2019-10-22   09:32:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viriilit Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 1
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Viriilit Vinstat    Tulostuspäivämäärä  12 tammikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  16:09   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  12 tammikuu 2019         
 
 
 
Laji 1, 50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (7) 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Rafik Neuman  1948  70-74  S.C.P.    25m     
Jari Tammisto  1960  55-59  Vanders    25m     
Mauri Johansson  1948  70-74  Cetus    25m     
Pavel Kobychev  1971  45-49  Cetus    25m     
               
               

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tommi Kähkönen  1970  45-49  Speedo    25m     
Ville-pekka Pirilä  1978  40-44  HäUS    25m     
Igor Korolev  1985  30-34  Cetus    25m     
Ilkka Vaahtoranta  1977  40-44  Cetus    25m     
Sami-petteri Pitkänen  1975  40-44  HSS    25m     
Antti Koskela  1982  35-39  UPOT    25m     
Erno Leppänen  1985  30-34  S.C.P.    25m     
               

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Janne Virtanen  1964  55-59  Speedo    25m     
Kimmo Kylmämetsä  1969  50-54  S.C.P.    25m  41.59  41.59 
Lauri Malk  1937  80-84  Cetus    25m  40.00  40.00 
Antero Elovaara  1959  60-64  Cetus    25m  38.46  38.46 
Lauri Multanen  1959  60-64  TorUS    25m  39.92  39.92 
Tauno Vuoristo  1949  70-74  TU    25m  40.76  40.76 
Juha Koski  1942  75-79  Cetus    25m  52.29  52.29 
Juhani Hujala  1981  35-39  Cetus    25m     

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hannu Koivisto  1953  65-69  ORCA    25m  37.46  37.46 
Sami Uitti  1971  45-49  Cetus    25m  36.47  36.47 
Mikko Viitala  1962  55-59  S.C.P.    25m  34.63  34.63 
Olli Ylä-Jarkko  1975  40-44  HyUS    25m  32.78  32.78 
Jun Kojima  1971  45-49  Vanders    25m  32.98  32.98 
Rami Laakso  1968  50-54  Hydra    25m  36.41  36.41 
Harri Koski  1957  60-64  HyUS    25m  36.56  36.56 
Jouni Liljander  1959  60-64  Octopus    25m  38.06  38.06 

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hannu Kuokkanen  1948  70-74  VUS-VSS    50m  32.32  32.32 
Lauri Heikkilä  1964  55-59  S.C.P.    25m  31.98  31.98 
Mika Pöyhölä  1966  50-54  S.C.P.    25m  30.72  30.72 
Aki Inkilä  1977  40-44  Cetus    50m  29.97  29.97 
Eerikki Rutanen  1972  45-49  HSS    50m  30.40  30.40 
Timo Narumo  1969  50-54  Vanders    25m  31.57  31.57 
Simo-pekka Torsti  1960  55-59  Cetus    50m  32.18  32.18 
Jaakko Lyytinen  1976  40-44  HU    50m  32.49  32.49 

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Johan Engström  1975  40-44  TuUS    25m  29.78  29.78 
Tapio Mäkitalo  1970  45-49  Speedo    25m  29.59  29.59 
Juha Iivonen  1959  60-64  LrU    25m  29.31  29.31 
Jussi Kujala  1980  35-39  HSS    25m  29.02  29.02 
Tero Pyrhönen  1972  45-49  Cetus    25m  29.02  29.02 
Pekka Koskinen  1978  40-44  HyUS    25m  29.57  29.57 
Matti Pohjolainen  1987  30-34  HyUS    50m  29.75  29.75 
Paavo Miettinen  1977  40-44  Cetus    25m  29.86  29.86 

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ville Alopaeus  1971  45-49  Cetus    25m  28.77  28.77 
Pasi Rönkkö  1970  45-49  S.C.P.    25m  27.70  27.70 
Tuomas Lähdetluoma  1985  30-34  Speedo    25m  27.44  27.44 
Tero Matkaniemi  1972  45-49  Speedo    25m  27.32  27.32 
Ville Lindfors  1976  40-44  Vanders    25m  27.36  27.36 
Kimmo Gadding  1982  35-39  Cetus    25m  27.52  27.52 
Jouni Leimukoski  1979  40-44  Octopus    50m  28.63  28.63 
Mikko Arponen  1980  35-39  Vanders    25m  28.97  28.97 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  12 tammikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  16:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner