2020-02-18   09:11:52
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Saltis-Cup 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 1
Heatlista 
 
  Tävling  Saltis Cup 2018    Utskriftsdatum  04 november 2018   
  Tävlingsort  Saltsjöbaden    Utskriftstid  08:18   
  Arrangör  Saltsjöbadens IF Simning         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  04 november 2018         
 
 
 
Gren 1, 100m Ryggsim Damer  Finaler (7) 
Heat 1 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
26  Nicole Fard Habibi  2005  BU6605  SPÅRVÄGEN    25m   
332  Sofia Bäckström  2004  CA7404  SS04    50m  1:43.81 
325  Leona Arganti  2004  BY8404  SS04    50m  1:46.65 
240  Tilja Stålnacke  2005  BW4205  SÖDERTÖRN    25m   
               

 
Heat 2 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
341  Maya Liss-Jonsson  2005  BF1605  SPIF SF    25m  1:41.23 
66  Filippa Bergman  2005  AU6605  SKURU IK    25m  1:34.46 
65  Alice Belic  2005  AU7605  SKURU IK    25m  1:33.16 
56  Tilda Hägbom  2005  AI5205  SKURU IK    25m  1:33.40 
284  Elma Ridhagen  2004  BS9804  TYRESÖ SS    50m  1:35.07 
286  Tilde Bergvall  2004  BV8804  TYRESÖ SS    25m  1:41.74 

 
Heat 3 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
283  Philippa Ledo Antunes  2004  BR7804  TYRESÖ SS    25m  1:32.66 
308  Emma Wärn  2004  BT7404  SS04    25m  1:31.64 
338  Hannah Klamkin  2005  BA0805  SPIF SF    25m  1:30.63 
303  Gabriella Klang Fornehed  2003  BO2403  SS04    25m  1:31.49 
304  Isidora Mitrovic  2005  AS2205  SS04    25m  1:32.28 
337  Nerejda Zakeri  2005  AZ5405  SPIF SF    25m  1:32.91 

 
Heat 4 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
307  Adéla Darvish  2003  BX0203  SS04    25m  1:29.14 
331  Maja Dunder  2005  BS5805  SS04    25m  1:26.05 
32  Julia Kantoluoto  2005  AQ2605  BOTK-RÖNN    25m  1:25.44 
78  Emma Lundberg  2005  BR0405  SKURU IK    25m  1:25.79 
27  Pernilla Hemmälin  2001  AO3801  BOTK-RÖNN    25m  1:27.67 
310  Felicia Rydsheim  2005  BI5805  SS04    25m  1:30.61 

 
Heat 5 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
316  Elina Darvish  2005  BM9405  SS04    25m  1:25.32 
154  Amanda Bäck  2005  BM9205  SKK    25m  1:22.80 
190  Maria Flink  2005  AP8205  SÖDERTÖRN    25m  1:21.79 
248  Johanna Klingenstierna  2005  AS1405  TUREBERG    25m  1:22.50 
148  Alva Herlitz  2005  BF4805  SKK    25m  1:25.12 
225  Natalie Nilsson  2005  BV5205  SÖDERTÖRN    25m  1:25.38 

 
Heat 6 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
33  Lollobelle Nordström-Renlund  2005  AZ4205  BOTK-RÖNN    25m  1:20.03 
192  Felicia Camacho  2004  BL9404  SÖDERTÖRN    25m  1:19.31 
51  Ida Edvinsson  2004  AE0804  SKURU IK    25m  1:18.72 
Cornelia Dahlén  2004  AX1404  SALTSJÖB    25m  1:18.93 
282  Emilia Karlsson Bertoli  2005  AW9405  TYRESÖ SS    25m  1:19.36 
Filippa Neuman  2004  AP4204  SALTSJÖB    25m  1:21.45 

 
Heat 7 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
188  Gabriella Ehn  2003  BE5403  SÖDERTÖRN    25m  1:16.45 
28  Emilia Bengtsson  2001  BA3601  BOTK-RÖNN    25m  1:13.89 
376  Thea Boij Du Rietz  2002  AC9602  SALTSJÖB    25m  1:08.26 
30  Jemina Granholm  2002  BB9802  BOTK-RÖNN    25m  1:11.09 
54  Elsa Bäckström  2004  AU3204  SKURU IK    25m  1:14.96 
52  Felicia Östlund  2002  BD6202  SKURU IK    25m  1:17.24 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  04 november 2018 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  08:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner