Startliste for UGP 2 2018-2019, Åkersberga
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Pass 4
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Stockholms Simförbund/Åkersberga |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 jan 2019 till den 27 jan 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
512 |
|
Jennifer Bergström |
Åkersberga Simsällskap |
2002 |
AA9402 |
25m |
2:23.67 |
|
|
|
|
|
2 |
463 |
|
Roya Tittelbach |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AF7603 |
25m |
2:31.03 |
|
|
|
|
|
3 |
470 |
|
Amanda Takala |
Väsby Simsällskap |
2004 |
AP3804 |
25m |
2:31.49 |
|
|
|
|
|
4 |
460 |
|
Tuva Björkén |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AC0603 |
25m |
2:33.06 |
|
|
|
|
|
5 |
69 |
|
Cecilia Viberg |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AU1603 |
25m |
2:33.29 |
|
|
|
|
|
6 |
457 |
|
Mathilda Sandberg |
Täby Sim |
2005 |
BR2805 |
25m |
2:33.76 |
|
|
|
|
|
7 |
425 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
Täby Sim |
2004 |
BA2204 |
25m |
2:34.90 |
|
|
|
|
|
8 |
509 |
|
Anna Mattila |
Väsby Simsällskap |
2004 |
BY4804 |
25m |
2:36.08 |
|
|
|
|
|
9 |
462 |
|
Oliwia Kantecki |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AE7203 |
25m |
2:38.06 |
|
|
|
|
|
10 |
66 |
|
Amanda Andersson |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AS6603 |
25m |
2:38.22 |
|
|
|
|
|
11 |
429 |
|
Emilia Forsberg |
Täby Sim |
2003 |
BN9203 |
25m |
2:38.41 |
|
|
|
|
|
12 |
464 |
|
Elin Bergman |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AI8203 |
25m |
2:39.48 |
|
|
|
|
|
13 |
481 |
|
Linn Melander |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AR0205 |
25m |
2:40.60 |
|
|
|
|
|
14 |
415 |
|
Izabelle Lindberg |
Täby Sim |
2003 |
AX6603 |
25m |
2:41.34 |
|
|
|
|
|
15 |
427 |
|
Filippa Bolling |
Täby Sim |
2004 |
BA8404 |
25m |
2:42.05 |
|
|
|
|
|
16 |
465 |
|
Emelie Lindström |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AJ7403 |
25m |
2:42.05 |
|
|
|
|
|
17 |
442 |
|
Ella Thermaenius |
Täby Sim |
2005 |
BB7405 |
25m |
2:44.63 |
|
|
|
|
|
18 |
418 |
|
Emelie Bergvall |
Täby Sim |
2003 |
BC4603 |
25m |
2:46.83 |
|
|
|
|
|
19 |
448 |
|
Clara Westerdahl |
Täby Sim |
2005 |
BG4605 |
25m |
2:48.95 |
|
|
|
|
|
20 |
441 |
|
Agnes Gustavsson |
Täby Sim |
2005 |
AV3405 |
25m |
2:49.18 |
|
|
|
|
|
21 |
521 |
|
Nora Rönnbro |
Åkersberga Simsällskap |
2004 |
AU8404 |
25m |
2:49.27 |
|
|
|
|
|
22 |
422 |
|
Amanda Borgfors |
Täby Sim |
2004 |
AS1804 |
25m |
2:50.02 |
|
|
|
|
|
23 |
480 |
|
Milla Wahlund |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AG0206 |
25m |
2:50.91 |
|
|
|
|
|
24 |
166 |
|
Thindra Åkerblom |
Norrtälje Simklubb |
2003 |
AK3603 |
25m |
2:51.16 |
|
|
|
|
|
25 |
469 |
|
Mimmi Krekula |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AZ3403 |
25m |
2:51.52 |
|
|
|
|
|
26 |
3 |
|
Filippa Bonorden |
Danderyds Simförening |
2005 |
AH5805 |
25m |
2:51.58 |
|
|
|
|
|
27 |
437 |
|
Hannah Haux |
Täby Sim |
2004 |
BC3804 |
25m |
2:52.25 |
|
|
|
|
|
28 |
74 |
|
Elin Glifberg |
Lidingö Simklubb |
2004 |
AW4804 |
25m |
2:52.84 |
|
|
|
|
|
29 |
165 |
|
Emma Pettersson |
Norrtälje Simklubb |
2001 |
AV2201 |
25m |
2:53.35 |
|
|
|
|
|
30 |
11 |
|
Ebba Rosander |
Danderyds Simförening |
2005 |
BH9605 |
25m |
2:53.54 |
|
|
|
|
|
31 |
482 |
|
Clara Sundgren |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AT0805 |
25m |
2:53.68 |
|
|
|
|
|
32 |
535 |
|
Karolina Tylets |
Åkersberga Simsällskap |
2006 |
BA9806 |
25m |
2:54.16 |
|
|
|
|
|
33 |
426 |
|
Emma Sommar |
Täby Sim |
2004 |
BA5604 |
25m |
2:54.21 |
|
|
|
|
|
34 |
5 |
|
Sofia Montan |
Danderyds Simförening |
2004 |
BJ2804 |
25m |
2:54.28 |
|
|
|
|
|
35 |
479 |
|
Ida Johansson |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AF8806 |
25m |
2:54.50 |
|
|
|
|
|
36 |
421 |
|
Elin Andersson |
Täby Sim |
2003 |
BG0803 |
25m |
2:54.54 |
|
|
|
|
|
37 |
473 |
|
