2019-11-18   03:28:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tampereen Joulukisat 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Tampereen Joulukisat 2018    Tulostuspäivämäärä  08 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  13:41   
  Järjestäjä  Tampereen Uinnin Tuki         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  08 joulukuu 2018         
 
 
 
Laji 2, 50m VU T-11,-13, N  Loppukilpailut (18) 
Sponsori: Urheiluhieroja MinnaPaula 
 
Erä 1 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Helmi Nikula  2008  08A627  UiTa    25m  57.88  57.88 
Linda From  2008  08A574  UiTa    25m  52.08  52.08 
Ella Ääri  2011  11A003  UiKaa    25m  53.15  53.15 
Nea Hakopuro  2005  05B194  PoPy    25m     
               
               

 
Erä 2 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Fanni Jokinen  2009  09A168  TaTU    50m  51.25  50.25 
Aava Sulanterä  2007  07A155  UiKaa    25m  49.44  49.44 
Peppilotta Isoaho  2007  07A466  VaajUS    50m  48.93  47.93 
Alissa Silfver  2008  08A663  UiTa    25m  45.60  45.60 
Ameli Pitrè  2008  08A379  UiTa    25m  46.61  46.61 
Sanni Korhonen  2009  09A034  TaTU    25m  49.37  49.37 
Hertta Myllymäki  2010  10A032  TaTU    50m  51.17  50.17 
Ida Hamilton  2008  08A122  TaTU    25m  50.83  50.83 

 
Erä 3 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Norrdal  2006  06A065  UiKaa    50m  45.88  44.88 
Olivia Saukko  2009  09A162  TaTU    25m  44.70  44.70 
Sara Mäkiaho  2007  07A860  UiTa    25m  43.95  43.95 
Emmi Jokinen  2008  08A048  UiTa    25m  43.34  43.34 
Ella Arvela  2007  07A598  UH    25m  43.45  43.45 
Katja Burnevskaya  2009  09A166  TaTU    25m  44.02  44.02 
Emmi Lindholm  2007  07A855  UiTa    25m  44.78  44.78 
Miisa Yltävä  2008  08A385  TaTU    25m  45.58  45.58 

 
Erä 4 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilia Leinonen  2007  07A332  UiKaa    25m  42.35  42.35 
Unna Heino  2006  06B103  VeUS    25m  41.88  41.88 
Neea Väkinen  2006  06B073  HäUS    25m  41.41  41.41 
Venla Björkholm  2006  06B020  UiTa    25m  40.32  40.32 
Vivian Vesa  2006  06A807  Cetus    50m  41.90  40.90 
Alma Paavilainen  2006  06B102  VeUS    25m  41.41  41.41 
Sonja Revo  2008  08A172  SomE    25m  42.05  42.05 
Saaga Tuominen  2007  07A096  Cetus    50m  43.36  42.36 

 
Erä 5 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Peppiina Oksanen  2007  07A864  UiTa    25m  40.18  40.18 
Saimi Lanki  2008  08A609  HäUS    25m  40.04  40.04 
Pinjasisko Isoaho  2009  09A117  VaajUS    25m  39.48  39.48 
Suvi-Tuuli Saari  2006  06B065  UiTa    25m  39.20  39.20 
Aura Ringman  2005  05B201  HäUS    25m  39.25  39.25 
Elli Jalonen  2006  06B016  UiTa    25m  39.68  39.68 
Helmi Kakko  2006  06B097  HäUS    25m  40.06  40.06 
Netta Halttunen  2007  07A238  UiTa    50m  41.28  40.28 

 
Erä 6 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amanda Ruusuvaara  2008  08A071  UiKaa    50m  39.63  38.63 
Minttu Mikkonen  2006  06A496  UKK    25m  38.25  38.25 
Iina Lamminsaari  2006  06B018  UiTa    25m  38.03  38.03 
Katri Kulovuori  2007  07A256  UiTa    25m  37.80  37.80 
Ella Gylden  2007  07A829  UiTa    25m  38.02  38.02 
Hanna Ponnikas  2004  04B112  UH    25m  38.13  38.13 
Sofia Danska  2009  09A016  UiKaa    50m  39.60  38.60 
Iida Pennanen  2008  08A002  TaTU    25m  38.65  38.65 

 
Erä 7 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Stella Laukkanen  2007  07A213  UiTa    25m  37.49  37.49 
Ella Parviainen  2006  06A385  UiTa    25m  37.38  37.38 
Emmi Silvola  2004  04B147  UH    25m  36.75  36.75 
Fanni Auri  2007  07A612  UiTa    50m  37.19  36.19 
Sofia Mustonen  2006  06A913  TaTU    25m  36.75  36.75 
Aino Jääskeläinen  2006  06B042  UiTa    25m  36.92  36.92 
Kaisa Harjula  2005  05A647  PUS    50m  38.48  37.48 
Emmi Rauhanen  2003  03B056  PUS    25m  37.60  37.60 

 
Erä 8 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Selin  2006  06A738  UiTa    50m  36.82  35.82 
Mona Vahteristo  2005  05B184  ValkUS    25m  35.46  35.46 
Ronja Makkonen  2005  05A378  UiTa    50m  36.07  35.07 
Iida Kontkanen  2003  03A725  UiTa    25m  34.90  34.90 
Joanna Kivelä  2007  07A596  UiTa    25m  35.00  35.00 
Ida Heino  2000  00B157  PUS    25m  35.28  35.28 
Pilvi Nieminen  2004  04A640  JIlves    25m  35.77  35.77 
Veera Nurmikolu  2007  07A195  UiTa    25m  36.11  36.11 

 
Erä 9 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilla-Maaria Juhola  2007  07A039  PUS    25m  34.81  34.81 
Emmiina Eho  2007  07A232  UiTa    25m  34.68  34.68 
Anna Lindholm  2007  07A682  Cetus    25m  34.17  34.17 
Lotta Laine  2003  03A604  HäUS    25m  33.90  33.90 
Saara Kiuru  2004  04A410  UKK    25m  34.07  34.07 
Elle Axén  2004  04A899  UiTa    50m  35.33  34.33 
Saaga Keränen  2006  06B047  UiTa    25m  34.74  34.74 
Aada Lehtoniemi  2005  05A476  UKK    25m  34.89  34.89 

 
Erä 10 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ranja Ruotoistenmäki  2004  04A384  UiTa    50m  34.80  33.80 
Aino Haarala  2001  01A877  UiKaa    50m  34.70  33.70 
Ines Pälviranta  2007  07A106  UiTa    25m  33.44  33.44 
Tytti Rantanen  2006  06A853  HäUS    25m  33.23  33.23 
Janna Tepsa  2005  05A214  ÅSK    50m  34.41  33.41 
Linnea Ström  2003  03A142  UiKaa    50m  34.44  33.44 
Aino Kunelius  2005  05A813  HäUS    50m  34.77  33.77 
Aino Ruottinen  2007  07A145  UiTa    25m  33.80  33.80 

 
Erä 11 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Peuraniemi  2002  02B265  TaTU    25m  33.18  33.18 
Hanna Törmä  2007  07A117  PUS    25m  32.81  32.81 
Erica Tomperi  2004  04A895  Pyry    25m  32.77  32.77 
Janica Nieminen  2005  05A403  UH    50m  33.68  32.68 
Nea Elomaa  2006  06A565  UiTa    25m  32.75  32.75 
Enni Halttunen  2005  05A482  UiTa    25m  32.80  32.80 
Nelli Nikulainen  2002  02B158  PieKu    25m  32.91  32.91 
Inka Poikolainen  2005  05B053  UH    25m  33.18  33.18 

 
Erä 12 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilia Peuhkurinen  2005  05A582  UiTa    50m  33.64  32.64 
Wilma Lassila  2004  04A649  TaTU    25m  32.52  32.52 
Henni Halme  2005  05A216  UiTa    50m  33.37  32.37 
Petra Nieminen  2007  07A645  Cetus    25m  32.18  32.18 
Nanna Tynkkynen  2003  03A118  TaTU    50m  33.29  32.29 
Helmi Räsänen  2006  06A485  SGR    25m  32.43  32.43 
Viivi Heittokangas  2004  04A309  UiTa    50m  33.59  32.59 
Merituuli Lehtonen  2003  03B170  PUS    25m  32.65  32.65 

 
Erä 13 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elena Surakka  2005  05A487  UiTa    50m  33.05  32.05 
Celina Sandell  2005  05A630  ÅSK    25m  31.73  31.73 
Hilma Husari  2004  04A874  Pyry    50m  32.40  31.40 
Soile Auvinen  2002  02A259  UiTa    50m  32.11  31.11 
Ilona Halima  2003  03A252  UiTa    50m  32.16  31.16 
Jenna Nousiainen  2005  05A555  Pyry    25m  31.64  31.64 
Ronja Mustalahti  2004  04A893  Pyry    50m  32.87  31.87 
Laura Valonen  2003  03A473  UiTa    25m  32.15  32.15 

 
Erä 14 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenna Rautava  2003  03A972  VeUS    25m  31.02  31.02 
Milana Virtanen  2006  06A309  UiTa    25m  30.84  30.84 
Ella Nore  2002  02A880  PUS    25m  30.53  30.53 
Emmi Lapikisto  2005  05A463  UiTa    25m  30.45  30.45 
Sivi Juvakka  2005  05A609  Pyry    25m  30.45  30.45 
Melissa Virtanen  2004  04A736  UiTa    25m  30.78  30.78 
Odessa Haikara  2004  04A577  SGR    25m  30.96  30.96 
Hanni Riikonen  2002  02A632  HäUS    50m  32.10  31.10 

 
Erä 15 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jemina Knuutila  2002  02A432  UiTa    50m  31.29  30.29 
Minea Wiren  2003  03A335  Pyry    50m  31.05  30.05 
Anni Matikainen  2001  01A629  Pyry    25m  29.72  29.72 
Aino Lepola  2005  05A040  TaTU    50m  30.50  29.50 
Jessika Liimatta  2004  04A169  TaTU    25m  29.53  29.53 
Venla Pylvänäinen  2003  03B026  La-Ka    25m  29.98  29.98 
Emilia Majuri  2001  01A799  UiTa    50m  31.19  30.19 
Salla Rantala  2004  04A102  UiTa    50m  31.35  30.35 

 
Erä 16 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saana Järvinen  2003  03A761  Plaani    50m  30.34  29.34 
Anna Rantanen  2001  01A301  UiTa    50m  30.23  29.23 
Hanna Mangeloja  2001  01B126  SWIM    50m  30.08  29.08 
Saara Svahn  2001  01A172  Plaani    25m  28.84  28.84 
Pinja Penttilä  2001  01A456  UKK    25m  29.03  29.03 
Anni Koivula  2003  03B130  Pyry    25m  29.17  29.17 
Ada Aartela  2002  02A562  HäUS    50m  30.23  29.23 
Janina Granberg  2006  06A403  HSS    50m  30.41  29.41 

 
Erä 17 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Moona Korpikoski  2005  05A140  Pyry    25m  28.61  28.61 
Sofia Ellonen  2004  04A435  UKK    25m  28.27  28.27 
Emma von Dickoff  2002  02A117  UiTa    25m  28.19  28.19 
Adeliina Kaarlenkaski  2004  04A139  UiTa    50m  29.04  28.04 
Noora Kukkonen  1999  99A764  TaTU    25m  28.05  28.05 
Peppi Palokangas  2002  02A100  SWIM    50m  29.20  28.20 
Ella Ekman  2003  03A645  UiTa    50m  29.32  28.32 
Netta Nyberg  2001  01A250  TaTU    50m  29.72  28.72 

 
Erä 18 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Frida Ekman  2004  04A550  UiTa    50m  28.79  27.79 
Aino Jussila  2000  00A485  UiTa    50m  28.78  27.78 
Viivi Merisalo  2002  02A419  SWIM    50m  27.94  26.94 
Kanerva Kinnunen  2004  04A027  UKK    50m  27.19  26.19 
Amanda Suihkonen  1995  95A544  TaTU    50m  27.57  26.57 
Mila Manner  2001  01A167  UiTa    50m  28.00  27.00 
Santra Nieminen  2004  04A208  UKK    50m  28.78  27.78 
Olga Koskinen  2002  02A165  UKK    50m  29.00  28.00 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  13:41 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner