2019-11-18   11:40:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Dina Försäkringar Race

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Startlista
Dina Försäkringar Race 2019
Arrangör:
Plats: Badhuset Lidköping Lidköpings Gymnastik o Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2019 till den 23 feb 2019
6 100m Fjärilsim Herrar
Sponsor: Cervera
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 124 Dennis Partanen Skövde Simsällskap 2003 AI5703 25m 1:01.81
2 189 Alexander Lundberg Simklubben Vänersborg 2002 AG5302 25m 1:03.00
3 34 Henrik Kraemer Lidköpings Gymnastik o SS 2005 AD7505 25m 1:03.56
4 67 Jens Pettersson S77 Stenungsund 2001 AG9101 25m 1:05.10
5 122 Peter Hagedorn-Novik Skövde Simsällskap 2002 AK2902 25m 1:06.12
6 123 Anton Svensson Skövde Simsällskap 2001 AR6701 50m 1:07.40
7 157 William Hägg Trollhättans Simsällskap 2002 AM1502 25m 1:10.26
8 217 Simon Andersson Uddevalla Sim 2003 AM3903 25m 1:12.89
9 216 Albin Hanson Uddevalla Sim 2003 AM1903 25m 1:15.04
10 128 Ludvig Johansson Skövde Simsällskap 2003 AM9903 50m 1:16.84
11 270 Jibbe Schimmel Skövde Simsällskap 2004 AT3504 25m 1:17.26 EFT
12 138 Simon Hassel Skövde Simsällskap 2003 AX6303 25m 1:17.50
13 134 Jasper Schimmel Skövde Simsällskap 2006 AD1906 25m 1:19.50
14 265 Alvin Silow Skövde Simsällskap 2005 AF0905 25m 1:20.24 EFT
15 140 Filip Ryefalk Skövde Simsällskap 2004 AV5704 25m 1:20.64
16 159 Anton Hägg Trollhättans Simsällskap 2004 AG2904 25m 1:20.73
17 222 Petter Lundberg Uddevalla Sim 2005 AP6905 25m 1:26.71
18 215 Anton Olsson Uddevalla Sim 2004 AF2104 25m 1:30.77
19 192 Tommy Lundberg Simklubben Vänersborg 2005 AB1305 25m 1:34.74
20 274 Isak Helgesson Skövde Simsällskap 2003 AF0103 25m 1:35.45 EFT
21 219 William Erlandsson Uddevalla Sim 2005 AF6705 25m 1:36.24
22 15 Filip Martinsson Karlsborgs Simklubb 2003 AK8703 50m 1:40.77
23 235 Axel Rodin Uddevalla Sim 2007 AM3307 25m 1:47.86
24 233 Leo Blomberg Uddevalla Sim 2007 AL8907 25m 1:56.96
25 65 Daniel Lönnquist Mariestads Simsällskap 2005 AR3305 25m
26 77 Oscar  Olofsson S77 Stenungsund 2006 AJ2106 25m
27 36 Christoffer Larsson Lidköpings Gymnastik o SS 2005 AG6305 25m
28 227 Hannes  Forsberg Uddevalla Sim 2004 AW8104 25m
29 163 Viktor Olsson Trollhättans Simsällskap 2006 AI2306 25m
30 277 Malte Lundgren Helsingborgs Simsällskap 2002 AC5302 25m EFT
31 181 Viktor Larsson Varabygdens Simsällskap 2006 AR4906 25m
32 224 Oliver Andersson Uddevalla Sim 2005 AQ5505 25m
33 257 Andreas Caspersen Simklubben Alingsås 2007 AD0707 25m
34 125 Axel Schiller Skövde Simsällskap 2005 AB7505 25m
2019-02-22 20:57:05 Resultathantering: WinGrodan 2.1 Licensierad till: Lidköpings Gymnastik o SS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner