Ohjelma Speedo Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 6
|
Kilpailu |
Speedo Cup |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:40 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 6, 100m Perhosuinti Miehet |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
93A444 |
Cetus |
|
25m |
|
|
3 |
Santeri Gummerus |
2003 |
03B183 |
UiTa |
|
25m |
1:23.11 |
1:23.11 |
4 |
Leo Parviainen |
2003 |
03A349 |
NumKis |
|
25m |
1:17.00 |
1:17.00 |
5 |
Antti Malmberg |
2003 |
03A217 |
Octopus |
|
50m |
1:21.00 |
1:19.00 |
6 |
Kasper Nyman |
2001 |
01B329 |
BS-PU |
|
25m |
|
|
7 |
Sakari Gummerus |
2003 |
03B195 |
UiTa |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Muhammed Tantula |
2002 |
02A645 |
SGR |
|
50m |
1:17.93 |
1:15.93 |
2 |
Aleksi Kauppinen |
2003 |
03A839 |
TuUS |
|
25m |
1:12.84 |
1:12.84 |
3 |
Leevi Lehtonen |
2003 |
03A753 |
UiTa |
|
50m |
1:13.15 |
1:11.15 |
4 |
Joonas Cranston |
2003 |
03B233 |
NumKis |
|
50m |
1:12.60 |
1:10.60 |
5 |
Mathias Lindfors |
2002 |
02A479 |
BS-PU |
|
50m |
1:12.68 |
1:10.68 |
6 |
Birger Niskanen |
2002 |
02A527 |
TuUS |
|
25m |
1:12.37 |
1:12.37 |
7 |
Daniel Ruotsi |
2002 |
02A968 |
Gladius |
|
25m |
1:13.38 |
1:13.38 |
8 |
Lasse Saarinen |
2002 |
02A884 |
Octopus |
|
25m |
1:16.63 |
1:16.63 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ville Lauslahti |
2001 |
01A254 |
Cetus |
|
50m |
1:09.97 |
1:07.97 |
2 |
Roni Severinkangas |
2003 |
03A907 |
Cetus |
|
50m |
1:08.67 |
1:06.67 |
3 |
Eetu Nyrhinen |
2000 |
00A005 |
UiTa |
|
25m |
1:05.69 |
1:05.69 |
4 |
Juho Marjala |
2003 |
03A275 |
SiWa |
|
50m |
1:06.74 |
1:04.74 |
5 |
Eetu Einto |
2001 |
01A927 |
Vanders |
|
50m |
1:06.78 |
1:04.78 |
6 |
Joona Kortteinen |
2003 |
03A195 |
UiTa |
|
50m |
1:07.83 |
1:05.83 |
7 |
Samuli Hartikainen |
2001 |
01A116 |
Cetus |
|
25m |
1:07.90 |
1:07.90 |
8 |
Aki Hakkarainen |
2003 |
03A251 |
SiWa |
|
50m |
1:11.75 |
1:09.75 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Niklas Hatakka |
2003 |
03A534 |
Cetus |
|
50m |
1:05.53 |
1:03.53 |
2 |
Benjamin Kangas |
2002 |
02A659 |
HaUS |
|
50m |
1:04.27 |
1:02.27 |
3 |
Eemil Kylmä |
2001 |
01A631 |
Cetus |
|
50m |
1:03.17 |
1:01.17 |
4 |
Joona Ruuskanen |
2000 |
00A503 |
Cetus |
|
25m |
1:00.88 |
1:00.88 |
5 |
Luukas Vainio |
2003 |
03A099 |
Cetus |
|
50m |
1:03.05 |
1:01.05 |
6 |
Daniel Rinne |
2002 |
02B263 |
Cetus |
|
50m |
1:03.26 |
1:01.26 |
7 |
Timi Torkkel |
2001 |
01A015 |
HäUS |
|
50m |
1:04.69 |
1:02.69 |
8 |
Ali Gardberg |
2001 |
01B128 |
SiWa |
|
50m |
1:06.21 |
1:04.21 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Verneri Kaarlenkaski |
1999 |
99A192 |
UiTa |
|
50m |
1:02.04 |
1:00.04 |
2 |
Tatu Hörkkö |
2001 |
01A394 |
UiTa |
|
50m |
1:01.61 |
59.61 |
3 |
Lassi Haimi |
2003 |
03A559 |
HSS |
|
50m |
1:00.36 |
58.36 |
4 |
Marcus Forsel |
2003 |
03A127 |
HSS |
|
25m |
56.31 |
56.31 |
5 |
Jami Heinilä |
2000 |
00A081 |
HSS |
|
50m |
59.66 |
57.66 |
6 |
Martti Tervanen |
2000 |
00A834 |
JUK |
|
50m |
1:01.45 |
59.45 |
7 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
02A241 |
Cetus |
|
25m |
59.98 |
59.98 |
8 |
Kasper Envalds |
2001 |
01A496 |
Vanders |
|
50m |
1:02.69 |
1:00.69 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
06 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:40 |
|