Program för Septembersim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
pass 2: insim: 14:30-15:15
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Tyresö Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2018 till den 29 sep 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Ryggsim FL A-D
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Sportextreme |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
1 |
|
Ella Mahe |
2005 |
SS04 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
2 |
|
Philippa Ledo Antunes |
2004 |
TYRESÖ SS |
2:02.09 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
SKK |
1:48.12 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Laura Nelson |
2006 |
SKURU IK |
1:43.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
5 |
|
Olivia Bäck |
2007 |
SKK |
1:47.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
6 |
|
Tilde Bergvall |
2004 |
TYRESÖ SS |
1:51.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
7 |
|
Emmy Skånstad Fant |
2007 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Ryggsim FL A-D |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
1 |
|
Elise Karlsson |
2007 |
SKK |
1:40.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
2 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
SKK |
1:35.89 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
3 |
|
Maja Dunder |
2005 |
SS04 |
1:33.04 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
4 |
|
Gabriella Klang Fornehed |
2003 |
SS04 |
1:31.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Emelie Bilands |
2006 |
SKK |
1:32.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
6 |
|
Filippa Bergman |
2005 |
SKURU IK |
1:35.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
7 |
|
Alice Belic |
2005 |
SKURU IK |
1:39.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
8 |
|
Fidelie Börnesson |
2007 |
TYRESÖ SS |
1:40.22 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Ryggsim FL A-D |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
1 |
|
Johanna Granhällen |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
1:28.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:27.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
3 |
|
Wilma Öberg |
2001 |
TYRESÖ SS |
1:26.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Matilda Bergström |
2005 |
SKURU IK |
1:25.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
5 |
|
Agnes Lundmark |
2006 |
SS04 |
1:26.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
6 |
|
Alva Jacobsson |
2005 |
TYRESÖ SS |
1:27.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
7 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:28.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
8 |
|
Juni Stenbacka |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:31.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Ryggsim FL A-D |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
1 |
|
Veronica Olsson |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:22.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
2 |
|
Emma Lidell |
2005 |
SKURU IK |
1:22.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
3 |
|
Ellinor Eldh |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:21.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
4 |
|
Emelie Lindholm |
2003 |
TYRESÖ SS |
1:19.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
5 |
|
Lina Ahlström |
2005 |
SKK |
1:20.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
6 |
|
Emilia Karlsson Bertoli |
2005 |
TYRESÖ SS |
1:22.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
7 |
|
Melody Read |
2005 |
SKURU IK |
1:22.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
8 |
|
Felicia Camacho |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:23.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Ryggsim FL A-D |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
1 |
|
Klara Eklöf |
2002 |
SKK |
1:17.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
2 |
|
Ella Törnqvist |
2003 |
TYRESÖ SS |
1:16.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
3 |
|
Alice Velden |
2005 |
SS04 |
1:13.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
4 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
SKK |
1:13.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
5 |
|
Tea Angerfelt |
2004 |
TYRESÖ SS |
1:13.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
6 |
|
Filippa Tottie-Håkansson |
2003 |
TYRESÖ SS |
1:15.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
7 |
|
Filippa Hanikat |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:17.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
8 |
|
Nora Kovacs |
2006 |
SKURU IK |
1:19.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Ryggsim FL A-D |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
1 |
|
Veronika Hiram |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:11.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
2 |
|
Frida Björkman |
1999 |
TYRESÖ SS |
1:10.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
3 |
|
Caroline Wallenborg |
2000 |
SKK |
1:07.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
4 |
|
Davilda Lareva |
2000 |
TRELLEBORG |
1:05.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
5 |
|
Isabelle Sering |
2002 |
TRELLEBORG |
1:06.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
6 |
|
Josefin Alm |
2001 |
TYRESÖ SS |
1:07.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
7 |
|
Elsa Nordström |
2001 |
SKK |
1:10.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
8 |
|
Elvira Flores |
2006 |
SKK |
1:13.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-09-29 15:12:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
|
|
|
|