Ohjelma Santa Claus uinnit 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 3
Lähtölista Laji 37
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
09:08 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
27 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 37, 100m VU P-12,14,16,M |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aaron Rantsi |
2009 |
09A229 |
KemUS |
|
25m |
|
|
2 |
Petrus Bergman |
2007 |
07A686 |
OuLo |
|
25m |
1:29.00 |
1:29.00 |
3 |
Ilia Kozuhov |
2005 |
|
APATITY |
|
25m |
1:23.03 |
1:23.03 |
4 |
Rasmus Kinnunen |
2007 |
07A035 |
KemTU |
|
50m |
1:25.65 |
1:23.65 |
5 |
Arttu Ranta-Valkama |
2006 |
06A391 |
SCR |
|
25m |
1:31.33 |
1:31.33 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Weeti Niemi |
2006 |
06A166 |
SCR |
|
50m |
1:16.48 |
1:14.48 |
2 |
Elmeri Kaihua |
2006 |
06A700 |
SCR |
|
50m |
1:15.71 |
1:13.71 |
3 |
Daniil Ivanov |
2004 |
|
KOVDOR |
|
25m |
1:12.00 |
1:12.00 |
4 |
Arseniy Belialov |
2006 |
|
KOVDOR |
|
25m |
1:12.20 |
1:12.20 |
5 |
Artem Klishin |
2006 |
|
APATITY |
|
25m |
1:14.01 |
1:14.01 |
6 |
Yan Fedorov |
2007 |
|
APATITY |
|
25m |
1:16.07 |
1:16.07 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Egor Arsentiev |
2006 |
|
APATITY |
|
25m |
1:07.06 |
1:07.06 |
2 |
Maxim Avramenko |
2002 |
|
APATITY |
|
25m |
1:05.07 |
1:05.07 |
3 |
Kasper Lytz |
2003 |
03A418 |
SCR |
|
25m |
1:00.31 |
1:00.31 |
4 |
Tudor Ratiu |
2003 |
03A703 |
SCR |
|
50m |
1:03.91 |
1:01.91 |
5 |
Ivan Lobanov |
2006 |
|
APATITY |
|
25m |
1:07.05 |
1:07.05 |
6 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
01A173 |
SCR |
|
25m |
1:07.55 |
1:07.55 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eemeli Kauppila |
2002 |
02B129 |
OuLo |
|
25m |
59.02 |
59.02 |
2 |
Ville Korpilähde |
2002 |
02B141 |
SCR |
|
25m |
57.25 |
57.25 |
3 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
00A133 |
SCR |
|
50m |
55.68 |
53.68 |
4 |
Kirill Polikanov |
2002 |
|
POLARJNY |
|
25m |
56.90 |
56.90 |
5 |
Oliver Kela |
2002 |
02A668 |
SCR |
|
50m |
1:00.37 |
58.37 |
6 |
Vladislav Korzavin |
2003 |
|
KOVDOR |
|
25m |
1.00.00 |
1.00.00 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
09:08 |
|