2019-11-21   23:38:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Simmis-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Document
Start list
Simmis Uinnit
Place: Organizer: HSS
Pool: 50m Competition Date: Apr 19, 2019 to Apr 19, 2019
Event 10, 100m Freestyle Men
Final 1 (14)
ID
Lane
Name
Born
Club
13:21
Entry time
Pool
Start:
0 50m
1 50m
2 50m
383 3 Tuukka Kaartosalmi 2006 HäUS 50m
478 4 Maddox Pilli 2005 ORCA 50m
388 5 Matin Habibi 2005 HäUS 50m
6 50m
7 50m
8 50m
9 50m
Event 10, 100m Freestyle Men Final 2 (14)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:23
332 0 Niko Korhonen 1993 LrU 50m
581 1 Perttu Salmenhaara 1977 HSS 1:55.06 50m
361 2 Joonas Nieminen 2003 HäUS 1:32.30 50m
397 3 Kalle Yli-Jama 2006 SalU 1:28.28 50m
379 4 Timi Louhe 2005 HäUS 1:26.08 50m
412 5 Veeti Akkanen 2006 SalU 1:26.54 50m
381 6 Samu Nurminen 2008 HäUS 1:30.96 50m
385 7 Aleksi Luopajärvi 2006 HäUS 1:32.44 50m
386 8 Max Tamminen 2009 HäUS 50m
514 9 Walentin Koskinen 2000 UiTa 50m
Event 10, 100m Freestyle Men Final 3 (14)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:26
488 0 Ville Tolppala 2007 ORCA 1:24.93 50m
380 1 Iiro Viskari 2007 HäUS 1:23.83 50m
491 2 Leo Nieminen 2007 ORCA 1:22.86 50m
565 3 Tuomas Heikkilä 2008 AQUILA 1:22.45 50m
300 4 Aapo Mononen 2007 JoUS 1:21.58 50m
452 5 Eemeli Salo 2007 UKK 1:22.07 50m
428 6 Elias Salo 2007 VeUS 1:22.50 50m
413 7 Viljam Savolainen 2008 SalU 1:22.92 50m
419 8 Elias Sahla 2007 SalU 1:24.35 50m
505 9 Jooa Katavisto 2006 ORCA 1:25.25 50m
Event 10, 100m Freestyle Men Final 4 (14)
ID
Lane
Name
Born
Club
13:27
Entry time
Pool
Start:
559 0 Eero Vilhunen 2004 AQUILA 1:19.59 50m
406 1 Kaapo Tuomainen 2008 SalU 1:18.51 50m
377 2 Juuso Saarikko 2006 HäUS 1:18.43 50m
564 3 Elmo Taipale 2005 AQUILA 1:17.99 50m
191 4 Tiger Tran 2005 SiWa 1:16.40 50m
278 5 Oscar Westerberg 2005 Cetus 1:16.43 50m
301 6 Nuutti Kerkkänen 2007 JoUS 1:18.21 50m
477 7 Nikita Shishinin 2006 ORCA 1:18.50 50m
563 8 Juuso Heikkola 2006 AQUILA 1:19.20 50m
220 9 Sampo Rahikainen 2006 TuUS 1:20.26 50m
Event 10, 100m Freestyle Men Final 5 (14)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:29
497 0 Matias Kukkonen 2006 ORCA 1:15.79 50m
434 1 Anton Passoja 2006 Pyry 1:14.69 50m
148 2 Jesse Virkkala 2004 RiUS 1:14.00 50m
458 3 Väinö Hinkka 2007 UKK 1:13.12 50m
411 4 Matias Kotilainen 2006 SalU 1:12.85 50m
540 5 Sampo Nord 2005 Vanders 1:12.94 50m
403 6 Matias Saarinen 2006 SalU 1:13.52 50m
181 7 Miko Mikkola 2004 SiWa 1:14.13 50m
97 8 Lasse Niemi 2006 HU 1:15.21 50m
572 9 Perttu Ylä-Sahra 1994 Plaani 1:15.97 50m
Event 10, 100m Freestyle Men Final 6 (14)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:31
105 0 Otso Heikkinen 2007 HU 1:12.42 50m
310 1 Aaro Tenhu 2004 La-Ka 1:11.91 50m
370 2 Luka Pykälistö 2004 HäUS 1:11.06 50m
367 3 Osmo Mäkelä 2004 HäUS 1:09.99 50m
480 4 Serhat Kalin 2005 ORCA 1:09.83 50m
284 5 Eemil Reijonen 2005 Cetus 1:09.88 50m
331 6 Kasperi Haverinen 2005 LaUS 1:10.23 50m
203 7 Vi Thai Ngô 2004 SiWa 1:11.46 50m
163 8 Daniel Kabonen 2004 SiWa 1:12.28 50m
177 9 Heikki Ianes 2005 SiWa 1:12.72 50m
Event 10, 100m Freestyle Men Final 7 (14)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:33
330 0 Miko Virtanen 2005 LaUS 1:09.27 50m
149 1 Olli Paukola 2003 RiUS 1:08.54 50m
485 2 Lauri Pyykkö 2004 ORCA 1:07.90 50m
150 3 Niko Akkanen 2003 RiUS 1:07.07 50m
113 4 Alexander Nyman 2004 HyUS 1:06.88 50m
561 5 Vladislav Shavyrin 2005 AQUILA 1:07.00 50m
362 6 Akseli Soini 2004 HäUS 1:07.57 50m
538 7 Aleksandr Logvin 2006 Vanders 1:08.25 50m
143 8 Joonatan Kuivalainen 2003 RiUS 1:09.15 50m
582 9 Aapo Rasinmäki 2003 RiUS 1:09.40 50m
Event 10, 100m Freestyle Men Final 8 (14)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:34
188 0 Nico Kulju 2006 SiWa 1:06.46 50m
80 1 Veikka Leväsalo 2005 HSS 1:05.79 50m
265 2 Nuutti Laitinen 2004 Cetus 1:04.73 50m
1 3 Joakim Kuhlberg 2004 BS-PU 1:03.77 50m
229 4 Samuli Hartikainen 2001 Cetus 1:03.56 50m
260 5 Samuli Masalin 2004 Cetus 1:03.68 50m
138 6 Jeremy Valkeavuori 2004 RiUS 1:04.61 50m
393 7 Roope Tuomainen 2004 SalU 1:05.28 50m
296 8 Sasha Cormier Simola 2002 Cetus 1:06.00 50m
438 9 Tuomas Lehtonen 2005 Pyry 1:06.88 50m
Event 10, 100m Freestyle Men Final 9 (14)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:36
174 0 Rony Kulju 2004 SiWa 1:03.50 50m
318 1 Aapo Koskinen 2004 LaUS 1:03.29 50m
269 2 Samuel Saari 2004 Cetus 1:02.90 50m
425 3 Aapo Huhti 2003 VeUS 1:02.64 50m
469 4 Daniel Ruotsi 2002 Gladius 1:02.31 50m
166 5 Aki Hakkarainen 2003 SiWa 1:02.48 50m
248 6 Juuso Pulkkinen 2004 Cetus 1:02.67 50m
68 7 Kalle Kauppinen 2002 HSS 1:02.96 50m
215 8 Aleksi Kauppinen 2003 TuUS 1:03.45 50m
286 9 Teo Mattelmäki 2005 Cetus 1:03.51 50m
Event 10, 100m Freestyle Men Final 10 (14)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:38
314 0 Eetu Koskinen 2002 LaUS 1:02.14 50m
237 1 Joel Syrjä 2002 Cetus 1:01.43 50m
263 2 Veerti Juurakko 2004 Cetus 1:01.10 50m
399 3 Joona Pohjola 2004 SalU 1:00.98 50m
95 4 Pauli Salonen 2003 HU 1:00.12 50m
70 5 Henry Nyman 2003 HSS 1:00.15 50m
442 6 Kalle Haavisto 2003 UKK 1:01.02 50m
118 7 Akseli Maaranen 2004 HyUS 1:01.42 50m
121 8 Aarne Myllynen 2002 JUK 1:01.85 50m
219 9 Eero Asikainen 2004 TuUS 1:02.16 50m
Event 10, 100m Freestyle Men Final 11 (14)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:39
38 0 Pyry Nurminen 2001 HSS 59.80 50m
509 1 Eetu Nyrhinen 2000 UiTa 59.46 50m
69 2 Elis Fokin 2003 HSS 59.20 50m
529 3 Eemeli Leinonen 2002 UiTa 58.91 50m
312 4 Jere Ruuhonen 2001 LaUS 58.52 50m
554 5 Henri Heikkilä 2003 AQUILA 58.80 50m
167 6 Sami Uusikumpu 2003 SiWa 59.14 50m
580 7 Kalle Hyttinen 2001 BS-PU 59.41 50m
325 8 Julius Airas 2003 LaUS 59.68 50m
324 9 Jonne Isoranta 2003 LaUS 59.99 50m
Event 10, 100m Freestyle Men Final 12 (14)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:41
519 0 Jere Broman 2002 UiTa 58.09 50m
119 1 Joonas Maaranen 2004 HyUS 58.01 50m
210 2 Juuso Rahikainen 2003 TuUS 57.90 50m
352 3 Juha Hyvärinen 1998 HäUS 57.30 50m
517 4 Joona Korhonen 2000 UiTa 57.28 50m
524 5 Olli Rautaporras 2000 UiTa 57.29 50m
526 6 Wäinö Koskinen 2002 UiTa 57.80 50m
114 7 Onni Äijälä 2004 HyUS 57.92 50m
316 8 Taavi Backman 2004 LaUS 58.05 50m
340 9 Tatu Saareks 2003 LrU 58.30 50m
Event 10, 100m Freestyle Men Final 13 (14)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:42
418 0 Alexander Malyshkov 2004 SalU 57.19 50m
528 1 Atte Kulmala 1998 UiTa 56.68 50m
354 2 Timi Torkkel 2001 HäUS 56.27 50m
179 3 Miro Merinen 2003 SiWa 56.16 50m
240 4 Leo Mikkonen 2002 Cetus 55.46 50m
311 5 Saku Romo 2000 LaUS 55.47 50m
292 6 Daniel Rinne 2002 Cetus 56.21 50m
128 7 Jasper Pullinen 1999 RiUS 56.56 50m
230 8 Joel Knaapi 2001 Cetus 56.68 50m
305 9 Risto Martikainen 2003 KoU 57.24 50m
Event 10, 100m Freestyle Men Final 14 (14)
ID
Lane
Name
Born
Club
13:43
Entry time
Pool
Start:
24 0 Aaro Tähtivuori 1998 HSS 55.35 50m
45 1 Emil Perkkiö 2000 HSS 55.03 50m
225 2 Lassi Ohtonen 1992 Cetus 54.00 50m
522 3 Jakob Sievers 2000 UiTa 53.77 50m
512 4 Kalle Pyykkönen 1996 UiTa 52.65 50m
473 5 Alexey Belfer 2000 ORCA 52.69 50m
21 6 Niki Karlsson 2000 HSS 53.83 50m
41 7 Marcus Forsel 2003 HSS 54.32 50m
66 8 Johan Krister Fredriksson 2003 HSS 55.29 50m
315 9 Antti Leppänen 2002 LaUS 55.39 50m
2019-04-19 10:13:20 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Helsingfors Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner