2020-04-02   03:20:08
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sigma Cup 2018 - Blovstrød

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 105
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Sigma Cup 2018 - Blovstrød    Udskriftsdato  01 december 2018   
  Stævne by  Blovstrød    Udskriftstidspunkt  09:21   
  Arrangør  Sigma Swim         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 december 2018         
 
 
 
Løb 105, 50m Butterfly Damer  Indledende (7) 
Heat 1 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
157  Ida Langseth  2010  1072AB  ALLERØD    25m   
158  Sofie Lind-Christensen  2009  0966AB  ALLERØD    25m   
160  Madicken Markussen  2010  1062AB  ALLERØD    25m   
               
               

 
Heat 2 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
151  Kajsa Andkjær  2008  0816AD  ALLERØD    25m  58.31 
141  Caroline Liechti  2008  0882AA  BIRKERØD    25m  52.90 
12  Rosa Rank Solhart  2007  0762AD  GLADSAXE    50m  52.47 
99  Alma Hartmann Jensen  2007  0744AT  LYNGBY    25m  52.48 
162  Liv Rosenkrantz  2008  0856AD  ALLERØD    25m  57.87 
               

 
Heat 3 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
15  Olivia Barfoed  2007  0762AL  LYNGBY    25m  50.00 
246  Viktoria Larsen  2007  0764AN  SLANGERUP    25m  49.87 
24  Ida Mathiesen  2008  0876AK  LYNGBY    50m  48.76 
153  Alma Geneser  2008  0862AE  ALLERØD    25m  49.78 
25  Amilia Peick-Kristensen  2008  0842AJ  LYNGBY    25m  50.00 
161  Laura Bach Mindested  2008  0876AA  ALLERØD    25m  51.11 

 
Heat 4 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
101  Juuliie Jørgensen  2007  0722AL  LYNGBY    25m  46.92 
93  Celine van Breugel  2007  0768AC  LYNGBY    25m  44.97 
49  Kamilla Elisabeth Thorsen  2007  0746AJ  HELSINGØR    25m  43.60 
Anna Dicte Bøgeskov  2007  0748AC  GLADSAXE    25m  43.96 
Laura Kaysfeld  2007  0798AN  GLADSAXE    25m  46.67 
239  Camille Hedvig Miolane  2007  0768AI  JYLLINGE    50m  48.26 

 
Heat 5 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
41  Ea Lund Havgaard  2007  0728AD  HELSINGØR    25m  41.04 
Silje Nygaard Engedal  2007  0768AE  GLADSAXE    25m  38.50 
11  Ida Villemoes Poulsen  2007  0758AA  GLADSAXE    25m  34.02 
45  Silvia Martinsen  2007  0792AC  HELSINGØR    25m  36.21 
205  Vivian Bahador Snitker  2007  0758AI  BIRKERØD    25m  39.98 
Oline Ludvigsen  2007  0768AA  GLADSAXE    25m  42.43 

 
Heat 6 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
91  Rebecca Bell  2007  0774AF  LYNGBY    25m  40.32 
73  Erica Veggerby Grønlund  2007  0736AC  TRITON B    25m  37.10 
164  Sarah Gudme  2007  0738AE  VI39    25m  33.89 
193  Karen Markussen  2007  0704AA  ALLERØD    25m  35.98 
167  Maja Andersen  2007  0748AP  VI39    25m  39.13 
203  Karla Rekling  2008  0862AA  BIRKERØD    25m  41.82 

 
Heat 7 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
204  Røskva Rosenbohm  2007  0772AA  BIRKERØD    25m  40.02 
200  Amanda Knirkholt Jacobsen  2007  0776AA  BIRKERØD    25m  36.56 
166  Anna Andersen  2007  0732AK  VI39    25m  32.38 
242  Naya Høi Greve  2007  0796AE  SLANGERUP    25m  35.53 
Sofie Emilie Lange  2007  0702AB  GLADSAXE    25m  38.66 
16  Wilma Berg  2008  0868AD  LYNGBY    50m  41.17 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  01 december 2018 
Licens til Sigma Swim Allerød  Udskriftstidspunkt  09:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark