Frida Rångeby S77 Stenungsund 2005 AZ8205 25m 1:07.99
23 540 Annamaria Girnus de Sousa Uddevalla Sim 2005 AO2205 25m 1:08.20
24 203 Ellen Gullberg Simklubben Laxen 2005 AJ3605 25m 1:08.23
25 539 Nora Eriksson Uddevalla Sim 2005 AN1805 25m 1:08.36
26 436 Linnea Melin Skövde Simsällskap 2005 AX1605 25m 1:08.45
27 13 Linnea Hyvönen Simklubben Elfsborg 2005 AB2405 25m 1:08.49
28 8 Signe Wahlberg Simklubben Elfsborg 2005 AA7805 25m 1:08.75
29 354 Maja Edberg S77 Stenungsund 2006 AX7206 25m 1:08.85
30 239 Klara Torén Lidköpings Gymnastik o SS 2006 AB1406 25m 1:09.07
31 438 Ebba Jukic Skövde Simsällskap 2005 BF7205 25m 1:09.53
32 458 Sofia Tranberg Trollhättans Simsällskap 2006 AA9606 25m 1:09.58
33 220 Maja Ljungdahl Simklubben Laxen 2006 AO9606 25m 1:09.66 RES
34 389 Miray Beybutov Simklubben S 02 2005 AY1405 25m 1:09.68 RES
2018-11-10 12:47:40 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Svenska Simförbundet

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner