Program for Färsingadoppet
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Orebadet |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2019 till den 16 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
100m Frisim Damer 10-oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
472 |
|
Isabelle Leo |
Ystads Simsällskap |
2009 |
AA8609 |
25m |
1:22.61 |
|
|
|
|
|
2 |
182 |
|
Ella Nord |
Osby Simsällskap |
2009 |
AC9609 |
25m |
1:25.70 |
|
|
|
|
|
3 |
508 |
|
Ella Knutsson |
Föreningen Trelleborg Sim |
2009 |
AG0809 |
25m |
1:29.78 |
|
|
|
|
|
4 |
585 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
Lyngby Svømmeklub |
2009 |
0964AE |
25m |
1:32.37 |
|
|
|
|
|
5 |
586 |
|
Emma Mollerup |
Lyngby Svømmeklub |
2009 |
0974AE |
25m |
1:32.69 |
|
|
|
|
|
6 |
311 |
|
Ellinor Henriksson |
S 71 |
2009 |
AM4409 |
25m |
1:33.99 |
|
|
|
|
|
7 |
93 |
|
Havannah Klein |
Eslövs Simsällskap |
2009 |
AH1609 |
25m |
1:35.17 |
|
|
|
|
|
8 |
592 |
|
Maria Holstein Arnesen |
Lyngby Svømmeklub |
2010 |
1032AC |
25m |
1:35.40 |
|
|
|
|
|
9 |
181 |
|
Agnes Nilsson |
Osby Simsällskap |
2009 |
AC8609 |
50m |
1:36.49 |
|
|
|
|
|
10 |
588 |
|
Freya Ploug Mattson |
Lyngby Svømmeklub |
2009 |
0938AG |
25m |
1:37.31 |
|
|
|
|
|
11 |
591 |
|
Kamille Drejer Mikkelsen |
Lyngby Svømmeklub |
2009 |
0944AE |
25m |
1:37.50 |
|
|
|
|
|
12 |
259 |
|
Anja Lindroth |
Simklubben Poseidon |
2009 |
AD1409 |
25m |
1:41.32 |
|
|
|
|
|
13 |
86 |
|
Minela Causevic |
Simsällskapet Delfin |
2010 |
AB6610 |
25m |
1:42.84 |
|
|
|
|
|
14 |
534 |
|
Elise Henriksson |
Ringsjö Simklubb |
2009 |
AI3209 |
25m |
1:44.68 |
|
|
|
|
|
15 |
532 |
|
Hilda L Christensen |
Ringsjö Simklubb |
2010 |
AC9410 |
25m |
1:44.72 |
|
|
|
|
|
16 |
491 |
|
Alva Gustafsson |
Falkenbergs Simklubb |
2009 |
AA5809 |
25m |
1:45.66 |
|
|
|
|
|
17 |
265 |
|
Ronja Karlsson |
Simklubben Poseidon |
2009 |
AH6809 |
25m |
1:59.16 |
|
|
|
|
|
18 |
511 |
|
Tindra Magnusson |
Föreningen Trelleborg Sim |
2009 |
AO2209 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
275 |
|
Ebba Seyffart |
Simklubben Poseidon |
2010 |
AE9210 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
569 |
|
Frederikke Scharling |
Lyngby Svømmeklub |
2010 |
1016AE |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
512 |
|
Agnes Wiking |
Föreningen Trelleborg Sim |
2010 |
AG3010 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
92 |
|
Clara Landmyr |
Eslövs Simsällskap |
2009 |
AF1609 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
273 |
|
Sabela Rouco Aparicio |
Simklubben Poseidon |
2009 |
AM0409 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
277 |
|
Elsa Holmqvist |
Simklubben Poseidon |
2009 |
AO6209 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
572 |
|
Silla Peick-Kristensen |
Lyngby Svømmeklub |
2010 |
1054AE |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
638 |
|
Alma Hallqvist |
Föreningen Österlen Sim |
2010 |
AG7210 |
50m |
|
EFT |
|
|
|
|
27 |
576 |
|
Elvera Teilmann |
Lyngby Svømmeklub |
2011 |
1148AA |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
444 |
|
Ellen Åsberg |
Simklubben Triton |
2009 |
AH2809 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
574 |
|
Ella Lindum Andersen |
Lyngby Svømmeklub |
2010 |
1026AG |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
445 |
|
Beata Åsberg |
Simklubben Triton |
2010 |
AC6410 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
571 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
Lyngby Svømmeklub |
2010 |
1006AE |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
568 |
|
Ella Holm Elkjær |
Lyngby Svømmeklub |
2010 |
1014AE |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
309 |
|
Haley Dolk |
S 71 |
2009 |
AF5809 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
573 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
Lyngby Svømmeklub |
2010 |
1074AE |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-13 22:01:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|