2020-05-29   10:01:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Saltis-Cup 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 6
Heatlista 
 
  Tävling  Saltis Cup 2018    Utskriftsdatum  04 november 2018   
  Tävlingsort  Saltsjöbaden    Utskriftstid  08:18   
  Arrangör  Saltsjöbadens IF Simning         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  04 november 2018         
 
 
 
Gren 6, 100m Bröstsim Herrar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
371  Axel van der Heyden  2002  AT7102  SPÅRVÄGEN    25m   
10  Ricardo Daniel Kosiec-Gomez  2005  AN8705  SALTSJÖB    25m   
377  Ali Albahadili  2004  AZ6504  SPÅRVÄGEN    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
97  Felix Wensmark  2005  AK1305  SPÅRVÄGEN    25m   
31  Marcus Hedlund  2002  AT1902  BOTK-RÖNN    25m  1:56.58 
64  Mikael Lanestrand  2005  AI7705  SKURU IK    25m  1:48.04 
328  Alvin Johansson  2005  AV4705  SS04    25m  1:48.99 
360  Alexander Richards Nilsson  2005  AX9905  SPIF SF    25m   
296  Alieu Touray  2005    SS04    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
336  Mikail Arslan  2005  AH9305  SPIF SF    25m  1:44.65 
12  Frans Willquist  2005  AQ5905  SALTSJÖB    25m  1:43.61 
242  Noa Sigfelt  2003  BR1303  SÖDERTÖRN    25m  1:38.11 
156  Felix Norlin  2005  AS6705  SKK    50m  1:39.01 
77  Leo Brehmer  2005  AT6305  SKURU IK    25m  1:44.16 
355  Gevork Sarkisyants  2004  AY9904  SPIF SF    25m  1:46.76 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
222  Emil Johanson  2005  AX4105  SÖDERTÖRN    25m  1:32.32 
196  Filip Hägglund  2004  AV5304  SÖDERTÖRN    25m  1:32.10 
137  Gustav Åsbrink  2005  AE3505  SKK    25m  1:31.06 
285  Albin Wullt  2005  AR5705  TYRESÖ SS    25m  1:31.84 
138  Simon Alveskär Lundfeldt  2005  AG4505  SKK    25m  1:32.16 
324  Gustav Aglert  2004  AY4304  SS04    50m  1:34.98 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
96  John Ström  2004  AQ9704  SPÅRVÄGEN    25m  1:28.60 
187  Oskar Hägglund  1999  AW5399  SÖDERTÖRN    25m  1:26.28 
387  Lars Hennert  1961  AA5561  SS04    25m  1:19.00 
189  Lucas Vainio  2004  AN2504  SÖDERTÖRN    25m  1:25.02 
195  Alvin Hamzehnejad  2004  AV9304  SÖDERTÖRN    25m  1:27.12 
63  Manfred Bränström  2005  AI6705  SKURU IK    25m  1:31.01 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  04 november 2018 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  08:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner