2019-11-21   23:45:28
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sigma Cup 2018 - Blovstrød

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

103_S
Løb 103, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
11  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  1:25.31   
41  Havgaard Ea Lund  2007  HELSINGØR  0728AD  25 m  1:28.54   
166  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  50 m  1:29.27   
81  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:31.15   
48  Skjøth-Rasmussen Ulrikke  2007  HELSINGØR  0704AD  25 m  1:31.86   
165  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  1:33.11   
193  Markussen Karen  2007  ALLERØD  0704AA  25 m  1:33.37   
243  Frydendahl Lucca  2008  SLANGERUP  0812AB  25 m  1:34.21   
Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  1:34.49   
10  40  Haugland Caroline  2007  HELSINGØR  0756AJ  25 m  1:35.10   
11  194  Moesgaard Marie  2008  ALLERØD  0836AD  25 m  1:36.21   
12  23  Madsen Wilma Adelhardt  2008  LYNGBY  0886AB  25 m  1:36.77   
13  195  Stenberg Simone  2008  ALLERØD  0844AB  25 m  1:39.26   
14  102  Larsen Nikoline E.  2007  LYNGBY  0712AE  25 m  1:39.82   
15  101  Jørgensen Juuliie  2007  LYNGBY  0722AL  25 m  1:40.29   
16  140  Leidecker Sofie  2008  BIRKERØD  0896AA  25 m  1:41.04   
17  207  Framke Anne-Maj  2008  ALLERØD  0832AB  25 m  1:41.65   
18  103  Nygaard Ingrid Due  2007  LYNGBY  0786AD  25 m  1:41.82   
19  Kaysfeld Laura  2007  GLADSAXE  0798AN  25 m  1:46.01   
20  93  Breugel Celine Van  2007  LYNGBY  0768AC  25 m  1:47.78   
21  199  Hovmand Julie  2007  BIRKERØD  0772AB  25 m  1:49.08   
22  Bøgeskov Anna Dicte  2007  GLADSAXE  0748AC  25 m  1:51.56   
23  31  Zøllner Sophia  2008  LYNGBY  0874AA  50 m  1:55.72   
24  129  Bergqvist Fiona  2008  BIRKERØD  0854AA  25 m  1:57.43   
25  12  Solhart Rosa Rank  2007  GLADSAXE  0762AD  25 m  1:59.24   
26  17  Bollesen Sara Kjær  2008  LYNGBY  0888AD  25 m  2:00.00   
27  19  Hoegh Laura Emilie  2008  LYNGBY  0896AK  25 m  2:00.00   
28  20  Højberg Alvilda  2008  LYNGBY  0832AG  25 m  2:00.00   
29  21  Larsen Caroline Toftelund  2008  LYNGBY  0866AK  25 m  2:00.00   
30  59  Kandborg Klara  2008  VÆRLØSE  0828AO  25 m  2:00.00   
31  57  Hessner Nanna  2007  VÆRLØSE  0764AU  25 m  2:00.99   
32  83  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  50 m  2:01.30   
33  55  Eriksen Sofie K.  2007  VÆRLØSE  0754AU  25 m  2:03.21   
34  27  Ross Sofie  2008  LYNGBY  0802AE  50 m  2:08.50   
35  252  Rosted Eva  1999  ALLERØD  9984BD  25 m  2:09.00   
36  58  Jørgensen Mette Roat  2007  VÆRLØSE  0716AU  25 m  2:14.06   
37  67  Madsen Caroline  2008  LYNGBY  0872AP  25 m  2:15.00   
38  64  Sjøberg Rosa Marie  2008  VÆRLØSE  0838AN  25 m  2:23.51   
39  53  Berg Freja Lego  2007  VÆRLØSE  0744AU  25 m  2:23.88   
40  65  Bang Liva  2008  LYNGBY  0812AE  25 m  2:30.00   
41  77  Pede Josefine Nyegaard S.  2008  TRITON B    25 m     
42  151  Andkjær Kajsa  2008  ALLERØD  0816AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  29 november 2018 
Licens til Sigma Swim Allerød  Udskriftstidspunkt  19:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark