2019-11-23   01:23:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Simmis-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Document
Entry List
Simmis Uinnit
Organizer:
Place: HSS
Pool: 50m Competition Date: Apr 19, 2019 to Apr 19, 2019
9 100m Freestyle Women
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 591 Dina Sadojevic Jelacik Cetus Espoo 2004 04A482 50m 1:00.32 LAT
2 245 Sofia Lehtinen Cetus Espoo 2000 00B030 50m 1:00.59
3 258 Tuuli Pippuri Cetus Espoo 2005 05A146 50m 1:00.73
4 122 Vera Vartiainen Järvenpään Uintiklubi 2002 02A772 50m 1:00.96
5 82 Peppi Vesalainen Helsingfors Simsällskap 2004 04B162 50m 1:01.22
6 510 Heini Hammar Uinti Tampere 1999 99A148 50m 1:01.23
7 247 Kira Lindroos Cetus Espoo 2005 05A028 50m 1:01.45
8 49 Aamu Änkilä Helsingfors Simsällskap 2004 04A071 50m 1:01.88
9 523 Roosa Mäkinen Uinti Tampere 1999 99B038 50m 1:02.06
10 33 Helene Hirvonen Helsingfors Simsällskap 2001 01A179 50m 1:02.16
11 236 Cia Wacklin Cetus Espoo 2001 01A425 50m 1:02.33
12 59 Greta Beszteri Helsingfors Simsällskap 2004 04A257 50m 1:02.74
13 583 Jonna Vasara Cetus Espoo 2002 02A118 50m 1:02.79 LAT
14 192 Aliina Karvonen Simmis Wanda 2004 04A587 50m 1:02.82
15 244 Jutta Jauhiainen Cetus Espoo 2004 04A066 50m 1:02.85
16 246 Saga Kovanen Cetus Espoo 2004 04A113 50m 1:03.04
17 356 Sanni Kilponen Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A145 50m 1:03.19
18 54 Wilma Långström Helsingfors Simsällskap 2004 04A170 50m 1:03.35
19 91 Jenni Rantanen HTU Stadi 2001 01A324 50m 1:03.52
20 556 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila 2004 04A159 50m 1:03.60
21 350 Nea Parkatti Swimming Jyväskylä 2004 04A345 50m 1:03.62
22 587 Iina Von Schrowe Cetus Espoo 2003 03A146 50m 1:03.66 LAT
23 74 Louna Kasvio Helsingfors Simsällskap 2006 06A151 50m 1:03.76
24 525 Armi Auvinen Uinti Tampere 2000 00A811 50m 1:03.91
25 369 Aada Viitamäki Hämeenlinnan Uimaseura 2003 03B051 50m 1:03.96
26 63 Ada Hakkarainen Helsingfors Simsällskap 2005 05A123 50m 1:03.98
27 298 Aino Mononen Joensuun Uimaseura 2001 01A089 50m 1:04.22
28 77 Janina Granberg Helsingfors Simsällskap 2006 06A403 50m 1:04.29
29 34 Venla Salminen Helsingfors Simsällskap 2002 02A046 50m 1:04.31
30 307 Noora Laitala Kouvolan Uimarit 2003 03B201 50m 1:04.52
31 441 Olga Koskinen Uimaseura Kangasalan Kuohu 2002 02A165 50m 1:04.59
32 400 Sini Heikkilä Salon Uimarit 2003 03A899 50m 1:04.72
33 588 Essi Salokorpi Cetus Espoo 2003 03A199 50m 1:05.04 LAT
34 535 Milla Strandberg VANDERS 2005 05A006 50m 1:05.18
35 180 Agneta Kallas Simmis Wanda 2002 02A988 50m 1:05.25
36 573 Vivian Heräjärvi Kampuksen Plaani 2001 01A352 50m 1:05.34
37 73 Anna Mattila Helsingfors Simsällskap 2004 04A644 50m 1:05.34
38 277 Anna Hakkarainen Cetus Espoo 2005 05A514 50m 1:05.40
39 72 Wilma Sundt Helsingfors Simsällskap 2006 06A142 50m 1:05.53
40 162 Emilia Lyyra Simmis Wanda 2003 03A219 50m 1:05.60
41 592 Diana Seiger Cetus Espoo 2003 03A909 50m 1:06.09 LAT
42 363 Peppi-stiina Ahti Hämeenlinnan Uimaseura 2003 03A921 50m 1:06.42
43 262 Ellen Kettunen Cetus Espoo 2005 05A201 50m 1:06.63
44 178 Ella Hörkkö Simmis Wanda 2001 01B185 50m 1:06.71
45 144 Enni Silvennoinen Riihimäen Uimaseura 2003 03A629 50m 1:06.76 LAT
46 123 Mariel Mylly Järvenpään Uintiklubi 2001 01B048 50m 1:06.78
47 4 Saga Jatkola Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2004 04A532 50m 1:06.93
48 327 Tinka Tamminen Lahden Uimaseura 2006 06A126 50m 1:06.95
49 67 Stella Freystätter Helsingfors Simsällskap 2003 03A735 50m 1:06.99
50 536 Julie Nikkilä VANDERS 2003 03A256 50m 1:07.13
51 158 Noora Kanerva Simmis Wanda 2000 00A317 50m 1:07.30
52 389 Fiia Pyykkö Salon Uimarit 2001 01A381 50m 1:07.35
53 168 Emilia Sjölund Simmis Wanda 2002 02A760 50m 1:07.37
54 152 Saana Perkkiö Riihimäen Uimaseura 2005 05A349 50m 1:07.40
55 326 Tiinu Tamminen Lahden Uimaseura 2006 06A122 50m 1:07.42
56 293 Sofia Rinne Cetus Espoo 2005 05A850 50m 1:07.43
57 92 Annika Toiviainen Helsingin Uimarit 2002 02A155 50m 1:07.44
58 146 Erin Ekroos Riihimäen Uimaseura 2002 02B006 50m 1:07.53
59 297 Alicja Milczarek Cetus Espoo 2006 06B058 50m 1:07.71
60 233 Aino Lehtinen Cetus Espoo 2001 01A330 50m 1:07.72
61 571 Cinja Åvist Nurmijärven Uinti 2003 03A121 50m 1:07.72
62 295 Cécilia Richard Cetus Espoo 2006 06A790 50m 1:07.75
63 593 Milla Kähkönen Lahden Uimaseura 2005 05A054 50m 1:07.94 LAT
64 50 Annika Alanen Helsingfors Simsällskap 2003 03A227 50m 1:07.94
65 159 Anni Manninen Simmis Wanda 2001 01A194 50m 1:08.00
66 98 Essi Helle Helsingin Uimarit 2002 02A942 50m 1:08.21
67 175 Iida Herrala Simmis Wanda 2004 04A283 50m 1:08.28
68 341 Vilma Tikka Lappeenrannan Uimarit 2003 03A660 50m 1:08.34
69 136 Nikita Ravalt Riihimäen Uimaseura 2002 02A653 50m 1:08.52
70 189 Laura Hautamäki Simmis Wanda 2002 02B079 50m 1:08.54
71 190 Aava Mattila Simmis Wanda 2003 03A833 50m 1:08.54
72 319 Janna Salminen Lahden Uimaseura 2003 03A489 50m 1:08.56
73 271 Rina Rantanen Cetus Espoo 2005 05A419 50m 1:08.79
74 358 Siiri Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura 2004 04A278 50m 1:09.01
75 109 Tiia Kuisma Hyvinkään Uimaseura 2003 03A412 50m 1:09.18
76 257 Jasmin Savonen Cetus Espoo 2005 05A119 50m 1:09.40
77 153 Helmi Räsänen Simmis Grani 2006 06A485 50m 1:09.41 LAT
78 212 Helmi Käkelä Tuusulan Uimaseura 2006 06A002 50m 1:09.78
79 549 Rebekka Ritmala VANDERS 2006 06A136 50m 1:09.87
80 448 Siiri Levonoja Uimaseura Kangasalan Kuohu 2004 04A389 50m 1:09.93
81 299 Meeri Kerkkänen Joensuun Uimaseura 2004 04A520 50m 1:10.12
82 76 Maj Kajander Helsingfors Simsällskap 2005 05A678 50m 1:10.34
83 426 Jenna Rautava Vesihelmen Uimaseura 2003 03A972 50m 1:10.48
84 290 Saara Raulos Cetus Espoo 2005 05A823 50m 1:10.77
85 199 Jasmine Errehani Simmis Wanda 2004 04A780 50m 1:11.05
86 102 Rauha Heikkinen Helsingin Uimarit 2005 05A366 50m 1:11.09
87 309 Kreetta Somero Lahden Kaleva 2004 04A700 50m 1:11.11
88 347 Ekaterina Galay Lappeenrannan Uimarit 2003 03A992 50m 1:11.16
89 424 Oona Ahinko Vesihelmen Uimaseura 2001 01A878 50m 1:11.31
90 401 Kerttu Heinä Salon Uimarit 2006 06A261 50m 1:11.39
91 61 Emmi Nieminen Helsingfors Simsällskap 2006 06A030 50m 1:11.45
92 79 Ava Von Wendt Helsingfors Simsällskap 2003 03B174 50m 1:11.62
93 216 Niini Saxelin Tuusulan Uimaseura 2003 03A918 50m 1:11.66
94 214 Elina Syvänne Tuusulan Uimaseura 2004 04A343 50m 1:11.79
95 202 Mandi Lindroos Simmis Wanda 2004 04A871 50m 1:11.84
96 476 Maria Mustonen ORCA Helsinki 2005 05A222 50m 1:12.02
97 145 Aada Taiponen Riihimäen Uimaseura 2004 04A449 50m 1:12.17
98 494 Ilona Kajava ORCA Helsinki 2004 04B168 50m 1:12.50
99 264 Diana Valero De La Iglesia Cetus Espoo 50m 1:12.56
2004 04A518
100 550 Milla Kiviranta VANDERS 50m 1:12.87
2006 06A135
101 280 Maisa Brusila Cetus Espoo 50m 1:12.94
2004 04A887
102 562 Saga Koho Uimaseura Aquila 50m 1:13.02
2005 05A607
103 503 Liina Saario ORCA Helsinki 50m 1:13.25
2006 06A816
104 359 Lotta Laine Hämeenlinnan Uimaseura 50m 1:13.34
2003 03A604
105 184 Sini Aarnivuo Simmis Wanda 50m 1:13.40
2003 03A755
106 252 Juulia Lindfors Cetus Espoo 50m 1:13.57
2005 05A074
107 481 Ada-maj Saarinen ORCA Helsinki 50m 1:13.98
2004 04A688
108 84 Anna Bernards Helsingfors Simsällskap 50m 1:14.26
2005 05A994
109 414 Vilma Manninen Salon Uimarit 50m 1:14.39
2005 05A869
110 391 Malva Salmelin Salon Uimarit 50m 1:15.25
2006 06A091
111 492 Lotta Akkanen ORCA Helsinki 50m 1:15.47
2005 05A801
112 499 Ronja Kero ORCA Helsinki 50m 1:15.56
2005 05B024
113 103 Teela Saarentaus Helsingin Uimarit 50m 1:15.90
2007 07A070
114 376 Tytti Rantanen Hämeenlinnan Uimaseura 50m 1:16.20
2006 06A853
115 134 Helmi Romppanen Riihimäen Uimaseura 50m 1:16.39
2004 04A152
116 416 Sara Suonio Salon Uimarit 50m 1:16.44
2006 06A654
117 395 Essi Pyykkö Salon Uimarit 50m 1:16.67
2006 06A100
118 222 Auri Korpaeus Tuusulan Uimaseura 50m 1:16.67
2006 06A755
119 566 Emma-mikaela Arola Uimaseura Aquila 50m 1:16.73
2004 04B063
120 507 Siiri Multamäki ORCA Helsinki 50m 1:17.11
2006 06A959
121 408 Diana Raduly Baka Salon Uimarit 50m 1:17.33
2006 06A543
122 489 Peppi Virokannas ORCA Helsinki 50m 1:18.05
2006 06A414
123 169 Peppi Siurola Simmis Wanda 50m 1:18.54
2004 04A219
124 553 Hilda Kupila VANDERS 50m 1:18.93
2006 06A704
125 567 Sofia Chadromtseva Uimaseura Aquila 50m 1:19.50
2006 06A474
126 498 Vivian Ljungqvist ORCA Helsinki 50m 1:20.00
2003 03B253
127 569 Iisa-erika Auranen Uimaseura Aquila 50m 1:20.07
2007 07A404
128 407 Aurora Änäkkälä Salon Uimarit 50m 1:20.63
2007 07A287
129 493 Maia Loponen ORCA Helsinki 50m 1:22.27
2007 07A260
130 410 Sonja Heikkilä Salon Uimarit 50m 1:24.23
2006 06A509
131 432 Unna Heino Vesihelmen Uimaseura 50m 1:25.13
2006 06B103
132 502 Milla Liimatainen ORCA Helsinki 50m 1:26.29
2006 06A815
133 501 Lilja Hirsikko ORCA Helsinki 50m 1:26.59
2008 08A278
134 378 Helmi Heinonen Hämeenlinnan Uimaseura 50m 1:28.00
2006 06A897
135 500 Olga Kaiser ORCA Helsinki 2008 08A276 50m 1:28.05
136 487 Laura Lehtoila ORCA Helsinki 2008 08A050 50m 1:28.13
137 139 Krista Viitanen Riihimäen Uimaseura 2005 05A078 50m 1:29.15
138 382 Neea Väkinen Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06B073 50m 1:29.15
139 496 Saara-kaisa Rahijärvi ORCA Helsinki 2004 04B197 50m 1:29.99
140 409 Matilda Saarinen Salon Uimarit 2008 08A116 50m 1:30.99
141 495 Kea-erin Saarinen ORCA Helsinki 2008 08A185 50m 1:31.48
142 171 Emma Loponen Simmis Wanda 2003 03A519 50m
143 333 Sanni Knuutila Lappeenrannan Uimarit 1997 97A485 50m
144 317 Minttu Paalanen Lahden Uimaseura 2003 03A274 50m
145 423 Suvi-Maaria Heinonen Vesihelmen Uimaseura 2002 02A441 50m
146 508 Ella Liimatainen ORCA Helsinki 2009 09A458 50m
2019-04-19 09.28.10 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Helsingfors Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner