Ohjelma PrimaTimber uinnit 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
# | Laji | Vaihe | Yhteistyökumppani | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|---|
1 | 50m VU Naiset Masters | Suorafinaali | Reijolan Tilipalvelu | Osallistujaluettelo | Erälista |
2 | 50m VU Miehet Masters | Suorafinaali | Asianajotoimisto Surakka | Osallistujaluettelo | Erälista |
3 | 50m Vapaauinti Naiset | Alkukilpailu | HKK-Kuljetus | Osallistujaluettelo | Erälista |
4 | 50m Vapaauinti Miehet | Alkukilpailu | IF Vakuutus | Osallistujaluettelo | Erälista |
5 | 200m Sekauinti Naiset | Suorafinaali | Intersport | Osallistujaluettelo | Erälista |
6 | 200m Sekauinti Miehet | Suorafinaali | Itä-Suomen Liikuntaopisto | Osallistujaluettelo | Erälista |
7 | 100m Selkäuinti Naiset | Suorafinaali | Pihlajamäki ITE | Osallistujaluettelo | Erälista |
8 | 100m Selkäuinti Miehet | Suorafinaali | Rakennusliike E Reijonen | Osallistujaluettelo | Erälista |
9 | 50m Rintauinti Naiset | Suorafinaali | Joensuun Laivaus | Osallistujaluettelo | Erälista |
10 | 50m Rintauinti Miehet | Suorafinaali | Kakkonen Yhtiöt | Osallistujaluettelo | Erälista |
11 | 100m Perhosuinti Naiset | Suorafinaali | Karjalainen | Osallistujaluettelo | Erälista |
12 | 100m Perhosuinti Miehet | Suorafinaali | Sennebogen | Osallistujaluettelo | Erälista |
13 | 800m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | Kuljetusliike EskoMäkinen | Osallistujaluettelo | Erälista |
14 | 800m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | Mainostoimisto Fabrik | Osallistujaluettelo | Erälista |
15 | 50m Selkäuinti Naiset | Suorafinaali | Nanocomp | Osallistujaluettelo | Erälista |
16 | 50m Selkäuinti Miehet | Suorafinaali | Ouneva | Osallistujaluettelo | Erälista |
17 | 100m Rintauinti Naiset | Suorafinaali | WP Putki | Osallistujaluettelo | Erälista |
18 | 100m Rintauinti Miehet | Suorafinaali | PKO | Osallistujaluettelo | Erälista |
19 | 50m Perhosuinti Naiset | Suorafinaali | Pohjois-Karjalan Sähkö | Osallistujaluettelo | Erälista |
20 | 50m Perhosuinti Miehet | Suorafinaali | Tritanium | Osallistujaluettelo | Erälista |
21 | 100m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | Rakennusliike Anres | Osallistujaluettelo | Erälista |
22 | 100m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | Autotalo Laakkonen | Osallistujaluettelo | Erälista |
3 | 50m Vapaauinti Naiset | Finaali | HKK-Kuljetus | Tulokset - Alkukilpailu | Erälista |
4 | 50m Vapaauinti Miehet | Finaali | IF Vakuutus | Tulokset - Alkukilpailu | Erälista |
25 | 4X50m Sekauinti Naiset | Suorafinaali | Xerox Joen Talo | Osallistujaluettelo | Erälista |
26 | 4X50m Sekauinti Miehet | Suorafinaali | Fysios Kaivospuu | Osallistujaluettelo | Erälista |