Lovisa Jardelid |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AK1405 |
25m |
2:54.73 |
|
|
|
|
|
38 |
420 |
|
Louise Franks |
Täby Sim |
2005 |
AG7605 |
25m |
2:56.04 |
|
|
|
|
|
39 |
372 |
|
Ebbalisa Lidgren |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AH9405 |
25m |
2:56.73 |
|
|
|
|
|
40 |
7 |
|
Tova Lindbom |
Danderyds Simförening |
2002 |
BV8802 |
25m |
2:57.46 |
|
|
|
|
|
41 |
17 |
|
Elsa Ekenbäck |
Danderyds Simförening |
2006 |
BO4406 |
25m |
2:58.58 |
|
|
|
|
|
42 |
501 |
|
Ella Renholm |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AY2206 |
25m |
2:59.25 |
|
|
|
|
|
43 |
487 |
|
Alexandra Ward |
Väsby Simsällskap |
2005 |
BD7605 |
25m |
2:59.31 |
|
|
|
|
|
44 |
433 |
|
Maja Lingham |
Täby Sim |
2004 |
BC8204 |
25m |
3:00.02 |
|
|
|
|
|
45 |
522 |
|
Klara Isaksson |
Åkersberga Simsällskap |
2003 |
BI6803 |
25m |
3:00.40 |
|
|
|
|
|
46 |
72 |
|
Eleonora Engström |
Lidingö Simklubb |
2004 |
AR9404 |
25m |
3:01.80 |
|
|
|
|
|
47 |
15 |
|
Irma Ehrengren |
Danderyds Simförening |
2005 |
BN9605 |
25m |
3:02.36 |
|
|
|
|
|
48 |
530 |
|
Magda Westberg |
Åkersberga Simsällskap |
2005 |
AT5805 |
25m |
3:02.41 |
|
|
|
|
|
49 |
10 |
|
Felicia Malkan-Juvelin |
Danderyds Simförening |
2005 |
BH1805 |
25m |
3:02.68 |
|
|
|
|
|
50 |
171 |
|
Linnea Sjöström |
Norrtälje Simklubb |
2005 |
BO9805 |
50m |
3:02.74 |
|
|
|
|
|
51 |
13 |
|
Mikaela Erneholm |
Danderyds Simförening |
2006 |
BA7606 |
25m |
3:04.04 |
|
|
|
|
|
52 |
491 |
|
Cecilia Eklund |
Väsby Simsällskap |
2005 |
BF0205 |
25m |
3:06.74 |
|
|
|
|
|
53 |
384 |
|
Isa Andersson |
Turebergs Simklubb |
2006 |
BD9606 |
25m |
3:09.93 |
|
|
|
|
|
54 |
6 |
|
Elina Bergenstein Fransson |
Danderyds Simförening |
2004 |
BJ7604 |
25m |
3:09.96 |
|
|
|
|
|
55 |
502 |
|
Vera Wijk |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AY4206 |
25m |
3:11.86 |
|
|
|
|
|
56 |
377 |
|
Vera Popova |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AN9406 |
25m |
3:13.20 |
|
|
|
|
|
57 |
488 |
|
Isabelle Skytt |
Väsby Simsällskap |
2005 |
BE4205 |
25m |
3:16.62 |
|
|
|
|
|
58 |
446 |
|
Amanda Lindberg |
Täby Sim |
2006 |
AP7206 |
25m |
3:17.40 |
|
|
|
|
|
59 |
531 |
|
Signe Kling |
Åkersberga Simsällskap |
2005 |
AT8605 |
25m |
3:17.63 |
|
|
|
|
|
60 |
14 |
|
Hanna Bolinder |
Danderyds Simförening |
2006 |
BD4206 |
25m |
3:19.12 |
|
|
|
|
|
61 |
451 |
|
Rebecka Hedbeck |
Täby Sim |
2004 |
BR0604 |
50m |
3:19.43 |
|
|
|
|
|
62 |
475 |
|
Tindra Funke |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AC3606 |
25m |
3:21.06 |
|
|
|
|
|
63 |
494 |
|
Fanny Krekula |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AU8606 |
25m |
3:22.56 |
|
|
|
|
|
64 |
379 |
|
Milana Gheorghiu |
Turebergs Simklubb |
2005 |
BC9805 |
25m |
3:24.31 |
|
|
|
|
|
65 |
79 |
|
Beata Liljeberg |
Lidingö Simklubb |
2003 |
BV1803 |
50m |
3:29.72 |
|
|
|
|
|
66 |
383 |
|
Alicia Roman |
Turebergs Simklubb |
2006 |
BC9206 |
25m |
3:30.07 |
|
|
|
|
|
67 |
19 |
|
Carolina Axelsson |
Danderyds Simförening |
2006 |
BS4606 |
25m |
3:31.99 |
|
|
|
|
|
68 |
490 |
|
Elin Höök |
Väsby Simsällskap |
2005 |
BF0405 |
25m |
3:33.43 |
|
|
|
|
|
69 |
380 |
|
Ida Söderlund |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AQ2406 |
25m |
3:36.72 |
|
|
|
|
|
70 |
527 |
|
Alexandra Dombos |
Åkersberga Simsällskap |
2005 |
AK6605 |
25m |
3:39.16 |
|
|
|
|
|
71 |
18 |
|
Beata Naumburg |
Danderyds Simförening |
2006 |
BQ8606 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
382 |
|
Ebba Näsvall |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AW7406 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
84 |
|
Victoria Elias |
Lidingö Simklubb |
2005 |
BU6805 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
16 |
|
Agnes Arver |
Danderyds Simförening |
2006 |
BO1406 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-01-22 19:10:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
|
|
|
|