2019-08-21   16:48:56
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Karpsimmet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

1_S
Gren 1, 100m Medley Fli öppen 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
33  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  1:15.69   
78  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  25 m  1:17.95   
67  Sivertsson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  1:18.05   
121  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  1:18.31   
146  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBOR  AF6204  25 m  1:19.15   
160  Hua Isabella  2007  RSK  AE0607  25 m  1:19.52   
63  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  1:19.91   
71  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  25 m  1:20.09   
65  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  1:20.36   
10  73  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  25 m  1:20.41   
11  128  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  25 m  1:21.45   
12  127  Larsson Anna  2006  ÄNGELHOLM  AM1806  25 m  1:21.56   
13  131  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  1:21.64   
14  117  Pekberg Frida  2004  ÄNGELHOLM  AG0404  25 m  1:21.88   
15  10  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  1:22.32   
16  141  Stenmark Tilda  2007  ÄNGELHOLM  AP9807  25 m  1:22.49   
17  125  Andersson Johanna  2003  ÄNGELHOLM  BP5803  25 m  1:22.73   
18  21  Delen Abrahamsson Agnes  2002  KK KARPEN  AQ3602  25 m  1:23.04   
19  101  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  1:23.31   
20  75  Blomkvist Amanda  2007  LANDSKRONA  AD0607  25 m  1:23.97   
21  126  Andersson Victoria  2003  ÄNGELHOLM  BP7803  25 m  1:24.97   
22  34  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m  1:25.39   
23  150  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBOR  BF6605  25 m  1:25.41   
24  134  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  1:25.92   
25  118  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  25 m  1:26.21   
26  35  Hjorth Tyra  2005  KLIPPAN  AK2405  25 m  1:28.83   
27  80  Persson-Giribaldi Isabelle  2005  LANDSKRONA  BL1205  25 m  1:29.06   
28  99  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  1:29.07   
29  68  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  1:29.77   
30  148  Härstedt Freja  2007  TRELLEBOR  AB5407  25 m  1:31.49   
31  72  Eliasson Thowe  2006  LANDSKRONA  AF6206  25 m  1:32.65   
32  Blücher Isabelle  2003  ESLÖVS SS  BS3803  25 m  1:32.72   
33  90  Maric Emma  2007  LANDSKRONA  AQ5607  25 m  1:32.83   
34  Andersson Ella  2006  ESLÖVS SS  AH8406  25 m  1:33.72   
35  39  Sjöholm Lovisa  2006  KLIPPAN  AT4406  25 m  1:35.97   
36  157  Andersson Filippa  2002  LANDSKRONA  AM2602  25 m  1:36.28   
37  133  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  25 m  1:36.73   
38  85  Mårtensson Linnea  2006  LANDSKRONA  BC2206  25 m  1:37.26   
39  149  Bååth Nirma  2008  TRELLEBOR  AA8208  25 m  1:39.45   
40  98  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  1:39.60   
41  88  Svensson Hanna  2006  LANDSKRONA  BC0206  25 m  1:39.91   
42  144  Böcker Anna  2007  ÄNGELHOLM  AW8207  25 m  1:39.95   
43  Skoog Emelie  2007  SS DELFIN  AC8607  25 m  1:40.08   
44  137  Olsson Ida  2007  ÄNGELHOLM  AG6407  25 m  1:42.06   
45  86  Andersson Clara  2007  LANDSKRONA  AO7407  25 m  1:42.07   
46  87  Persson Lowa  2007  LANDSKRONA  AO3607  25 m  1:42.50   
47  132  Roos Astrid  2006  ÄNGELHOLM  AO7406  25 m  1:42.76   
48  81  Nilsson Svea  2007  LANDSKRONA  AN9407  25 m  1:42.98   
49  45  Hedin Katja  2006  KLIPPAN  BC4606  25 m  1:45.75   
50  93  Palm Julia  2006  LANDSKRONA  BL1206  25 m  1:46.22   
51  36  Klemedsson Thea  2006  KLIPPAN  AC5606  25 m  1:46.89   
52  89  Nielsen Linnea  2007  LANDSKRONA  AO3807  25 m  1:47.86   
53  153  Rosén Celie  2005  TRELLEBOR  BP0605  25 m  1:48.06   
54  14  Landmyr Livia  2006  ESLÖVS SS  BH8206  25 m  1:50.47   
55  139  Johansson Saga  2008  ÄNGELHOLM  AD9808  25 m  1:58.48   
56  27  Nilsson Sunshine  2007  KK KARPEN  AS6207  25 m  2:05.52   
57  Brönjemark Denise  2008  SS DELFIN  AC5608  25 m  2:11.78   
58  158  Knutsson Ella  2009  TRELLEBOR  AG0809  25 m  2:12.61   
59  12  Hansson Klara  2006  ESLÖVS SS  AA0216  25 m     
60  28  Andersson Julia  2007  KK KARPEN  BE7607  25 m     
61  51  Sjöholm Mindalin  2008  LANDSKRONA    25 m     
62  77  Alberoth Emilia  2006  LANDSKRONA  AS8606  25 m     
63  96  Antonsson Maja  2007  LANDSKRONA  BE5607  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  05 oktober 2018 
Licensierad till: Kappsimningsklubben Karpen  Utskriftstid  19:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner