Program för UGP 2 2018-2019 & SUSS, Borlänge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
UGP 2 2018-2019 Borlänge |
|
Utskriftsdatum |
26 januari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Borlänge |
|
Utskriftstid |
09:34 |
|
|
Arrangör |
Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 januari 2019 |
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (8) |
Sponsor: UGP 2 |
|
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
163 |
3 |
Astrid Persson |
2006 |
BI5406 |
LEKSAND |
|
25m |
|
168 |
4 |
Alice Johansson |
2003 |
AJ0603 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
149 |
5 |
Elise Käck |
2006 |
BT2206 |
VAIK SK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
111 |
1 |
Ebba Sundberg |
2006 |
BQ5206 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:08.71 |
31 |
2 |
Stella Malm |
2006 |
BT1806 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:00.00 |
83 |
3 |
Lovisa Morén |
2006 |
BM6206 |
FALUN |
|
25m |
1:56.78 |
15 |
4 |
Sanna Hörnell |
2005 |
AX2805 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:47.60 |
145 |
5 |
Emelie Runarsson |
2006 |
BD5206 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:49.08 |
82 |
6 |
Carolin Zetterberg |
2006 |
BL0806 |
FALUN |
|
50m |
1:57.44 |
32 |
7 |
Ebba Axelsson |
2006 |
BT2006 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:05.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
117 |
1 |
Emilia Nordin |
2003 |
AO6803 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:47.58 |
157 |
2 |
Ida Karlsson |
2005 |
BQ1205 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:46.26 |
99 |
3 |
Lisa Holfve |
2005 |
AR9605 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:44.75 |
53 |
4 |
Frida Karlsson |
2005 |
AH0405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:38.87 |
122 |
5 |
Karin Gabrielsson |
2004 |
AL7404 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:41.27 |
72 |
6 |
Emma Färlin |
2006 |
AV8206 |
FALUN |
|
25m |
1:45.05 |
16 |
7 |
Elena Mortazavi |
2004 |
BM6804 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:47.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
18 |
1 |
Melina Abrishami |
2006 |
BF2806 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:38.79 |
146 |
2 |
Saga Andersson |
2006 |
BH8806 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:37.11 |
110 |
3 |
Ronja Nordlund |
2006 |
BM2606 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:35.58 |
116 |
4 |
Alva Eriksson |
2005 |
BN3405 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:34.98 |
70 |
5 |
Sara Strömsöe |
2006 |
AV2406 |
FALUN |
|
25m |
1:35.43 |
108 |
6 |
Judith Forsberg |
2005 |
BS2605 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:36.81 |
129 |
7 |
Edith Trapp-Östling |
2006 |
AA5806 |
SS MORA |
|
25m |
1:38.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
148 |
1 |
Ida Furuström |
2005 |
BR2205 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:34.49 |
109 |
2 |
Stina Hedlund Loman |
2006 |
BM8406 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:34.30 |
166 |
3 |
Vera Romin |
2005 |
AG1605 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:32.31 |
141 |
4 |
Junia Eklund |
2006 |
AH0806 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:31.95 |
124 |
5 |
Hanna Wahlqvist |
2004 |
AP4604 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:32.01 |
135 |
6 |
Moa Kvarnlöf |
2004 |
BA7404 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:33.16 |
120 |
7 |
Elisha Cloudy Weerasinghe |
2006 |
AO8606 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:34.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
34 |
1 |
Thea Eriksson |
2006 |
AB9606 |
SK ENA |
|
25m |
1:30.87 |
60 |
2 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:29.12 |
51 |
3 |
Ellen Roos |
2005 |
AF1605 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:26.87 |
50 |
4 |
Felicia Maultasch |
2003 |
BF6203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:25.31 |
98 |
5 |
Hanna Stolt |
2004 |
BB8804 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:26.44 |
94 |
6 |
Lisa Löf |
2004 |
AP3404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:27.88 |
115 |
7 |
Matilda Nilsson |
2004 |
BP1804 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:29.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
1 |
Emilia Widing |
2005 |
AH5405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:23.81 |
138 |
2 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:23.04 |
95 |
3 |
Maja Nilsson |
2003 |
BF4203 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:22.03 |
140 |
4 |
Filippa Eklund |
2004 |
AS6204 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:19.68 |
151 |
5 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:20.27 |
67 |
6 |
Julia Lindgren |
2004 |
AN0604 |
FALUN |
|
25m |
1:22.50 |
59 |
7 |
Maja Björkbacka |
2005 |
AU9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:23.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
58 |
1 |
Sammi Thai |
2005 |
AK6405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:18.48 |
139 |
2 |
Tyra Strömbom |
2004 |
AM3804 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:16.22 |
90 |
3 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:14.87 |
62 |
4 |
Moa Holmström |
2001 |
AD0201 |
FALUN |
|
25m |
1:13.42 |
134 |
5 |
Saga Boråker |
2004 |
AN1604 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:13.43 |
13 |
6 |
Louise Haglöv |
2003 |
BC9603 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:15.31 |
43 |
7 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:17.09 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
26 januari 2019 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap |
Utskriftstid |
09:34 |
|