2019-08-26   07:57:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Färsingadoppet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Startlista
Färsingadoppet 2019
Arrangör:
Plats: Orebadet Sjöbo Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 14 jun 2019 till den 16 jun 2019
21 50m Fjärilsim Damer 13-14 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 502 Erma Duratovic Föreningen Trelleborg Sim 2005 AP2205 25m 29.30
2 493 Alicia Sjögren Föreningen Trelleborg Sim 2005 AA8205 25m 30.10
3 364 Alma Thunberg Spårvägen Simförening 2005 AV1605 50m 30.65
4 116 Julia Henriksson Simklubben Hajen 2005 AQ5405 25m 31.98
5 376 Stella  Egmar Spårvägen Simförening 2006 AW9806 25m 32.49
6 625 Kajsa Salomonsen VAT Copenhagen-MK31 2005 0514AD 50m 32.68
7 111 Alice Bitzén Simklubben Hajen 2006 AE3606 25m 32.96
8 601 Filippa Eiler VAT Copenhagen-MK31 2005 0588AI 25m 33.11
9 489 Elise Dahlberg Falkenbergs Simklubb 2006 AY2806 25m 33.30
10 622 Hannah B. Pedersen VAT Copenhagen-MK31 2005 0574AD 50m 33.32
11 167 Elina Holgersson Osby Simsällskap 2005 AF6605 25m 33.40 EFT
12 353 Alexandra Alkas Alias Spårvägen Simförening 2006 AE2406 25m 33.81
13 610 Cille Kirketerp VAT Copenhagen-MK31 2005 0526AK 25m 33.86
14 332 Cassandra Malmström Sjöbo Simsällskap 2005 BG7405 25m 34.02
15 487 Maja McAdam Falkenbergs Simklubb 2006 AO0806 25m 34.37
16 357 Wilma Eld Spårvägen Simförening 2005 AS5205 25m 34.38
17 605 Sarah Højlund VAT Copenhagen-MK31 2006 0684AH 25m 34.64
18 160 Adelina Gummesson Lönsboda Simsällskap 2005 AI9805 25m 34.84
19 504 Jacquline Rengbrandt Föreningen Trelleborg Sim 2005 BF6605 25m 34.90
20 623 Johanna Rasmussen VAT Copenhagen-MK31 2006 0632AG 25m 36.67
21 613 Luna Luminari VAT Copenhagen-MK31 2005 0534AO 25m 36.74
22 368 Lisa Uddeholt Spårvägen Simförening 2005 AX6405 25m 37.03
23 373 Karolina Nivenius Spårvägen Simförening 2005 BC8405 25m 37.45
24 117 Anna Contis Pavel Simklubben Hajen 2006 AJ2606 25m 37.67
25 484 Thea Qvarnström Falkenbergs Simklubb 2005 AE1205 25m 37.81
26 630 Maja Zastrojevic VAT Copenhagen-MK31 2006 0646AE 25m 38.03
27 486 Bianca Havner Falkenbergs Simklubb 2005 BB2205 25m 38.43
28 384 Liv Dahl Spårvägen Simförening 2005 BL0805 25m 39.52
29 171 Thea Ekstrand Osby Simsällskap 2006 AG9406 25m 39.67
30 367 Alina Färm Spårvägen Simförening 2005 AV3605 25m 40.39
31 326 Hilda Nilsson-Halvardsson Sjöbo Simsällskap 2005 AL6805 25m 40.52
32 113 Tyra Mårtensson Simklubben Hajen 2006 AE4406 25m 40.70
33 290 Amelia Johansson Lindkvist Simklubben Ran 2006 BS1806 25m 40.76
34 329 Mimmi Palm Sjöbo Simsällskap 2005 BA2805 25m 41.72
35 85 Moa Lindqvist Simsällskapet Delfin 2006 BL8206 25m 42.20
36 616 Aya Malling VAT Copenhagen-MK31 2006 0686AV 25m 42.32
37 115 Elsa Winberg Simklubben Hajen 2006 AE8406 25m 42.42
38 361 Jennifer Geaney Spårvägen Simförening 2005 AS9805 25m 42.46
39 122 Klara  Kylefors Simklubben Hajen 2006 BC5606 25m 43.07
40 385 Lisa Danfelter Spårvägen Simförening 2005 BL9605 50m 43.94
41 90 Livia Landmyr Eslövs Simsällskap 2006 BH8206 25m 45.66
42 530 Luna Simonsson Ringsjö Simklubb 2005 BT1805 25m 46.59
2019-06-13 21:34:31 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Sjöbo Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner