2020-03-31   16:12:52
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Saltis-Cup 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

18_S
Gren 18, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
376  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  1:03.76   
52  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:03.88   
30  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  25 m  1:05.84   
53  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  1:06.62   
29  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  25 m  1:06.85   
28  Bengtsson Emilia  2001  BOTK-RÖNN  BA3601  25 m  1:07.60   
33  Nordström-Renlund Lollobelle  2005  BOTK-RÖNN  AZ4205  25 m  1:07.65   
154  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  1:08.29   
54  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  1:08.55   
10  27  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN  AO3801  25 m  1:08.80   
11  190  Flink Maria  2005  SÖDERTÖRN  AP8205  25 m  1:09.32   
12  69  Lidell Emma  2005  SKURU IK  BB8805  25 m  1:09.59   
13  50  Persson Isabelle  2004  SKURU IK  AC7604  25 m  1:09.76   
14  134  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  1:09.84   
15  188  Ehn Gabriella  2003  SÖDERTÖRN  BE5403  25 m  1:10.22   
16  282  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRESÖ SS  AW9405  25 m  1:10.59   
17  51  Edvinsson Ida  2004  SKURU IK  AE0804  25 m  1:10.62   
18  Dahlén Cornelia  2004  SALTSJÖB  AX1404  25 m  1:10.65   
19  Neuman Filippa  2004  SALTSJÖB  AP4204  25 m  1:11.03   
20  302  Jonsson Anna  2002  SS04  BP6602  25 m  1:12.06   
21  92  Olsson Veronica  2005  SPÅRVÄGEN  AG6805  50 m  1:12.52   
22  309  Dicander Tove  2005  SS04  BI0805  25 m  1:12.71   
23  93  Granhällen Johanna  2002  SPÅRVÄGEN  BO5202  25 m  1:12.82   
24  191  Nygren Elin  2003  SÖDERTÖRN  BP3203  25 m  1:13.07   
25  148  Herlitz Alva  2005  SKK  BF4805  25 m  1:13.22   
26  59  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  1:13.66   
27  315  Krans Cecilia  2005  SS04  BL4805  25 m  1:14.08   
28  337  Zakeri Nerejda  2005  SPIF SF  AZ5405  25 m  1:14.45   
29  240  Stålnacke Tilja  2005  SÖDERTÖRN  BW4205  25 m  1:15.17   
30  307  Darvish Adéla  2003  SS04  BX0203  25 m  1:16.53   
31  303  Klang Fornehed Gabriella  2003  SS04  BO2403  25 m  1:16.56   
32  338  Klamkin Hannah  2005  SPIF SF  BA0805  50 m  1:17.01   
33  78  Lundberg Emma  2005  SKURU IK  BR0405  25 m  1:17.36   
34  308  Wärn Emma  2004  SS04  BT7404  25 m  1:17.43   
35  94  Geaney Jennifer  2005  SPÅRVÄGEN  AS9805  25 m  1:17.47   
36  32  Kantoluoto Julia  2005  BOTK-RÖNN  AQ2605  50 m  1:17.93   
37  Carlsson Ebba  2005  SALTSJÖB  AG9805  50 m  1:19.30   
38  304  Mitrovic Isidora  2005  SS04  AS2205  25 m  1:19.62   
39  316  Darvish Elina  2005  SS04  BM9405  25 m  1:19.69   
40  330  Jäntti Amelie  2005  SS04  BS8605  50 m  1:19.90   
41  225  Nilsson Natalie  2005  SÖDERTÖRN  BV5205  25 m  1:20.61   
42  325  Arganti Leona  2004  SS04  BY8404  25 m  1:21.63   
43  66  Bergman Filippa  2005  SKURU IK  AU6605  25 m  1:21.72   
44  332  Bäckström Sofia  2004  SS04  CA7404  25 m  1:22.38   
45  56  Hägbom Tilda  2005  SKURU IK  AI5205  25 m  1:22.90   
46  310  Rydsheim Felicia  2005  SS04  BI5805  25 m  1:24.26   
47  331  Dunder Maja  2005  SS04  BS5805  25 m  1:27.62   
48  286  Bergvall Tilde  2004  TYRESÖ SS  BV8804  25 m  1:28.37   
49  341  Liss-Jonsson Maya  2005  SPIF SF  BF1605  25 m  1:29.32   
50  36  Tylus Veronica  2004  BOTK-RÖNN  BY6204  50 m  1:32.32   
51  26  Fard Habibi Nicole  2005  SPÅRVÄGEN  BU6605  25 m  1:39.88   
52  Abdelkader Menal  2005  SALTSJÖB    25 m     
53  258  Tiselius Matilda  2005  TUREBERG  BM1205  25 m     
54  333  Wilmo Johansson Frida  2004  SS04  CA8804  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 november 2018 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  21:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner