2019-12-10   04:58:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Falkenberg Race 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

8_S
Gren 8, 200m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Funktionsnedsättning  Bassäng  Anmtid  Status 









 
306  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL    25 m  2:13.74   
552  Pettersson Emil  2002  POSEIDON    25 m  2:17.22   
98  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING    25 m  2:18.10   
135  Mellegård Fastén Love  2003  GÖTEBORG    25 m  2:18.29   
557  Henriksson Joel  2003  POSEIDON    25 m  2:22.74   
686  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N    25 m  2:22.76   
733  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA    25 m  2:23.86   
472  Hagedorn Linus  2002  MASS    25 m  2:24.68   
228  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:24.83   
10  498  Andersson Isak  2004  MASS    25 m  2:25.10   
11  594  Seppälä Ville  2004  SMÅLANDSST    25 m  2:25.40   
12  483  Swegmark Max  2004  MASS    25 m  2:28.69   
13  224  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING    25 m  2:29.95   
14  710  Lundberg Alexander  2002  VÄNERSBORG    25 m  2:32.88   
15  337  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA    25 m  2:34.41   
16  563  Löfström Elias  2004  POSEIDON    25 m  2:34.78   
17  424  Meuller Joel  2004  SK LAXEN    25 m  2:36.59   
18  79  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG    25 m  2:37.50   
19  573  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON    25 m  2:38.83   
20  744  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA    25 m  2:38.92   
21  646  Andersson Julius  2005  VARBERG    25 m  2:39.71   
22  497  Kristensson Rikard  2004  MASS    25 m  2:41.20   
23  144  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG    25 m  2:41.67   
24  665  Bengtsson Måns  2006  VARBERG    25 m  2:41.71   
25  499  Nilsson Alexander  2005  MASS    25 m  2:41.94  RES 
26  642  Jimenez Kailan  2005  VARBERG    50 m  2:42.70  RES 
27  481  Wretborn Simon  2003  MASS    25 m  2:46.60  RES 
28  695  Bondzic-Rasic Stefan  2005  VELLINGE-N    25 m  2:47.20  RES 
29  580  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON    25 m  2:47.31  RES 
30  331  Nystedt Love  2005  KUNGSBACKA    25 m  2:48.33  RES 
31  507  Ling Ludvig  2004  MASS    50 m  2:49.06  RES 
32  309  Ahlman Amadeus  2003  KATRINEHOL    25 m  2:50.13  RES 
33  451  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN    25 m  2:51.87  RES 
34  400  Stude Adrian  2004  KUNGÄLV    25 m  2:53.97  RES 
35  511  Hellqvist Alexander  2005  MASS    25 m  2:54.98  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 april 2019 
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb  Utskriftstid  12:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner