2019-11-21   23:50:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Simmis-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Document
Start list
Simmis Uinnit
Place: Organizer: HSS
Pool: 50m Competition Date: Apr 19, 2019 to Apr 19, 2019
Event 3, 100m Butterfly Women
Final 1 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
11:25
Entry time
Pool
Start:
0 50m
1 50m
430 2 Karmen Johanson 2006 VeUS 50m
407 3 Aurora Änäkkälä 2007 SalU 1:43.02 50m
202 4 Mandi Lindroos 2004 SiWa 1:34.30 50m
437 5 Peppi Värikoski 2006 Pyry 1:36.48 50m
358 6 Siiri Reinonen 2004 HäUS 50m
7 50m
8 50m
9 50m
Event 3, 100m Butterfly Women Final 2 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:27
363 0 Peppi-stiina Ahti 2003 HäUS 1:32.70 50m
373 1 Veera Viskari 2005 HäUS 1:28.90 50m
553 2 Hilda Kupila 2006 Vanders 1:27.03 50m
550 3 Milla Kiviranta 2006 Vanders 1:26.23 50m
329 4 Siiri Haverinen 2007 LaUS 1:25.39 50m
313 5 Julia Romo 2003 LaUS 1:25.51 50m
198 6 Daniela Sohlman 2005 SiWa 1:26.77 50m
374 7 Aino Kunelius 2005 HäUS 1:28.31 50m
503 8 Liina Saario 2006 ORCA 1:29.58 50m
567 9 Sofia Chadromtseva 2006 AQUILA 1:32.97 50m
Event 3, 100m Butterfly Women Final 3 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:29
256 0 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus 1:24.65 50m
348 1 Anniina Kurvinen 2006 LrU 1:21.86 50m
536 2 Julie Nikkilä 2003 Vanders 1:20.46 50m
282 3 Emma Lönnberg 2005 Cetus 1:20.02 50m
306 4 Matilda Lonka 2003 KoU 1:19.60 50m
185 5 Jenni Kurki 2005 SiWa 1:19.80 50m
494 6 Ilona Kajava 2004 ORCA 1:20.24 50m
277 7 Anna Hakkarainen 2005 Cetus 1:21.07 50m
58 8 Oona Lehtola 2003 HSS 1:23.69 50m
19 9 Jenny Kareinen 2002 HSS 1:24.84 50m
Event 3, 100m Butterfly Women Final 4 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
11:31
Entry time
Pool
Start:
283 0 Kaarina Rihte 2005 Cetus 1:17.30 50m
327 1 Tinka Tamminen 2006 LaUS 1:16.65 50m
323 2 Nea Mustonen 2004 LaUS 1:15.64 50m
351 3 Iiris Jämsä 2004 SWIM 1:15.02 50m
72 4 Wilma Sundt 2006 HSS 1:14.14 50m
535 5 Milla Strandberg 2005 Vanders 1:15.01 50m
193 6 Alma Hörkkö 2005 SiWa 1:15.20 50m
171 7 Emma Loponen 2003 SiWa 1:15.91 50m
140 8 Vilja Saarinen 2005 RiUS 1:16.92 50m
307 9 Noora Laitala 2003 KoU 1:19.37 50m
Event 3, 100m Butterfly Women Final 5 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:33
444 0 Meeri Yli-Äyhö 2004 UKK 1:12.11 50m
91 1 Jenni Rantanen 2001 HTU 1:11.98 50m
289 2 Lumi Rossi 2005 Cetus 1:11.26 50m
74 3 Louna Kasvio 2006 HSS 1:11.12 50m
73 4 Anna Mattila 2004 HSS 1:10.64 50m
587 5 Iina Von Schrowe 2003 Cetus 1:10.96 50m
534 6 Aino Paju 2003 Vanders 1:11.18 50m
591 7 Dina Sadojevic Jelacik 2004 Cetus 1:11.75 50m
578 8 Taiga Yritys 2003 UH 1:12.08 50m
345 9 Aino Tamminen 2005 LrU 1:13.43 50m
Event 3, 100m Butterfly Women Final 6 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:34
246 0 Saga Kovanen 2004 Cetus 1:10.29 50m
108 1 Jenny Nieminen 2001 HyUS 1:09.72 50m
59 2 Greta Beszteri 2004 HSS 1:09.41 50m
234 3 Emma Johansson 2003 Cetus 1:09.04 50m
518 4 Fanny Grönvall 2000 UiTa 1:08.99 50m
47 5 Siiri Reiniluoto 2003 HSS 1:09.04 50m
552 6 Vilja Grundström 2003 Vanders 1:09.29 50m
298 7 Aino Mononen 2001 JoUS 1:09.62 50m
123 8 Mariel Mylly 2001 JUK 1:09.75 50m
527 9 Enni Lahtinen 2002 UiTa 1:10.38 50m
Event 3, 100m Butterfly Women Final 7 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:36
4 0 Saga Jatkola 2004 BS-PU 1:08.42 50m
156 1 Olivia Hellsten 2000 SiWa 1:06.42 50m
515 2 Mila Manner 2001 UiTa 1:04.89 50m
242 3 Siri Auvinen 2002 Cetus 1:04.15 50m
511 4 Nea Norismaa 1995 UiTa 1:01.98 50m
17 5 Vilma Ruotsalainen 1996 HSS 1:03.19 50m
35 6 Vilma Oura 2001 HSS 1:04.67 50m
14 7 Hanna Kareinen 2000 HSS 1:05.68 50m
33 8 Helene Hirvonen 2001 HSS 1:07.17 50m
521 9 Emma Von Dickoff 2002 UiTa 1:08.59 50m
2019-04-19 10:13:10 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Helsingfors Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner