Program för NUSS yngre, 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1-17; insim 07:15-08:15
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kristiansborgsbadet |
Arrangör: |
Västerås Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 feb 2019 till den 3 feb 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m Frisim FL 11
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
nussyf11 |
1:08.52 |
|
Miranda Wahlstedt |
2006 |
Karlstads SS |
|
|
|
2017-01-14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
336 |
1 |
|
Kajsa Trossmo |
2008 |
VÄSTERÅS |
1:36.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
2 |
|
Tilda Isenstam |
2009 |
UPSALA S |
1:31.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
3 |
|
Alva Lindberg |
2008 |
ÖSMO SS |
1:31.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
4 |
|
Lava Pelling Trautenberger |
2008 |
UPSALA S |
1:30.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
376 |
5 |
|
Amanda Rosborg |
2008 |
ÖSMO SS |
1:31.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
394 |
6 |
|
Frida Nielsen |
2008 |
UDDEVALLA |
1:31.32 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
7 |
|
Nellie Johansson Jöngren |
2009 |
LASS |
1:33.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m Frisim FL 11 |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
|
Doris von Hofsten |
2008 |
FALUN |
1:28.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Tindra Byqvist |
2008 |
BOLLNÄS SS |
1:27.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
3 |
|
Moa Englund |
2008 |
GRUMS SS |
1:26.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
373 |
4 |
|
Lina Thunvall |
2008 |
ÖSMO SS |
1:25.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
412 |
5 |
|
Liv Ahlqvist Lundberg |
2008 |
STRÄNGNÄS |
1:25.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
6 |
|
Elin Axelsson |
2008 |
LASS |
1:26.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
7 |
|
Annahita Kamkar |
2008 |
UPSALA S |
1:27.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m Frisim FL 11 |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
402 |
1 |
|
Signe Malmeling |
2008 |
UDDEVALLA |
1:25.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
2 |
|
Jonna Klasén |
2008 |
NKK |
1:23.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
369 |
3 |
|
Audrey Glavas |
2008 |
ÖSMO SS |
1:22.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
4 |
|
Sigrid Alvehus |
2008 |
LASS |
1:21.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
5 |
|
Alma Malm |
2008 |
NKK |
1:21.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
6 |
|
Tilda Larsson |
2008 |
LASS |
1:22.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
7 |
|
Moa Granzell |
2008 |
KARLSTAD |
1:24.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m Frisim FL 11 |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
413 |
1 |
|
Emma Heikman |
2008 |
STRÄNGNÄS |
1:21.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
323 |
2 |
|
Saga Johansson |
2008 |
VÄSBY SS |
1:19.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Ellen Johansson |
2008 |
ELFSBORG |
1:16.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
4 |
|
Astrid Lönn |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:15.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
5 |
|
Sofia Holmqvist |
2008 |
LASS |
1:16.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
6 |
|
Ester Sainz |
2008 |
JÖNKÖPING |
1:18.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
7 |
|
Alice Björnholm |
2008 |
LASS |
1:20.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-02-02 07:36:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|