2019-10-19   09:59:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viriilit Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Viriilit Vinstat    Tulostuspäivämäärä  12 tammikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  16:09   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  12 tammikuu 2019         
 
 
 
Laji 2, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Pirta Hotulainen  1974  45-49  Cetus    25m     
Anna-liisa Virtanen  1985  30-34  HäUS    25m     
Anna Korhonen  1990  25-29  S.C.P.    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ira Uusoksa  1987  30-34  HSS    25m     
Minttuliisa Markkanen  1984  35-39  HäUS    25m     
Noora Kollanus  1991  25-29  Cetus    25m     
Tuija Piiroinen  1978  40-44  Pyry    25m     
Tuija Tiilikka  1965  50-54  Cetus    25m     
Elina Luttunen  1986  30-34  STR    25m     
Sari Lehmijoki  1975  40-44  Pyry    25m     
               

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pirkko Siikarla  1946  70-74  Nereus    25m  1:06.77  1:06.77 
Heli Paalosalo  1938  80-84  Nereus    25m  52.78  52.78 
Kaarina Markkula  1952  65-69  Cetus    25m  44.61  44.61 
Meri Santaholma  1964  55-59  Cetus    25m  40.72  40.72 
Minna Kantakoski  1964  55-59  Cetus    25m  44.35  44.35 
Kerstin Rehnström  1957  60-64  ESS    25m  51.57  51.57 
Marjatta Koivisto  1952  65-69  ORCA    25m  57.23  57.23 
Jonna Kokkonen  1984  35-39  HäUS    25m     

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Rutanen  1974  45-49  HSS    25m  36.74  36.74 
Paula Niinimäki  1981  35-39  VUS-VSS    25m  35.35  35.35 
Meri Viljanen  1980  35-39  Hydra    25m  34.56  34.56 
Johanna Kara  1965  50-54  Cetus    25m  34.53  34.53 
Jenna Johansson  1980  35-39  HU    50m  34.55  34.55 
Sanna Hokkanen  1977  40-44  Cetus    25m  34.93  34.93 
Mari Kasvio  1970  45-49  Cetus    25m  35.38  35.38 
Satu Hyvärinen  1967  50-54  STR    25m  38.12  38.12 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Annika Nieminen  1985  30-34  HSS    25m  34.12  34.12 
Vladimira Therman  1985  30-34  HSS    25m  31.22  31.22 
Satu Rahkonen  1977  40-44  Cetus    25m  30.81  30.81 
Raakel Luoto  1975  40-44  ÅSK    25m  28.47  28.47 
Mari Ääri  1980  35-39  AUi    25m  29.70  29.70 
Elisa Vilhunen  1988  30-34  S.C.P.    25m  31.05  31.05 
Maarit Vainio  1980  35-39  AUi    25m  31.38  31.38 
Jenni Harjuoja  1977  40-44  Cetus    25m  34.40  34.40 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  12 tammikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  16:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner