Startliste for Øst Årgang
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag 10.00
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Øst Årgang |
|
Udskriftsdato |
30 marts 2019 |
|
|
Stævne by |
Ringssted |
|
Udskriftstidspunkt |
08:35 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Ringsted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 marts 2019 |
|
|
|
|
Løb 9, 100m Medley Damer |
Finaler (10) |
Vejledende starttid 10:00 |
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
255 |
3 |
Rikke Parkhøi |
2006 |
0626AC |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:22.22 |
170 |
4 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:20.39 |
62 |
5 |
Victoria Wiingaard |
2006 |
0662AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:21.65 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
200 |
1 |
Sarah Højlund |
2006 |
0684AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:20.29 |
260 |
2 |
Marie Nissov-Johansen |
2006 |
0626AD |
VEST |
|
25m |
1:20.10 |
165 |
3 |
Frederikke Poulsen |
2006 |
0624AG |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:19.78 |
199 |
4 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
0646AE |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:19.53 |
61 |
5 |
Sofia Yuwei Zhang |
2006 |
0658AA |
LYNGBY |
|
25m |
1:19.61 |
131 |
6 |
Maja Damkjær Bartels |
2006 |
0656AL |
GLADSAXE |
|
25m |
1:19.81 |
256 |
7 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
25m |
1:20.18 |
226 |
8 |
Daniella Anderson |
2006 |
0608AR |
SOLRØD |
|
25m |
1:20.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
177 |
1 |
Amalie Carlsen Risager |
2006 |
0604AG |
TRITON B |
|
25m |
1:19.46 |
267 |
2 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
1:19.41 |
169 |
3 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:19.30 |
194 |
4 |
Sofie Larsen |
2006 |
0632AQ |
VI39 |
|
25m |
1:19.22 |
229 |
5 |
Jaqueline Haack |
2006 |
0672AN |
SOLRØD |
|
25m |
1:19.23 |
2 |
6 |
Lærke Stenholt Røpke |
2006 |
0698AA |
JYLLINGE |
|
25m |
1:19.31 |
243 |
7 |
Molly Namensen |
2006 |
0684AJ |
KVIK |
|
25m |
1:19.45 |
213 |
8 |
Ellen Simoni Alfast |
2006 |
0604AI |
HERLEV |
|
25m |
1:19.49 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
228 |
1 |
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
0658AP |
SOLRØD |
|
25m |
1:19.00 |
222 |
2 |
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
0652AA |
HILLERØD |
|
25m |
1:18.97 |
123 |
3 |
Bianca Roos |
2006 |
0622AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:18.94 |
218 |
4 |
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
0696AK |
HERLEV |
|
25m |
1:18.74 |
201 |
5 |
Johanna Rasmussen |
2006 |
0632AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:18.84 |
71 |
6 |
Annette Toft |
2006 |
0672AC |
KØGE |
|
25m |
1:18.95 |
82 |
7 |
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
0638AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:18.99 |
244 |
8 |
Katja Poulsen |
2006 |
0624AJ |
KVIK |
|
25m |
1:19.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
7 |
1 |
Anna Dietrichsen |
2006 |
0694AB |
SLANGERUP |
|
25m |
1:18.59 |
67 |
2 |
Anna Hjorth Christensen |
2006 |
0652AI |
KØGE |
|
25m |
1:18.43 |
105 |
3 |
Kamille Bentsen |
2006 |
0638AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:18.37 |
167 |
4 |
Katrine Hansen |
2006 |
0686AS |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:18.22 |
107 |
5 |
Laura Meyer |
2006 |
0652AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:18.36 |
151 |
6 |
Dikte Johanne Schrøder |
2006 |
0614AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:18.38 |
250 |
7 |
Julie Eriksen Tankmar |
2006 |
0678AI |
KVIK |
|
25m |
1:18.54 |
85 |
8 |
Zoe Overby Traberg |
2006 |
0646AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:18.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
157 |
1 |
Stella Demuth Andersen |
2006 |
0694AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:18.02 |
247 |
2 |
Siv Reimer |
2006 |
0688AI |
KVIK |
|
25m |
1:17.87 |
276 |
3 |
Nanja Frahm-Falkenberg |
2006 |
0682AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:17.57 |
179 |
4 |
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
0658AB |
TRITON B |
|
25m |
1:17.38 |
230 |
5 |
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
0678AP |
SOLRØD |
|
25m |
1:17.38 |
263 |
6 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
1:17.74 |
128 |
7 |
Jasmine Løkkegaard |
2006 |
0604AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:17.90 |
89 |
8 |
Sara Kaarup Andersen |
2006 |
0636AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:18.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
53 |
1 |
Freja Juul |
2006 |
0656AF |
NÆSTVED |
|
25m |
1:17.35 |
59 |
2 |
Emily Reuter |
2006 |
0688AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:16.86 |
127 |
3 |
Henriette Roos |
2006 |
0602AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:16.71 |
227 |
4 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
25m |
1:15.97 |
68 |
5 |
Julie Brix Østergaard |
2006 |
0616AE |
KØGE |
|
25m |
1:16.41 |
232 |
6 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRØD |
|
25m |
1:16.76 |
98 |
7 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
25m |
1:17.07 |
224 |
8 |
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:17.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
65 |
1 |
Andrea Nøhr Petersen |
2006 |
0686AB |
KØGE |
|
25m |
1:15.76 |
133 |
2 |
Monika Dragieva |
2006 |
0688AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:15.67 |
106 |
3 |
Mie Ankersen |
2006 |
0622AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:15.57 |
130 |
4 |
Kamma Rasmussen |
2006 |
0686AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:15.54 |
29 |
5 |
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
0644AC |
ALLERØD |
|
25m |
1:15.57 |
192 |
6 |
Alma Møller-Ern |
2006 |
0662AB |
VI39 |
|
25m |
1:15.63 |
237 |
7 |
Amalie Backhausen |
2006 |
0676AL |
KVIK |
|
25m |
1:15.76 |
145 |
8 |
Alba Mantoni |
2006 |
0632AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:15.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
262 |
1 |
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
0694AD |
VEST |
|
25m |
1:15.26 |
176 |
2 |
Silje Mathiasen |
2006 |
0628AG |
KORSØR |
|
25m |
1:15.00 |
193 |
3 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
25m |
1:14.75 |
83 |
4 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:12.44 |
5 |
5 |
SIF Bramm |
2006 |
0624AE |
JYLLINGE |
|
25m |
1:13.97 |
153 |
6 |
Liva la Cour |
2006 |
0642AQ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:14.82 |
64 |
7 |
Klara-Sofie Bollmann |
2006 |
0676AA |
KØGE |
|
25m |
1:15.14 |
88 |
8 |
Sofie Amalie Krag |
2006 |
0678AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
30 |
1 |
Astrid Mulipola |
2006 |
0696AG |
ALLERØD |
|
25m |
1:12.35 |
10 |
2 |
Mille Frydendahl |
2006 |
0684AB |
SLANGERUP |
|
25m |
1:11.09 |
28 |
3 |
Agnete Boelt |
2006 |
0652AD |
ALLERØD |
|
25m |
1:10.59 |
79 |
4 |
Coco Li Fuhrmann |
2006 |
0678AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:08.59 |
60 |
5 |
Mathilde Severs |
2006 |
0648AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:09.18 |
8 |
6 |
Ida Skov Kragh |
2006 |
0698AG |
SLANGERUP |
|
25m |
1:10.71 |
81 |
7 |
Falka Tind |
2006 |
0648AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:11.90 |
40 |
8 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:12.42 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
30 marts 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:35 |
|