2020-04-02   03:14:58
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sigma Cup 2018 - Blovstrød

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 133
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Sigma Cup 2018 - Blovstrød    Udskriftsdato  02 december 2018   
  Stævne by  Blovstrød    Udskriftstidspunkt  08:09   
  Arrangør  Sigma Swim         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 december 2018         
 
 
 
Løb 133, 200m Brystsvømning Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
158  Sofie Lind-Christensen  2009  0966AB  ALLERØD    25m   
161  Laura Bach Mindested  2008  0876AA  ALLERØD    25m   
207  Anne-Maj Framke  2008  0832AB  ALLERØD    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
162  Liv Rosenkrantz  2008  0856AD  ALLERØD    25m   
194  Marie Moesgaard  2008  0836AD  ALLERØD    25m  4:36.26 
195  Simone Stenberg  2008  0844AB  ALLERØD    25m  4:19.92 
65  Liva Bang  2008  0812AE  LYNGBY    25m  4:30.00 
57  Nanna Hessner  2007  0764AU  VÆRLØSE    25m  4:40.00 
41  Ea Lund Havgaard  2007  0728AD  HELSINGØR    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
93  Celine van Breugel  2007  0768AC  LYNGBY    25m  4:06.14 
19  Laura Emilie Hoegh  2008  0896AK  LYNGBY    25m  4:00.00 
203  Karla Rekling  2008  0862AA  BIRKERØD    25m  3:40.00 
197  Christine Dalsgaard  2007  0754AA  BIRKERØD    25m  3:50.46 
205  Vivian Bahador Snitker  2007  0758AI  BIRKERØD    25m  4:01.53 
83  Sofie Kohave Sørensen  2007  0708AQ  TRITON B    50m  4:13.42 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
23  Wilma Adelhardt Madsen  2008  0886AB  LYNGBY    25m  3:38.18 
Sofie Emilie Lange  2007  0702AB  GLADSAXE    50m  3:31.10 
198  Ida Marie Frederiksen  2008  0828AD  BIRKERØD    25m  3:30.00 
242  Naya Høi Greve  2007  0796AE  SLANGERUP    25m  3:30.10 
101  Juuliie Jørgensen  2007  0722AL  LYNGBY    25m  3:37.25 
140  Sofie Leidecker  2008  0896AA  BIRKERØD    25m  3:38.55 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
191  Linnea Funk Larsen  2007  0792AA  ALLERØD    25m  3:29.23 
165  Lara Ghizzaui  2007  0702AF  VI39    50m  3:23.27 
11  Ida Villemoes Poulsen  2007  0758AA  GLADSAXE    50m  3:14.43 
81  Andrea Strandby  2007  0718AA  TRITON B    25m  3:18.58 
193  Karen Markussen  2007  0704AA  ALLERØD    25m  3:24.35 
199  Julie Hovmand  2007  0772AB  BIRKERØD    25m  3:30.00 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  02 december 2018 
Licens til Sigma Swim Allerød  Udskriftstidspunkt  08:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark