2020-02-18   09:20:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Saltis-Cup 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 21
Heatlista 
 
  Tävling  Saltis Cup 2018    Utskriftsdatum  04 november 2018   
  Tävlingsort  Saltsjöbaden    Utskriftstid  14:15   
  Arrangör  Saltsjöbadens IF Simning         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  04 november 2018         
 
 
 
Gren 21, 50m Fjärilsim Herrar  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
45  Xander Nolte  2006    SKURU IK    25m   
349  Gustav Stridh  2008  AG5908  SPIF SF    25m   
350  Sam Asaad  2006  AS1906  SPIF SF    25m   
359  Alexander Biglert  2007  AR2507  SPIF SF    25m   
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
158  Rasmus Bäck  2009  AB4709  SKK    25m   
353  Theodore Mcmillan  2007  AM0307  SPIF SF    25m   
351  Frank Floren  2007  AM5107  SPIF SF    25m   
363  Vasilis Maximilian Rosenqvist  2009  AA9709  SALTSJÖB    25m   
15  Douglas Styffe  2007  AL8507  SALTSJÖB    25m   
113  Ludwig Höijer  2006  AR6506  SPÅRVÄGEN    25m   

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
162  Ludvig Axegård  2008  AI1108  SKK    25m  55.55 
152  Anton Hagspiel  2009  AA8309  SKK    25m  51.30 
114  Japheth Shewa  2007  AL1507  SPÅRVÄGEN    25m  51.00 
246  Axel Mickelsson  2006  AC4506  TUREBERG    25m  51.20 
344  Oliver Hagberg  2006  AO9906  SPIF SF    50m  54.87 
164  Alexander Bouchet  2007  AO8707  SKK    25m  56.31 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
151  Neil Daimay  2007  AF9107  SKK    25m  48.80 
102  Brian Eriksson  2007  AF1907  SPÅRVÄGEN    25m  44.87 
108  Wilmer Riisgaard  2006  AR1506  SPÅRVÄGEN    25m  44.00 
62  Eskil Bränström  2006  AE3506  SKURU IK    25m  44.50 
112  Vidar Karlström  2007  AK7107  SPÅRVÄGEN    25m  45.83 
166  Lucas Bouchet  2009  AD6709  SKK    25m  49.40 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
203  Tommy Ritmberg  2007  AG6307  SÖDERTÖRN    25m  41.35 
147  William Martin-Lamm  2006  AJ5506  SKK    25m  39.74 
194  Julius Dorch Juliusson  2007  AC7707  SÖDERTÖRN    25m  39.13 
141  Casper Drozdz  2006  AG2306  SKK    25m  39.26 
111  Hugo Östling  2007  AK8107  SPÅRVÄGEN    25m  41.20 
199  Niklas Nygren  2006  AL1106  SÖDERTÖRN    25m  43.04 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
193  Sam Hamzehnejad  2006  AI1306  SÖDERTÖRN    50m  38.82 
149  William Hamilton  2006  AM2706  SKK    25m  34.82 
146  Samuel Flores  2008  AA8908  SKK    25m  33.76 
197  Gustav Storell  2006  AL4106  SÖDERTÖRN    25m  34.07 
249  Henrik Larsson  2006  AF4106  TUREBERG    25m  36.11 
346  Otto Sahlée  2007  AJ2307  SPIF SF    25m  38.86 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  04 november 2018 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  14:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner