Program för UGP 1 2018-2019, Norrtälje
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 4 Söndag 14 okt
Gren 24, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 666 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | 1:07.58 | |
2 | 357 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 1:09.82 | |
3 | 367 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 1:11.36 | |
4 | 414 | Sandberg Mathilda | 2005 | TÄBY SIM | BR2805 | 25 m | 1:11.51 | |
5 | 384 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 50 m | 1:11.69 | |
6 | 449 | Lindgren Alice | 2005 | VÄSBY SS | AK3405 | 25 m | 1:12.72 | |
7 | 377 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 1:12.85 | |
8 | 363 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 25 m | 1:13.16 | |
9 | 358 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 50 m | 1:13.51 | |
10 | 375 | Nyblom Moa | 2005 | TÄBY SIM | AA5605 | 25 m | 1:14.81 | |
11 | 406 | Gustavsson Agnes | 2005 | TÄBY SIM | AV3405 | 25 m | 1:15.36 | |
12 | 472 | Svensson Olivia | 2003 | VÄSBY SS | CA4203 | 25 m | 1:16.07 | |
13 | 445 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 50 m | 1:16.13 | |
14 | 388 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 25 m | 1:16.49 | |
15 | 157 | Sjöström Linnea | 2005 | NORRTÄLJE | BO9805 | 25 m | 1:17.51 | |
16 | 401 | Björklund Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AF1606 | 25 m | 1:17.96 | |
17 | 407 | Thermaenius Ella | 2005 | TÄBY SIM | BB7405 | 25 m | 1:17.96 | |
18 | 4 | Bonorden Filippa | 2005 | DANDERYD | AH5805 | 25 m | 1:18.05 | |
19 | 474 | Mattila Anna | 2004 | VÄSBY SS | BY4804 | 25 m | 1:18.15 | |
20 | 458 | Sundgren Clara | 2005 | VÄSBY SS | AT0805 | 25 m | 1:19.44 | |
21 | 13 | Malkan-Juvelin Felicia | 2005 | DANDERYD | BH1805 | 25 m | 1:20.04 | |
22 | 459 | Steen Frida | 2005 | VÄSBY SS | AY1805 | 25 m | 1:22.99 | |
23 | 371 | Klingenstierna Johanna | 2005 | TUREBERG | AS1405 | 25 m | 1:23.04 | |
24 | 410 | Westerdahl Clara | 2005 | TÄBY SIM | BG4605 | 25 m | 1:23.37 | |
25 | 639 | Flöjt Céline | 2005 | ÅSF | 05A453 | 25 m | 1:24.97 | |
26 | 408 | Emtemo Filippa | 2005 | TÄBY SIM | BB5605 | 25 m | 1:25.23 | |
27 | 19 | Ekenbäck Elsa | 2006 | DANDERYD | BO4406 | 25 m | 1:25.87 | |
28 | 450 | Funke Tindra | 2006 | VÄSBY SS | AC3606 | 25 m | 1:27.14 | |
29 | 153 | Pettersson Tilde | 2004 | NORRTÄLJE | AD9404 | 25 m | 1:27.23 | |
30 | 442 | Lundh Signe | 2005 | VÄSBY SS | AC5805 | 25 m | 1:27.90 | |
31 | 465 | Höök Elin | 2005 | VÄSBY SS | BF0405 | 25 m | 1:28.68 | |
32 | 403 | Sundberg Nora | 2005 | TÄBY SIM | AP4205 | 25 m | 1:29.17 | |
33 | 15 | Erneholm Mikaela | 2006 | DANDERYD | BA7606 | 25 m | 1:29.33 | |
34 | 17 | Ehrengren Irma | 2005 | DANDERYD | BN9605 | 25 m | 1:29.72 | |
35 | 16 | Bolinder Hanna | 2006 | DANDERYD | BD4206 | 25 m | 1:30.32 | |
36 | 638 | Flöjt Bianca | 2005 | ÅSF | 05A975 | 50 m | 1:32.27 | |
37 | 636 | Eriksson Julia | 2005 | ÅSF | 05B111 | 50 m | 1:32.38 | |
38 | 1 | Axelsson Carolina | 2006 | DANDERYD | 25 m | |||
39 | 20 | Naumburg Beata | 2006 | DANDERYD | BQ8606 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 11 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 09:00 |