2019-08-19   08:39:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Karpsimmet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

lördagen 6/10 09.00

2_S
Gren 2, 100m Medley Poj öppen 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Thelin Axel  2002  ESLÖVS SS  AW4902  25 m  1:12.01   
115  Pekberg Leo  2002  ÄNGELHOLM  AF7902  25 m  1:13.51   
61  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  1:13.95   
66  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  1:14.88   
119  Wester Andre  2003  ÄNGELHOLM  AO4303  25 m  1:15.31   
62  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  25 m  1:16.46   
116  Rydén Noa  2004  ÄNGELHOLM  AC6304  25 m  1:17.54   
74  Liebenhagen Anton  2005  LANDSKRONA  AK8505  25 m  1:18.57   
123  Flodmark Emil  2006  ÄNGELHOLM  AB7906  25 m  1:19.47   
10  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  1:20.66   
11  159  Huasson Benjamin  2007  RSK  AA5707  25 m  1:23.22   
12  69  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  25 m  1:24.02   
13  20  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  1:24.35   
14  Milkov Toni  2004  ESLÖVS SS  AK6304  25 m  1:25.75   
15  97  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  25 m  1:25.89   
16  64  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  1:25.95   
17  156  Tidén Jakob  2006  ESLÖVS SS  AD2906  25 m  1:26.25   
18  122  Svensson Johannes  2005  ÄNGELHOLM  AE6905  25 m  1:26.68   
19  120  Andersen Noah  2005  ÄNGELHOLM  AD5105  25 m  1:26.99   
20  32  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  25 m  1:28.50   
21  107  Andersson Tim  2006  S 71  AM5506  25 m  1:28.59   
22  147  Bååth Jonatan  2006  TRELLEBOR  AC0106  25 m  1:29.50   
23  129  Hallberg Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AW5303  25 m  1:30.21   
24  47  Windahl Albin  2006  KLIPPAN  AS6706  25 m  1:30.63   
25  124  Berg Elias  2005  ÄNGELHOLM  AF6905  25 m  1:30.97   
26  37  Moreau Henri  2006  KLIPPAN  AJ5106  25 m  1:34.83   
27  18  Palm Axel  2002  KK KARPEN  AC7102  25 m  1:35.31   
28  42  Poggi Rosenberg Elliot  2007  KLIPPAN  AG5307  25 m  1:38.90   
29  13  Malmquist Adam  2006  ESLÖVS SS  AN7706  25 m  1:40.27   
30  22  Jellbom Axel  2004  KK KARPEN  AG5504  25 m  1:40.49   
31  92  Hadzic Andy  2007  LANDSKRONA  AL2107  25 m  1:42.11   
32  151  Ravn Rehnström Victor  2009  TRELLEBOR  AI7507  25 m  1:45.41   
33  135  Eidenhag Patrik  2005  ÄNGELHOLM  AM4705  25 m  1:45.57   
34  95  Palm Henry  2008  LANDSKRONA  AJ2708  25 m  2:08.62   
35  Brönjemark Didrik  2007  SS DELFIN  AD3507  25 m     
36  17  Sjöström Isac  2005  ESLÖVS SS  AW3905  25 m     
37  26  Löfberg Maximus  2007  KK KARPEN  AH4507  25 m     
38  41  Aniulis Viljamas  2007  KLIPPAN  AE1707  25 m     
39  166  Andersen Gabriel  2007  KK KARPEN  AM1707  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  05 oktober 2018 
Licensierad till: Kappsimningsklubben Karpen  Utskriftstid  19:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner