2019-12-10   18:28:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Saltis-Cup 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

4_S
Gren 4, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
249  Larsson Henrik  2006  TUREBERG  AF4106  25 m  34.65   
149  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  25 m  35.59   
197  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  25 m  37.08   
146  Flores Samuel  2008  SKK  AA8908  25 m  37.43   
334  Bäckman Rasmus  2006  SPIF SF  AD4506  25 m  38.72   
102  Eriksson Brian  2007  SPÅRVÄGEN  AF1907  25 m  38.95   
141  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  25 m  40.19   
62  Bränström Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  25 m  40.64   
147  Martin-Lamm William  2006  SKK  AJ5506  25 m  40.91   
10  312  Olsson Filip  2006  SS04  AM4506  25 m  41.10   
11  194  Dorch Juliusson Julius  2007  SÖDERTÖRN  AC7707  25 m  41.58   
12  199  Nygren Niklas  2006  SÖDERTÖRN  AL1106  25 m  41.88   
13  265  Körberg Ted  2008  TUREBERG  AG5508  25 m  43.92   
14  152  Hagspiel Anton  2009  SKK  AA8309  25 m  44.16   
15  246  Mickelsson Axel  2006  TUREBERG  AC4506  25 m  44.91   
16  349  Stridh Gustav  2008  SPIF SF  AG5908  25 m  44.97   
17  339  Åkesson Justin  2006  SPIF SF  AJ6106  25 m  45.07   
18  348  Rasool Daniel  2007  SPIF SF  AL9707  25 m  45.24   
19  112  Karlström Vidar  2007  SPÅRVÄGEN  AK7107  25 m  45.51   
20  357  Frisendahl Jonatan  2008  SPIF SF  AI9308  25 m  45.89   
21  166  Bouchet Lucas  2009  SKK  AD6709  25 m  45.98   
22  150  Löfqvist Albin  2006  SKK  AM3706  25 m  45.99   
23  115  von Arronet Otto  2009  SPÅRVÄGEN  AC5509  25 m  46.27   
24  344  Hagberg Oliver  2006  SPIF SF  AO9906  25 m  46.54   
25  203  Ritmberg Tommy  2007  SÖDERTÖRN  AG6307  25 m  46.57   
26  164  Bouchet Alexander  2007  SKK  AO8707  25 m  46.73   
27  108  Riisgaard Wilmer  2006  SPÅRVÄGEN  AR1506  25 m  46.83   
28  350  Asaad Sam  2006  SPIF SF  AS1906  25 m  47.13   
29  110  Sörman Oliver  2007  SPÅRVÄGEN  AK1107  25 m  47.34   
30  356  Kahlin Alexander  2006  SPIF SF  AT9506  25 m  47.39   
31  111  Östling Hugo  2007  SPÅRVÄGEN  AK8107  25 m  47.54   
32  363  Rosenqvist Vasilis Maximilian  2009  SALTSJÖB  AA9709  25 m  47.99   
33  151  Daimay Neil  2007  SKK  AF9107  25 m  49.05   
34  215  Hanikat Viggo  2009  SÖDERTÖRN  AD4109  25 m  50.00   
35  114  Shewa Japheth  2007  SPÅRVÄGEN  AL1507  25 m  50.16   
36  267  Westas Olof  2007  TUREBERG  AL3907  25 m  50.22   
37  Hvenmark Ivan  2006  SALTSJÖB  AI4706  25 m  50.68   
38  290  Samuelsson Lucas  2006  TYRESÖ SS  AU3106  25 m  50.76   
39  81  Sharpe Albert  2008  SKURU IK  AL4308  25 m  51.18   
40  221  Hamzehnejad Simon  2009  SÖDERTÖRN  AD7109  25 m  51.25   
41  117  Bruhn Daniel  2007  SPÅRVÄGEN  AM8707  25 m  51.95   
42  351  Floren Frank  2007  SPIF SF  AM5107  25 m  52.26   
43  158  Bäck Rasmus  2009  SKK  AB4709  25 m  52.32   
44  15  Styffe Douglas  2007  SALTSJÖB  AL8507  25 m  52.99   
45  162  Axegård Ludvig  2008  SKK  AI1108  25 m  53.51   
46  228  Söderlund Eric  2010  SÖDERTÖRN  AB1710  25 m  53.83   
47  362  Mehran Farzan  2007  SPIF SF  AR2707  25 m  54.08   
48  101  Blanck Vilgot  2007  SPÅRVÄGEN  AF1307  25 m  54.40   
49  359  Biglert Alexander  2007  SPIF SF  AR2507  25 m  54.63   
50  Timm Oliver  2006  SALTSJÖB  AE0706  25 m  54.70   
51  342  Elfwing Arvid  2006  SPIF SF  AO7906  50 m  55.72   
52  17  Dahlen Wilhelm  2008  SALTSJÖB  AI3708  25 m  55.89   
53  352  Arslan Mete Ahmet  2007  SPIF SF  AL7907  25 m  58.65   
54  23  Kursitis Kuzyaev Daniel  2009  SALTSJÖB  AE3509  25 m  1:04.76   
55  113  Höijer Ludwig  2006  SPÅRVÄGEN  AR6506  25 m     
56  126  Kasper Kristian  2007  SPÅRVÄGEN  AQ7107  25 m     
57  231  Vitas Vincent  2008  SÖDERTÖRN  AL6308  25 m     
58  232  Joona Oskar  2008  SÖDERTÖRN  AL0308  25 m     
59  237  Stasiak Philip  2010  SÖDERTÖRN  AC3510  25 m     
60  280  Lund Axel  2006  TYRESÖ SS    25 m     
61  287  Silebäck Isak  2007  TYRESÖ SS  AL1707  25 m     
62  388  Kvarfordh Andres Alexander  2009  SKURU IK  AE6509  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 november 2018 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  21:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner