2020-02-23   16:01:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Saltis-Cup 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 5
Heatlista 
 
  Tävling  Saltis Cup 2018    Utskriftsdatum  04 november 2018   
  Tävlingsort  Saltsjöbaden    Utskriftstid  08:18   
  Arrangör  Saltsjöbadens IF Simning         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  04 november 2018         
 
 
 
Gren 5, 100m Bröstsim Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
26  Nicole Fard Habibi  2005  BU6605  SPÅRVÄGEN    25m   
190  Maria Flink  2005  AP8205  SÖDERTÖRN    25m   
331  Maja Dunder  2005  BS5805  SS04    25m  1:49.90 
330  Amelie Jäntti  2005  BS8605  SS04    50m  1:50.02 
333  Frida Wilmo Johansson  2004  CA8804  SS04    25m   
Menal Abdelkader  2005    SALTSJÖB    25m   

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
314  Isabel Solomon  2004  BU4804  SS04    25m  1:47.00 
325  Leona Arganti  2004  BY8404  SS04    25m  1:44.73 
56  Tilda Hägbom  2005  AI5205  SKURU IK    25m  1:43.94 
316  Elina Darvish  2005  BM9405  SS04    25m  1:44.48 
307  Adéla Darvish  2003  BX0203  SS04    25m  1:46.03 
94  Jennifer Geaney  2005  AS9805  SPÅRVÄGEN    25m  1:48.59 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
332  Sofia Bäckström  2004  CA7404  SS04    25m  1:41.81 
286  Tilde Bergvall  2004  BV8804  TYRESÖ SS    25m  1:39.26 
78  Emma Lundberg  2005  BR0405  SKURU IK    25m  1:38.07 
282  Emilia Karlsson Bertoli  2005  AW9405  TYRESÖ SS    25m  1:38.46 
Ebba Carlsson  2005  AG9805  SALTSJÖB    25m  1:40.99 
65  Alice Belic  2005  AU7605  SKURU IK    25m  1:42.96 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
308  Emma Wärn  2004  BT7404  SS04    25m  1:37.19 
310  Felicia Rydsheim  2005  BI5805  SS04    25m  1:35.32 
284  Elma Ridhagen  2004  BS9804  TYRESÖ SS    25m  1:33.96 
313  Isabelle Lindström  2003  CA7203  SS04    25m  1:35.20 
304  Isidora Mitrovic  2005  AS2205  SS04    25m  1:36.49 
283  Philippa Ledo Antunes  2004  BR7804  TYRESÖ SS    25m  1:37.48 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
248  Johanna Klingenstierna  2005  AS1405  TUREBERG    25m  1:32.10 
32  Julia Kantoluoto  2005  AQ2605  BOTK-RÖNN    25m  1:29.97 
302  Anna Jonsson  2002  BP6602  SS04    25m  1:28.65 
376  Thea Boij Du Rietz  2002  AC9602  SALTSJÖB    25m  1:28.79 
69  Emma Lidell  2005  BB8805  SKURU IK    25m  1:30.52 
50  Isabelle Persson  2004  AC7604  SKURU IK    25m  1:33.91 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
29  Alva Udell  2003  AO4603  BOTK-RÖNN    50m  1:28.25 
91  Alexandra Eriksson  2002  BM8602  SPÅRVÄGEN    25m  1:27.28 
52  Felicia Östlund  2002  BD6202  SKURU IK    25m  1:19.75 
134  Maya Levin  2004  AN3204  SKK    25m  1:26.73 
188  Gabriella Ehn  2003  BE5403  SÖDERTÖRN    25m  1:27.63 
27  Pernilla Hemmälin  2001  AO3801  BOTK-RÖNN    25m  1:28.36 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  04 november 2018 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  08:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner