2020-11-30   14:17:02
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Saltis-Cup 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 24
Heatlista 
 
  Tävling  Saltis Cup 2018    Utskriftsdatum  04 november 2018   
  Tävlingsort  Saltsjöbaden    Utskriftstid  14:15   
  Arrangör  Saltsjöbadens IF Simning         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  04 november 2018         
 
 
 
Gren 24, 100m Medley Damer  Finaler (14) 
Heat 1 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
329  Felica Wadell  2006  BN5206  SS04    25m   
384  Elin Yavuz  2007  AW9807  SPÅRVÄGEN    25m   
247  Lilian Holfve  2007  AC3207  TUREBERG    25m   
               
               

 
Heat 2 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
19  Hedvig Kinnunen  2009  AG9609  SALTSJÖB    25m   
119  Lisa Larsson  2008  AT8608  SPÅRVÄGEN    25m   
153  Annie Donaldsson  2008  AE8408  SKK    25m   
327  Esther Hammes  2006  BN4206  SS04    25m   
236  Moa Lernman  2009  AK4409  SÖDERTÖRN    25m   
223  Alva Qvist  2006  BR5406  SÖDERTÖRN    25m   

 
Heat 3 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
257  Klara Broms  2006  BC8206  TUREBERG    25m   
178  Nora Hodneland  2007    SÖDERTÖRN    25m   
269  Elvira Wänman  2008  AN3608  TUREBERG    25m   
219  Emelie Stasiak  2009  AH0209  SÖDERTÖRN    25m   
103  Emelie Granhällen  2008  AF1608  SPÅRVÄGEN    25m   
354  Alice Sjödén-Sikström  2006  BM0806  SPIF SF    25m   

 
Heat 4 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
368  Sabina Mihalache  2007  BD5607  SKURU IK    25m   
254  Emilia Buchgeister  2006  AQ5406  TUREBERG    25m   
251  Julia Marklund  2006  AO4206  TUREBERG    25m   
159  Cathlin Bohlin  2008  AL9408  SKK    25m   
165  Elin Borgman  2008  AT4408  SKK    25m   
118  Matilda Lobendahl  2007  BB8407  SPÅRVÄGEN    25m   

 
Heat 5 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
161  Ofelia Öström  2008  AO6808  SKK    25m   
167  Isabelle Lindstedt  2007  AA0418  SKK    25m  2:06.57 
24  Selma Edwall  2007  BI8607  SALTSJÖB    25m  1:59.29 
14  Emelie Hedqvist  2008  AM9208  SALTSJÖB    25m  1:59.89 
13  Isabelle Moshref  2008  AM2408  SALTSJÖB    25m  2:30.15 
382  Tilde Furingsten  2008  AC6408  SKURU IK    25m   

 
Heat 6 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
41  Jasmine Musaji  2008  AO7808  BOTK-RÖNN    25m  1:57.16 
229  Emelie Dahlborn  2009  AJ0809  SÖDERTÖRN    25m  1:54.63 
211  Karin Flink  2008  AN6208  SÖDERTÖRN    25m  1:53.14 
105  Julia Hellberg  2007  AR8607  SPÅRVÄGEN    25m  1:53.78 
216  Wilda Hellman  2009  AG5609  SÖDERTÖRN    25m  1:55.44 
347  Clementina Orsi  2006  BI5606  SPIF SF    25m  1:58.88 

 
Heat 7 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
326  Emma Klingh  2006  BL0606  SS04    25m  1:51.88 
263  Amanda Solén  2007  AX8807  TUREBERG    25m  1:51.36 
358  Elisa Olsson  2007  BH8207  SPIF SF    25m  1:48.83 
264  Matilda Solén  2007  AX9807  TUREBERG    25m  1:50.25 
214  Lilly Dorch Juliusson  2009  AG0609  SÖDERTÖRN    25m  1:51.84 
266  Ella Curstedt  2007  AZ5407  TUREBERG    25m  1:52.94 

 
Heat 8 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
207  Lotta Lande  2007  AY4407  SÖDERTÖRN    25m  1:47.63 
107  Lea Rosenholm  2006  BH0606  SPÅRVÄGEN    25m  1:46.35 
318  Ida Muhic  2007  AP8607  SS04    25m  1:45.34 
104  Anna Malmring  2006  BC4206  SPÅRVÄGEN    25m  1:46.04 
40  Ida Haidari  2006  BN8206  BOTK-RÖNN    25m  1:47.36 
319  Elise Blomström  2006  BF3806  SS04    25m  1:48.33 

 
Heat 9 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
209  Yasmin Achahbar  2008  AL2808  SÖDERTÖRN    25m  1:43.32 
259  Fernanda Vasquez  2007  AO5807  TUREBERG    25m  1:43.13 
70  Boel Araskog  2007  AH9207  SKURU IK    25m  1:41.57 
262  Tina Najafzadeh  2006  BI3406  TUREBERG    25m  1:42.14 
106  Smilla Palmborg  2007  AR9807  SPÅRVÄGEN    25m  1:43.14 
157  Ellen Bystedt  2007  AY2207  SKK    25m  1:45.33 

 
Heat 10 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
323  Emilia Lingman  2006  BI3806  SS04    25m  1:40.45 
145  Molly Alveskär Lundfeldt  2007  AE2207  SKK    25m  1:39.53 
67  Iris Flykt-Rosén  2007  AC6607  SKURU IK    25m  1:37.20 
120  Agnes Gustafson  2008  AT3608  SPÅRVÄGEN    25m  1:37.81 
163  Alma Brorson  2008  AT8208  SKK    25m  1:40.31 
210  Teresa Giocoli  2007  AZ9407  SÖDERTÖRN    25m  1:40.53 

 
Heat 11 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
142  Emelie Bilands  2006  AN4206  SKK    25m  1:36.39 
35  Mimmi Nordström Renlund  2007  AO8207  BOTK-RÖNN    25m  1:34.77 
306  Wilma Danielsson  2006  AJ1206  SS04    25m  1:33.86 
160  Elise Karlsson  2007  BA4607  SKK    25m  1:34.01 
155  Olivia Bäck  2007  AP7207  SKK    25m  1:35.98 
253  Ida Söderlund  2006  AQ2406  TUREBERG    25m  1:37.12 

 
Heat 12 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
75  Julia Rodriguez Räms  2007  AR8407  SKURU IK    25m  1:33.69 
234  Mia Subotic  2007  BH9207  SÖDERTÖRN    25m  1:31.75 
208  Moa Forsgren  2008  AL0808  SÖDERTÖRN    25m  1:31.11 
11  Cornelia Svenarud  2008  AE4408  SALTSJÖB    25m  1:31.15 
345  Meja Johansson  2006  BF8806  SPIF SF    25m  1:33.15 
Laura Midby  2006  AG9806  SALTSJÖB    25m  1:33.78 

 
Heat 13 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Ebba Kinnunen  2006  AK1206  SALTSJÖB    25m  1:30.33 
250  Vera Popova  2006  AN9406  TUREBERG    25m  1:29.61 
261  Moa Larsson  2007  AR0407  TUREBERG    25m  1:28.46 
143  Anna Eklöf  2007  AD9807  SKK    25m  1:29.23 
335  Sara Wattad  2006  AI6206  SPIF SF    25m  1:30.18 
364  Anna Maria Olympia Rosenqvist  2008  AD0608  SALTSJÖB    25m  1:30.84 

 
Heat 14 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
204  Juni Stenbacka  2007  AV7607  SÖDERTÖRN    25m  1:26.83 
202  Ellinor Eldh  2006  BA0206  SÖDERTÖRN    25m  1:21.48 
198  Filippa Hanikat  2007  AK7207  SÖDERTÖRN    25m  1:17.94 
144  Vida Haesert  2006  AN0206  SKK    25m  1:21.28 
305  Agnes Lundmark  2006  AH2806  SS04    25m  1:24.31 
205  Emma Johanson  2008  AL9608  SÖDERTÖRN    25m  1:27.73 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  04 november 2018 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  14:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner