2020-03-31   16:35:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Saltis-Cup 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

16_S
Gren 16, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
61  Furingsten Alva  2006  SKURU IK  AH5806  25 m  30.82   
343  James-Killer Lilly  2006  SPIF SF  BE8606  25 m  31.91   
202  Eldh Ellinor  2006  SÖDERTÖRN  BA0206  25 m  32.10   
256  Näsvall Ebba  2006  TUREBERG  AW7406  25 m  32.10   
144  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  32.14   
198  Hanikat Filippa  2007  SÖDERTÖRN  AK7207  25 m  32.34   
340  Thofelt Nellie  2006  SPIF SF  AT7406  25 m  32.68   
345  Johansson Meja  2006  SPIF SF  BF8806  50 m  33.13   
Kinnunen Ebba  2006  SALTSJÖB  AK1206  25 m  33.44   
10  223  Qvist Alva  2006  SÖDERTÖRN  BR5406  25 m  33.66   
11  305  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  25 m  33.83   
12  204  Stenbacka Juni  2007  SÖDERTÖRN  AV7607  25 m  33.91   
13  323  Lingman Emilia  2006  SS04  BI3806  25 m  34.25   
14  261  Larsson Moa  2007  TUREBERG  AR0407  25 m  34.38   
15  160  Karlsson Elise  2007  SKK  BA4607  25 m  34.84   
16  250  Popova Vera  2006  TUREBERG  AN9406  25 m  34.86   
17  254  Buchgeister Emilia  2006  TUREBERG  AQ5406  25 m  35.05   
18  253  Söderlund Ida  2006  TUREBERG  AQ2406  25 m  35.30   
19  200  Wiktor Jarefors Tuva  2006  SÖDERTÖRN  AX6206  25 m  35.37   
20  142  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  35.45   
21  251  Marklund Julia  2006  TUREBERG  AO4206  25 m  35.83   
22  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  35.87   
23  247  Holfve Lilian  2007  TUREBERG  AC3207  25 m  35.93   
24  35  Nordström Renlund Mimmi  2007  BOTK-RÖNN  AO8207  50 m  36.24   
25  205  Johanson Emma  2008  SÖDERTÖRN  AL9608  25 m  36.33   
26  335  Wattad Sara  2006  SPIF SF  AI6206  25 m  36.38   
27  320  Jeansson Alice  2008  SS04  AI7408  50 m  36.96   
28  143  Eklöf Anna  2007  SKK  AD9807  25 m  36.99   
29  75  Rodriguez Räms Julia  2007  SKURU IK  AR8407  25 m  37.11   
30  364  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m  37.35   
31  40  Haidari Ida  2006  BOTK-RÖNN  BN8206  25 m  37.37   
32  68  Berg Elisia  2006  SKURU IK  AL4606  25 m  37.40   
33  74  Blomqvist Alice  2006  SKURU IK  BB7606  25 m  37.64   
34  155  Bäck Olivia  2007  SKK  AP7207  25 m  37.77   
35  67  Flykt-Rosén Iris  2007  SKURU IK  AC6607  25 m  38.03   
36  208  Forsgren Moa  2008  SÖDERTÖRN  AL0808  25 m  38.05   
37  120  Gustafson Agnes  2008  SPÅRVÄGEN  AT3608  25 m  38.16   
38  317  Revsäter Asta  2007  SS04  AP4607  25 m  38.30   
39  234  Subotic Mia  2007  SÖDERTÖRN  BH9207  25 m  38.46   
40  257  Broms Klara  2006  TUREBERG  BC8206  25 m  38.64   
41  11  Svenarud Cornelia  2008  SALTSJÖB  AE4408  25 m  38.67   
42  319  Blomström Elise  2006  SS04  BF3806  25 m  38.98   
43  161  Öström Ofelia  2008  SKK  AO6808  25 m  39.11   
44  306  Danielsson Wilma  2006  SS04  AJ1206  25 m  39.30   
45  326  Klingh Emma  2006  SS04  BL0606  25 m  39.52   
46  70  Araskog Boel  2007  SKURU IK  AH9207  25 m  40.33   
47  210  Giocoli Teresa  2007  SÖDERTÖRN  AZ9407  25 m  40.33   
48  201  Heidarian Dahlia  2008  SÖDERTÖRN  AD1608  25 m  40.70   
49  159  Bohlin Cathlin  2008  SKK  AL9408  25 m  40.75   
50  354  Sjödén-Sikström Alice  2006  SPIF SF  BM0806  25 m  40.97   
51  163  Brorson Alma  2008  SKK  AT8208  25 m  41.02   
52  318  Muhic Ida  2007  SS04  AP8607  25 m  41.02   
53  145  Alveskär Lundfeldt Molly  2007  SKK  AE2207  25 m  41.04   
54  289  Svensk-Sandersson Tyra  2006  TYRESÖ SS  BO5406  25 m  41.48   
55  118  Lobendahl Matilda  2007  SPÅRVÄGEN  BB8407  25 m  41.71   
56  259  Vasquez Fernanda  2007  TUREBERG  AO5807  25 m  41.81   
57  327  Hammes Esther  2006  SS04  BN4206  50 m  41.90   
58  288  Tiippana-Henriksson Felicia  2008  TYRESÖ SS  AN4208  25 m  42.02   
59  264  Solén Matilda  2007  TUREBERG  AX9807  25 m  42.17   
60  209  Achahbar Yasmin  2008  SÖDERTÖRN  AL2808  25 m  42.29   
61  119  Larsson Lisa  2008  SPÅRVÄGEN  AT8608  25 m  42.85   
62  107  Rosenholm Lea  2006  SPÅRVÄGEN  BH0606  25 m  43.14   
63  157  Bystedt Ellen  2007  SKK  AY2207  25 m  43.19   
64  329  Wadell Felica  2006  SS04  BN5206  25 m  43.22   
65  269  Wänman Elvira  2008  TUREBERG  AN3608  25 m  43.51   
66  263  Solén Amanda  2007  TUREBERG  AX8807  25 m  43.72   
67  211  Flink Karin  2008  SÖDERTÖRN  AN6208  25 m  43.96   
68  105  Hellberg Julia  2007  SPÅRVÄGEN  AR8607  25 m  44.04   
69  220  Ritmberg Jessica  2010  SÖDERTÖRN  AB8810  25 m  44.17   
70  76  Widhe Amanda  2007  SKURU IK  AR5607  25 m  44.31   
71  262  Najafzadeh Tina  2006  TUREBERG  BI3406  25 m  44.33   
72  79  Milic Viktoria  2008  SKURU IK  AT5408  25 m  44.42   
73  165  Borgman Elin  2008  SKK  AT4408  25 m  44.49   
74  266  Curstedt Ella  2007  TUREBERG  AZ5407  25 m  44.75   
75  291  Töpffer Alisa  2009  TYRESÖ SS  AH5809  25 m  44.86   
76  207  Lande Lotta  2007  SÖDERTÖRN  AY4407  25 m  45.27   
77  270  Dinnesen Edith  2009  TUREBERG  AF6409  25 m  45.41   
78  106  Palmborg Smilla  2007  SPÅRVÄGEN  AR9807  25 m  45.54   
79  41  Musaji Jasmine  2008  BOTK-RÖNN  AO7808  25 m  45.72   
80  214  Dorch Juliusson Lilly  2009  SÖDERTÖRN  AG0609  25 m  46.58   
81  103  Granhällen Emelie  2008  SPÅRVÄGEN  AF1608  25 m  46.69   
82  153  Donaldsson Annie  2008  SKK  AE8408  25 m  46.78   
83  24  Edwall Selma  2007  SALTSJÖB  BI8607  25 m  46.88   
84  219  Stasiak Emelie  2009  SÖDERTÖRN  AH0209  25 m  47.41   
85  216  Hellman Wilda  2009  SÖDERTÖRN  AG5609  25 m  47.43   
86  104  Malmring Anna  2006  SPÅRVÄGEN  BC4206  25 m  47.45   
87  272  Holkedahl Lea  2008  TUREBERG  AS9608  25 m  47.80   
88  236  Lernman Moa  2009  SÖDERTÖRN  AK4409  25 m  48.33   
89  294  Brunn Wilma  2007  TYRESÖ SS  BH4407  25 m  48.73   
90  229  Dahlborn Emelie  2009  SÖDERTÖRN  AJ0809  25 m  48.99   
91  274  Eriksson Engla  2007  TUREBERG  BI9007  25 m  50.11   
92  19  Kinnunen Hedvig  2009  SALTSJÖB  AG9609  25 m  50.69   
93  14  Hedqvist Emelie  2008  SALTSJÖB  AM9208  25 m  51.04   
94  13  Moshref Isabelle  2008  SALTSJÖB  AM2408  25 m  51.23   
95  121  Almström Mila  2008  SPÅRVÄGEN  AT2608  25 m  51.37   
96  167  Lindstedt Isabelle  2007  SKK  AA0418  25 m  51.85   
97  122  Palmborg Lykke  2009  SPÅRVÄGEN  AI5409  25 m  54.23   
98  275  Tiselius Lovisa  2009  TUREBERG  AL8409  25 m  54.73   
99  217  Silver Sofia  2010  SÖDERTÖRN  AC1210  25 m  56.03   
100  39  Kabashi Donike  2008  BOTK-RÖNN  AO3808  25 m  1:00.32   
101  20  Rydergård Tea  2008  SALTSJÖB  AR0808  25 m     
102  25  Ekstrand Linnea  2009  SALTSJÖB  AL8209  25 m     
103  43  Caro Matamoros Frida  2008  BOTK-RÖNN  AR8208  25 m     
104  47  Ekengren Ellen  2008  SKURU IK    25 m     
105  48  Sjöstedt Caroline  2007  SKURU IK    25 m     
106  178  Hodneland Nora  2007  SÖDERTÖRN    25 m     
107  179  HAMZEHNEJAD Adriana  2007  SÖDERTÖRN    25 m     
108  180  Palmqvist Sofia  2007  SÖDERTÖRN    25 m     
109  184  Bergander Matilde  2010  SÖDERTÖRN    25 m     
110  227  Matilainen Chanel  2007  SÖDERTÖRN  BH6207  25 m     
111  241  Ljungqvist Ines  2006  SÖDERTÖRN  BS5406  25 m     
112  292  Bergvall Clara  2006  TYRESÖ SS  BQ0606  25 m     
113  297  Kagevik Elsa  2006  SS04    25 m     
114  298  Heikkilä Emma  2006  SS04    25 m     
115  300  Jimenez Tjärnkvist Carla Linnea  2006  SS04    25 m     
116  365  Pinho Aurora  2006  SKURU IK  BJ3206  25 m     
117  368  Mihalache Sabina  2007  SKURU IK  BD5607  25 m     
118  382  Furingsten Tilde  2008  SKURU IK  AC6408  25 m     
119  383  Gustafsson Rut  2008  SKURU IK  AP0808  25 m     
120  384  Yavuz Elin  2007  SPÅRVÄGEN  AW9807  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 november 2018 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  21:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner