Startliste for WR-forsøg Lotte Friis og KM-Birkerød
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 31
|
Stævne navn |
Klubmesterskab 2009 |
|
Udskriftsdato |
28 november 2009 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:16 |
|
|
Arrangør |
Birkerød svømmeklub |
|
|
|
|
Løb 31, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
TYPE |
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Ida From Davidsen |
2000 |
|
BIRKERØD |
S |
25m |
|
126 |
2 |
Sofie Ørting |
2000 |
|
BIRKERØD |
S |
25m |
|
145 |
3 |
Nanna Lindhardt |
1998 |
|
BIRKERØD |
s |
25m |
|
110 |
4 |
Sophie Hyldahl |
2002 |
|
BIRKERØD |
T |
25m |
|
136 |
5 |
Iben Mai Huse |
2000 |
|
BIRKERØD |
s |
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
TYPE |
Bassin |
Tid |
|
86 |
1 |
|
0 |
|
|
|
25m |
|
101 |
2 |
Sarah Dalsgaard |
2000 |
|
BIRKERØD |
S |
25m |
|
156 |
3 |
Laura Touborg |
2000 |
|
BIRKERØD |
s |
25m |
|
106 |
4 |
Camilla Müller Hansen |
2000 |
|
BIRKERØD |
S |
25m |
|
104 |
5 |
Elena Drachmann |
1999 |
9932AJ |
BIRKERØD |
S |
25m |
|
122 |
6 |
Rebecca Rothmann Skarsø |
2001 |
|
BIRKERØD |
S |
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
TYPE |
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Mia Rahlff Pedersen |
2001 |
|
BIRKERØD |
T |
25m |
|
151 |
2 |
Olivia Iris Ryding |
2001 |
|
BIRKERØD |
T |
25m |
|
95 |
3 |
Caroline Fritzböger |
2001 |
|
BIRKERØD |
T |
25m |
|
142 |
4 |
Josefine V. H. Lilliedal |
2004 |
|
BIRKERØD |
s |
25m |
|
137 |
5 |
Amanda Vang Hvitved |
2001 |
|
BIRKERØD |
t |
25m |
|
116 |
6 |
Clara Busch Madsen |
2001 |
|
BIRKERØD |
S |
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
TYPE |
Bassin |
Tid |
|
150 |
1 |
Caroline Rasmussen |
2001 |
|
BIRKERØD |
s |
25m |
|
89 |
2 |
Frederikke Bak Schou |
2002 |
|
BIRKERØD |
t |
25m |
1:14.54 |
115 |
3 |
Mette Lundgaard |
1998 |
9834AO |
BIRKERØD |
S |
25m |
1:01.91 |
82 |
4 |
Ida Victoria Konradsen |
2000 |
0074AE |
BIRKERØD |
T |
25m |
1:11.65 |
102 |
5 |
Anna From Davidsen |
2000 |
|
BIRKERØD |
S |
25m |
|
96 |
6 |
Sofie Nygaard Pedersen |
2001 |
|
BIRKERØD |
T |
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
TYPE |
Bassin |
Tid |
|
108 |
1 |
Luna Leah Holtermann |
1999 |
9958AF |
BIRKERØD |
S |
25m |
59.16 |
2 |
2 |
Dagmar Bondo |
1997 |
9782AT |
BIRKERØD |
|
25m |
54.19 |
9 |
3 |
Lina Friis |
2001 |
0172AB |
BIRKERØD |
|
25m |
52.18 |
12 |
4 |
Lea Joensen |
2001 |
|
BIRKERØD |
|
25m |
53.40 |
7 |
5 |
Camille Erichsen |
2001 |
|
BIRKERØD |
|
25m |
57.45 |
85 |
6 |
Julie Stampe Meier |
2001 |
|
BIRKERØD |
T |
25m |
1:01.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
TYPE |
Bassin |
Tid |
|
16 |
1 |
Nanna Marie Revsbech |
2000 |
0068AD |
BIRKERØD |
|
25m |
48.54 |
3 |
2 |
Thit Bondo |
2000 |
0068AE |
BIRKERØD |
|
25m |
44.36 |
19 |
3 |
Rikke Tolker-Nielsen |
1999 |
9904AI |
BIRKERØD |
|
25m |
41.60 |
15 |
4 |
Thereza Maria Neesgaard |
1999 |
9946AI |
BIRKERØD |
|
25m |
43.63 |
14 |
5 |
Luna Juul Lentoft |
2000 |
0044AE |
BIRKERØD |
|
25m |
46.71 |
5 |
6 |
Maria Elizabeth Carlsen |
2001 |
0196AA |
BIRKERØD |
|
25m |
49.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
TYPE |
Bassin |
Tid |
|
38 |
1 |
Anne Huse Gaarde-Hansen |
1999 |
9998AB |
ALLERØD |
|
25m |
38.64 |
160 |
2 |
Dorte Møller Lund |
1968 |
|
BIRKERØD |
M |
25m |
35.00 |
66 |
3 |
Tone Laksafoss Sparre |
1996 |
9612AC |
ALLERØD |
|
25m |
28.29 |
92 |
4 |
Caroline Suhr |
1971 |
7192AA |
BIRKERØD |
M |
25m |
32.21 |
164 |
5 |
Betina Hindsberg |
1998 |
9816AJ |
BIRKERØD |
|
25m |
35.00 |
128 |
6 |
Sara Krog Christoffersen |
1996 |
|
BIRKERØD |
|
25m |
40.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 |
Udskriftsdato |
28 november 2009 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Udskriftstidspunkt |
09:16 |
|