2019-12-08   02:25:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Simmis-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Document
Entry List
Simmis Uinnit
Organizer:
Place: HSS
Pool: 50m Competition Date: Apr 19, 2019 to Apr 19, 2019
13 50m Backstroke Women
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 511 Nea Norismaa Uinti Tampere 1995 95A534 50m 30.57
2 249 Laura Kellberg Cetus Espoo 2003 03A441 50m 30.70
3 22 Sanni Alamattila Helsingfors Simsällskap 1999 99A230 50m 31.24
4 23 Erika Ketola Helsingfors Simsällskap 2000 00A124 50m 31.38
5 242 Siri Auvinen Cetus Espoo 2002 02A342 50m 31.70
6 243 Charlotte Ingberg Cetus Espoo 2002 02A370 50m 31.81
7 156 Olivia Hellsten Simmis Wanda 2000 00A064 50m 31.87
8 253 Aada Rissanen Cetus Espoo 2004 04A305 50m 31.91
9 94 Noora Kokko Helsingin Uimarit 2001 01A853 50m 32.13
10 173 Laura Nissi Simmis Wanda 2004 04A259 50m 32.73
11 552 Vilja Grundström VANDERS 2003 03B185 50m 32.80
12 51 Lotta Lehtoila Helsingfors Simsällskap 2003 03A247 50m 32.97
13 53 Janna Appelberg Helsingfors Simsällskap 2001 01A954 50m 33.00
14 510 Heini Hammar Uinti Tampere 1999 99A148 50m 33.12
15 122 Vera Vartiainen Järvenpään Uintiklubi 2002 02A772 50m 33.16
16 441 Olga Koskinen Uimaseura Kangasalan Kuohu 2002 02A165 50m 33.16
17 356 Sanni Kilponen Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A145 50m 33.28
18 236 Cia Wacklin Cetus Espoo 2001 01A425 50m 33.33
19 246 Saga Kovanen Cetus Espoo 2004 04A113 50m 33.51
20 25 Emma Koiranen Helsingfors Simsällskap 2001 01A054 50m 33.55
21 591 Dina Sadojevic Jelacik Cetus Espoo 2004 04A482 50m 33.59 LAT
22 323 Nea Mustonen Lahden Uimaseura 2004 04A265 50m 33.80
23 545 Iina Rissanen VANDERS 2005 05A102 50m 33.97
24 193 Alma Hörkkö Simmis Wanda 2005 05A331 50m 34.02
25 556 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila 2004 04A159 50m 34.08
26 235 Verna Rostedt Cetus Espoo 2002 02A101 50m 34.11
27 279 Jenni Alanen Cetus Espoo 2002 02B210 50m 34.17
28 192 Aliina Karvonen Simmis Wanda 2004 04A587 50m 34.23
29 592 Diana Seiger Cetus Espoo 2003 03A909 50m 34.27 LAT
30 586 Ciara Wacklin Cetus Espoo 2004 04A037 50m 34.42 LAT
31 525 Armi Auvinen Uinti Tampere 2000 00A811 50m 34.51
32 435 Sivi Juvakka Nokian Pyry 2005 05A609 50m 34.77
33 583 Jonna Vasara Cetus Espoo 2002 02A118 50m 34.84 LAT
34 400 Sini Heikkilä Salon Uimarit 2003 03A899 50m 35.01
35 369 Aada Viitamäki Hämeenlinnan Uimaseura 2003 03B051 50m 35.04
36 209 Siiri Välimaa Tuusulan Uimaseura 2002 02A327 50m 35.06
37 334 Jenna Pesu Lappeenrannan Uimarit 1996 96A806 50m 35.20
38 483 Iida Vesa ORCA Helsinki 2005 05A536 50m 35.52
39 589 Pilvi Pietikäinen Cetus Espoo 2002 02A550 50m 35.54 LAT
40 9 Meri Luoma Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2005 05A843 50m 35.99
41 293 Sofia Rinne Cetus Espoo 2005 05A850 50m 36.20
42 342 Siiri Pitkänen Lappeenrannan Uimarit 2003 03A665 50m 36.24
43 389 Fiia Pyykkö Salon Uimarit 2001 01A381 50m 36.28
44 116 Anniina Ahonen Hyvinkään Uimaseura 2005 05A156 50m 36.42
45 585 Sofia Långström Cetus Espoo 2003 03A085 50m 37.01 LAT
46 208 Maria Karvonen Simmis Wanda 2006 06A517 50m 37.06
47 98 Essi Helle Helsingin Uimarit 2002 02A942 50m 37.09
48 313 Julia Romo Lahden Uimaseura 2003 03A094 50m 37.32
49 532 Tuisku Grundström VANDERS 2002 02A014 50m 37.58
50 216 Niini Saxelin Tuusulan Uimaseura 2003 03A918 50m 37.64
51 299 Meeri Kerkkänen Joensuun Uimaseura 2004 04A520 50m 38.19
52 195 Peppi Särkelä Simmis Wanda 2004 04A708 50m 38.37
53 102 Rauha Heikkinen Helsingin Uimarit 2005 05A366 50m 38.87
54 109 Tiia Kuisma Hyvinkään Uimaseura 2003 03A412 50m 39.35
55 476 Maria Mustonen ORCA Helsinki 2005 05A222 50m 39.54
56 117 Heli Kuisma Hyvinkään Uimaseura 2006 06A070 50m 39.69
57 273 Delia Helena Aho Cetus Espoo 2003 03A962 50m 39.91
58 103 Teela Saarentaus Helsingin Uimarit 2007 07A070 50m 40.80
59 106 Matilda Nyberg Helsingin Uimarit 2004 04B177 50m 41.73
60 472 Aava Kiuru Gladius Kirkkonummi 2004 04B184 50m 42.42
61 498 Vivian Ljungqvist ORCA Helsinki 2003 03B253 50m 42.51
62 186 Reetta Haara Simmis Wanda 2004 04A530 50m 42.77
63 222 Auri Korpaeus Tuusulan Uimaseura 2006 06A755 50m 43.28
64 439 Riikka Broman Nokian Pyry 2006 06A503 50m 43.91
65 416 Sara Suonio Salon Uimarit 2006 06A654 50m 46.01
66 378 Helmi Heinonen Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06A897 50m 46.21
67 454 Adele Luukkonen Uimaseura Kangasalan Kuohu 2009 09A028 50m 46.64
68 382 Neea Väkinen Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06B073 50m 54.34
69 496 Saara-kaisa Rahijärvi ORCA Helsinki 2004 04B197 50m 54.72
70 421 Emma Laaksonen Salon Uimarit 2009 09A340 50m 57.29
71 508 Ella Liimatainen ORCA Helsinki 2009 09A458 50m 58.99
72 453 Hanni Koski Uimaseura Kangasalan Kuohu 2007 07A221 50m
73 341 Vilma Tikka Lappeenrannan Uimarit 2003 03A660 50m
74 567 Sofia Chadromtseva Uimaseura Aquila 2006 06A474 50m
75 11 Clara Jansson Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2004 04B303 50m
76 422 Tatiana Kostitsina Salon Uimarit 1948 48A028 50m
77 274 Ninja Brelo Cetus Espoo 2006 06A185 50m
78 58 Oona Lehtola Helsingfors Simsällskap 2003 03A498 50m
2019-04-19 09.28.13 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Helsingfors Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner