2020-03-31   19:13:26
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

7_S
Løb 7, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
278  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:19.79   
170  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  1:19.94   
63  Frydendahl Lucca  2008  SLANGERUP  0812AB  25 m  1:21.69   
65  Greve Naya Høi  2007  SLANGERUP  0796AE  25 m  1:22.03   
152  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  1:24.21   
290  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  1:26.36   
200  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  1:26.62   
193  Skjøth-Rasmussen Ulrikke  2007  HELSINGØR  0704AD  25 m  1:26.75   
163  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  1:27.54   
10  184  Havgaard Ea Lund  2007  HELSINGØR  0728AD  25 m  1:28.43   
11  266  Hovmand Julie  2007  BIRKERØD  0772AB  25 m  1:28.62   
12  174  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  1:29.13   
13  189  Martinsen Silvia  2007  HELSINGØR  0792AC  25 m  1:29.19   
14  265  Frederiksen Ida Marie  2008  BIRKERØD  0828AD  25 m  1:29.40   
15  274  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  1:29.48   
16  64  Capito Mira  2007  SLANGERUP  0778AI  25 m  1:29.78   
17  222  Berg Wilma  2008  LYNGBY  0868AD  25 m  1:30.32   
18  258  Markussen Karen  2007  ALLERØD  0704AA  25 m  1:30.37   
19  250  Antvorskov Line L.  2007  ALLERØD  0734AA  25 m  1:30.50   
20  83  Jørgensen Tilde Rytz  2007  FR.SUND  0724AE  25 m  1:30.57   
21  256  Larsen Linnea Funk  2007  ALLERØD  0792AA  25 m  1:31.44   
22  58  Hansen K-Lee  2007  JYLLINGE  0756AE  25 m  1:31.73   
23  209  Dommer Emilie  2007  HØRSHOLM  0706AF  25 m  1:32.40   
24  62  Aggersbøl Kattja Daniella  2007  SLANGERUP  0764AM  25 m  1:32.69   
25  183  Haugland Caroline  2007  HELSINGØR  0756AJ  25 m  1:33.03   
26  230  Jørgensen Juuliie  2007  LYNGBY  0722AL  25 m  1:33.22   
27  181  Eriksen Amelia  2008  HELSINGØR  0892AD  25 m  1:33.24   
28  117  Laan Tess van Der  2008  GENTOFTE  0818AA  25 m  1:33.31   
29  86  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  1:33.35   
30  77  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  1:33.43   
31  233  Madsen Wilma Adelhart  2008  LYNGBY  0886AB  25 m  1:33.47   
32  287  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  1:33.54   
33  271  Snitker Vivian Bahador  2007  BIRKERØD  0758AI  25 m  1:33.56   
34  112  Flamand Sophie  2007  GENTOFTE  0752AO  25 m  1:33.78   
35  270  Rosenbohm Røskva  2007  BIRKERØD  0772AA  25 m  1:33.81   
36  260  Moesgaard Marie  2008  ALLERØD  0836AD  25 m  1:34.18   
37  215  Mourier Victoria Haslund  2007  HØRSHOLM  0704AC  25 m  1:34.31   
38  96  Vejlbo Asta Fehrend  2007  FR.SUND  0772AK  25 m  1:34.41   
39  49  Nathansen Annabella  2007  SØLLERØD  0708AM  25 m  1:34.49   
40  289  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  1:34.73   
41  232  Larsen Nikoline E.  2007  LYNGBY  0712AE  25 m  1:35.49   
42  148  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  25 m  1:35.80   
43  164  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  25 m  1:36.56   
44  235  Mathiesen Ida  2008  LYNGBY  0876AK  25 m  1:36.72   
45  269  Rekling Karla  2008  BIRKERØD  0862AA  25 m  1:38.47   
46  53  Terney Caroline  2007  SØLLERØD  0728AM  25 m  1:39.73   
47  150  Christensen Laura Klug  2008  GLADSAXE  0836AN  25 m  1:40.35   
48  273  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  25 m  1:41.18   
49  159  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  25 m  1:42.86   
50  254  Geneser Alma  2008  ALLERØD  0862AE  25 m  1:43.20   
51  195  Weber Katrine Beenfeldt  2008  HELSINGØR  0844AD  25 m  1:44.22   
52  262  Stenberg Simone  2008  ALLERØD  0844AB  25 m  1:44.31   
53  70  Olsen Louise  2008  SLANGERUP  0816AF  25 m  1:45.76   
54  238  Zøllner Sophia  2008  LYNGBY  0874AA  25 m  1:45.87   
55  175  Valentin Freya  2008  GLADSAXE  0888AG  25 m  1:45.89   
56  73  Rasmussen Silje  2008  SLANGERUP  0894AF  25 m  1:46.27   
57  118  Lenskjold Josefine Agnete  2008  GENTOFTE  0824AM  25 m  1:46.44   
58  130  Raahauge Laura  2008  GENTOFTE  0826AA  25 m  1:46.50   
59  41  Aaby Katrine Bruhn  2007  SØLLERØD  0756AF  25 m  1:46.64   
60  95  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  1:46.97   
61  129  Permin Ingrid Kaas  2008  GENTOFTE  0898AI  25 m  1:47.47   
62  127  Nyrup Clara  2008  GENTOFTE  0802AJ  25 m  1:48.62   
63  291  Frederiksen Andrea  2008  FR.VÆRK  0814AF  25 m  1:48.67   
64  167  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  25 m  1:48.90   
65  179  Azman Alesha  2008  HELSINGØR  0862AF  25 m  1:49.57   
66  160  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  25 m  1:49.67   
67  154  Hansen Sarah Zargarov  2008  GLADSAXE  0848AG  25 m  1:49.97   
68  187  Knuhtsen Asta Krumm  2008  HELSINGØR  0844AJ  25 m  1:50.14   
69  72  Thejlman Lina  2008  SLANGERUP  0868AC  25 m  1:50.20   
70  120  Mantoni Rosa  2008  GENTOFTE  0838AI  25 m  1:50.23   
71  173  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  25 m  1:51.96   
72  45  Hansen Pauline  2008  SØLLERØD  0892AF  25 m  1:52.44   
73  161  Kærgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  25 m  1:53.61   
74  299  Eg Kornelia  2008  FR.SUND  0888AC  25 m  1:54.83   
75  275  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  2:10.13   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  26 oktober 2018 
Licens til Frederikssund Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark