2020-10-31   08:35:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Saltis-Cup 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

17_S
Gren 17, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
149  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  25 m  29.79   
193  Hamzehnejad Sam  2006  SÖDERTÖRN  AI1306  25 m  30.88   
249  Larsson Henrik  2006  TUREBERG  AF4106  25 m  30.92   
197  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  25 m  30.99   
146  Flores Samuel  2008  SKK  AA8908  25 m  31.64   
147  Martin-Lamm William  2006  SKK  AJ5506  25 m  32.78   
312  Olsson Filip  2006  SS04  AM4506  25 m  33.72   
102  Eriksson Brian  2007  SPÅRVÄGEN  AF1907  25 m  34.38   
141  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  25 m  34.59   
10  203  Ritmberg Tommy  2007  SÖDERTÖRN  AG6307  25 m  34.99   
11  62  Bränström Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  25 m  35.23   
12  108  Riisgaard Wilmer  2006  SPÅRVÄGEN  AR1506  25 m  35.38   
13  334  Bäckman Rasmus  2006  SPIF SF  AD4506  25 m  35.55   
14  194  Dorch Juliusson Julius  2007  SÖDERTÖRN  AC7707  25 m  35.69   
15  346  Sahlée Otto  2007  SPIF SF  AJ2307  25 m  36.05   
16  199  Nygren Niklas  2006  SÖDERTÖRN  AL1106  25 m  37.49   
17  111  Östling Hugo  2007  SPÅRVÄGEN  AK8107  25 m  37.52   
18  246  Mickelsson Axel  2006  TUREBERG  AC4506  25 m  37.55   
19  339  Åkesson Justin  2006  SPIF SF  AJ6106  25 m  37.65   
20  152  Hagspiel Anton  2009  SKK  AA8309  25 m  38.02   
21  112  Karlström Vidar  2007  SPÅRVÄGEN  AK7107  25 m  38.16   
22  151  Daimay Neil  2007  SKK  AF9107  25 m  39.09   
23  348  Rasool Daniel  2007  SPIF SF  AL9707  25 m  39.12   
24  350  Asaad Sam  2006  SPIF SF  AS1906  25 m  39.45   
25  363  Rosenqvist Vasilis Maximilian  2009  SALTSJÖB  AA9709  25 m  39.85   
26  101  Blanck Vilgot  2007  SPÅRVÄGEN  AF1307  25 m  40.56   
27  166  Bouchet Lucas  2009  SKK  AD6709  25 m  40.81   
28  81  Sharpe Albert  2008  SKURU IK  AL4308  25 m  40.82   
29  164  Bouchet Alexander  2007  SKK  AO8707  25 m  41.01   
30  265  Körberg Ted  2008  TUREBERG  AG5508  25 m  41.01   
31  290  Samuelsson Lucas  2006  TYRESÖ SS  AU3106  25 m  41.74   
32  349  Stridh Gustav  2008  SPIF SF  AG5908  50 m  41.95   
33  342  Elfwing Arvid  2006  SPIF SF  AO7906  25 m  42.37   
34  115  von Arronet Otto  2009  SPÅRVÄGEN  AC5509  25 m  43.34   
35  162  Axegård Ludvig  2008  SKK  AI1108  25 m  43.41   
36  113  Höijer Ludwig  2006  SPÅRVÄGEN  AR6506  25 m  43.44   
37  357  Frisendahl Jonatan  2008  SPIF SF  AI9308  25 m  43.70   
38  117  Bruhn Daniel  2007  SPÅRVÄGEN  AM8707  25 m  44.19   
39  362  Mehran Farzan  2007  SPIF SF  AR2707  25 m  44.33   
40  158  Bäck Rasmus  2009  SKK  AB4709  25 m  44.68   
41  273  Björklund Stefan  2008  TUREBERG  AJ3508  25 m  44.87   
42  15  Styffe Douglas  2007  SALTSJÖB  AL8507  25 m  45.06   
43  18  Eneskjöld Raoul  2007  SALTSJÖB  AN8707  25 m  45.20   
44  Hvenmark Ivan  2006  SALTSJÖB  AI4706  25 m  45.58   
45  353  McMillan Theodore  2007  SPIF SF  AM0307  25 m  45.63   
46  114  Shewa Japheth  2007  SPÅRVÄGEN  AL1507  25 m  45.70   
47  287  Silebäck Isak  2007  TYRESÖ SS  AL1707  25 m  45.73   
48  228  Söderlund Eric  2010  SÖDERTÖRN  AB1710  25 m  46.06   
49  221  Hamzehnejad Simon  2009  SÖDERTÖRN  AD7109  25 m  46.55   
50  235  Scherp Nilsson Ludvig  2008  SÖDERTÖRN  AL5308  25 m  47.10   
51  16  Överby Olof  2007  SALTSJÖB  AM6507  25 m  47.81   
52  37  Hung Simon  2007  BOTK-RÖNN  AK9107  25 m  47.85   
53  110  Sörman Oliver  2007  SPÅRVÄGEN  AK1107  25 m  47.87   
54  230  Bjerkestam Filip  2009  SÖDERTÖRN  AF7109  25 m  47.98   
55  215  Hanikat Viggo  2009  SÖDERTÖRN  AD4109  25 m  48.02   
56  224  Glanshed Hampus  2006  SÖDERTÖRN  AV2306  50 m  48.26   
57  352  Arslan Mete Ahmet  2007  SPIF SF  AL7907  25 m  48.97   
58  17  Dahlen Wilhelm  2008  SALTSJÖB  AI3708  25 m  51.12   
59  232  Joona Oskar  2008  SÖDERTÖRN  AL0308  25 m  51.42   
60  237  Stasiak Philip  2010  SÖDERTÖRN  AC3510  25 m  51.85   
61  268  Broms Erik  2009  TUREBERG  AB7909  25 m  54.29   
62  23  Kursitis Kuzyaev Daniel  2009  SALTSJÖB  AE3509  25 m     
63  126  Kasper Kristian  2007  SPÅRVÄGEN  AQ7107  25 m     
64  293  Friberg Samuel  2007  TYRESÖ SS  AP9707  25 m     
65  388  Kvarfordh Andres Alexander  2009  SKURU IK  AE6509  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 november 2018 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  21:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner