Program for Arena Lyngby Open 2019 Stadion
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 16, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Peugeot Henrik Wessel |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Ellegaard Arthur Daln | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 56.66 | |
2 | 21 | Carlsson Jonatan | 2001 | TEAM WEST | AJ6301 | 50 m | 57.24 | |
3 | 230 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 57.67 | |
4 | 156 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 57.77 | |
5 | 234 | Srensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 57.91 | |
6 | 316 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 50 m | 58.50 | |
7 | 184 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 58.66 | |
8 | 303 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBK | 9801AF | 50 m | 58.86 | |
9 | 43 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH | 9327AO | 50 m | 59.01 | |
10 | 267 | Lhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 59.05 | |
11 | 4 | Reinholdsson David | 2002 | TEAM WEST | AI3502 | 50 m | 59.14 | |
12 | 236 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 59.29 | |
13 | 87 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 59.85 | |
14 | 311 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 1:00.34 | |
15 | 175 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 1:00.43 | |
16 | 14 | Jedbratt Felix | 2003 | TEAM WEST | AJ7703 | 50 m | 1:00.47 | |
17 | 302 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBK | 9745AH | 50 m | 1:00.61 | |
18 | 288 | Arneskov David | 2002 | HOLBK | 0287AC | 50 m | 1:01.03 | |
19 | 291 | Bjsen Markus | 1999 | HOLBK | 9987AE | 50 m | 1:01.97 | |
20 | 49 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 1:02.13 | |
21 | 196 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 1:02.22 | |
22 | 309 | Toft Mads | 2001 | HOLBK | 0175AL | 50 m | 1:02.38 | |
23 | 289 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBK | 0297AQ | 50 m | 1:02.84 | |
24 | 128 | Brns Malte Egholm | 2003 | HRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:03.01 | |
25 | 116 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 1:03.12 | |
26 | 137 | Tullberg Alexander | 2003 | HRSHOLM | 0377AA | 50 m | 1:03.19 | |
27 | 213 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 1:03.24 | |
28 | 181 | Hansen Gustav Haugrd | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 1:03.26 | |
29 | 232 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:03.38 | |
30 | 88 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 1:03.51 | |
31 | 28 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 1:03.59 | |
32 | 244 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERD | 0257AL | 50 m | 1:03.62 | |
33 | 51 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 1:04.07 | |
34 | 57 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 1:04.09 | |
35 | 150 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 1:04.73 | |
36 | 313 | Carlsson Viktor | 2000 | KARLSKRONA | AB4300 | 50 m | 1:04.78 | |
37 | 315 | Werner Jakob | 2000 | KARLSKRONA | AN3100 | 50 m | 1:04.84 | |
38 | 208 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 1:04.97 | |
39 | 262 | Hoffmann Andreas | 2003 | SIGMA | 0325AH | 50 m | 1:05.07 | |
40 | 77 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 1:05.08 | |
41 | 173 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 1:05.13 | |
42 | 47 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VAT CPH | 0371AG | 50 m | 1:05.23 | |
43 | 318 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | AD7502 | 50 m | 1:05.54 | |
44 | 103 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 1:06.44 | |
45 | 247 | Schnning Adrian Roed | 2000 | HILLERD | 0039AA | 50 m | 1:06.55 | |
46 | 261 | Dssing Emil Kildahl | 2002 | SIGMA | 0273AC | 50 m | 1:07.19 | |
47 | 305 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBK | 0255AQ | 50 m | 1:07.45 | |
48 | 332 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | AX3902 | 50 m | 1:07.93 | |
49 | 140 | Toftehj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 1:08.21 | |
50 | 141 | Jensen Mikkel Bjellekjr | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 1:10.16 | |
51 | 75 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:10.74 | |
52 | 69 | Skinhj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 1:13.20 | |
53 | 228 | Nrskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:13.51 | |
54 | 319 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 50 m | 1:13.82 | |
55 | 214 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 1:15.55 | |
56 | 136 | Samson Marcus Elkjr | 2003 | HRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:15.77 | |
57 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 1:17.47 | |
58 | 296 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBK | 0363AA | 50 m | 1:37.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |