2019-11-13   09:45:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Dina Försäkringar Race

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Heatlista
Dina Försäkringar Race 2019
Plats: Badhuset Lidköping Arrangör: Lidköpings Gymnastik o Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2019 till den 23 feb 2019
Gren 6, 100m Fjärilsim Herrar
Final 1 (5)
Sponsor: Cervera
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
00:23
1 25m
257 2 Andreas Caspersen 2007 SK ALINGSÅ 25m
181 3 Viktor Larsson 2006 VARABYGDEN 25m
227 4 Hannes  Forsberg 2004 UDDEVALLA 25m
163 5 Viktor Olsson 2006 TROLLHÄTTA 25m
224 6 Oliver Andersson 2005 UDDEVALLA 25m
125 7 Axel Schiller 2005 SKÖVDE SS 25m
Gren 6, 100m Fjärilsim Herrar Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
00:24
Anm tid
Start ca:
36 1 Christoffer Larsson 2005 LIDKÖPING 25m
65 2 Daniel Lönnquist 2005 MARIESTAD 25m
235 3 Axel Rodin 2007 UDDEVALLA 1:47.86 25m
219 4 William Erlandsson 2005 UDDEVALLA 1:36.24 25m
15 5 Filip Martinsson 2003 KARLSBORG 1:40.77 50m
233 6 Leo Blomberg 2007 UDDEVALLA 1:56.96 25m
77 7 Oscar  Olofsson 2006 S77 25m
Gren 6, 100m Fjärilsim Herrar Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
00:27
274 1 Isak Helgesson 2003 SKÖVDE SS 1:35.45 25m
215 2 Anton Olsson 2004 UDDEVALLA 1:30.77 25m
159 3 Anton Hägg 2004 TROLLHÄTTA 1:20.73 25m
265 4 Alvin Silow 2005 SKÖVDE SS 1:20.24 25m
140 5 Filip Ryefalk 2004 SKÖVDE SS 1:20.64 25m
222 6 Petter Lundberg 2005 UDDEVALLA 1:26.71 25m
192 7 Tommy Lundberg 2005 VÄNERSBORG 1:34.74 25m
Gren 6, 100m Fjärilsim Herrar Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
00:29
134 1 Jasper Schimmel 2006 SKÖVDE SS 1:19.50 25m
270 2 Jibbe Schimmel 2004 SKÖVDE SS 1:17.26 25m
216 3 Albin Hanson 2003 UDDEVALLA 1:15.04 25m
157 4 William Hägg 2002 TROLLHÄTTA 1:10.26 25m
217 5 Simon Andersson 2003 UDDEVALLA 1:12.89 25m
128 6 Ludvig Johansson 2003 SKÖVDE SS 1:16.84 50m
138 7 Simon Hassel 2003 SKÖVDE SS 1:17.50 25m
Gren 6, 100m Fjärilsim Herrar Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
00:31
Anm tid
Start ca:
123 1 Anton Svensson 2001 SKÖVDE SS 1:07.40 50m
67 2 Jens Pettersson 2001 S77 1:05.10 25m
189 3 Alexander Lundberg 2002 VÄNERSBORG 1:03.00 25m
281 4 Malte Lundgren 2002 HS 59.82 25m
124 5 Dennis Partanen 2003 SKÖVDE SS 1:01.81 25m
34 6 Henrik Kraemer 2005 LIDKÖPING 1:03.56 25m
122 7 Peter Hagedorn-Novik 2002 SKÖVDE SS 1:06.12 25m
2019-02-22 21:24:27 Resultathantering: WinGrodan 2.1 Licensierad till: Lidköpings Gymnastik o SS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner