2020-04-04   21:18:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Bäckers Cup 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag 24/2 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.45)

Heatlista Gren 14
Heatlista 
 
  Tävling  Bäckers Cup 2019    Utskriftsdatum  24 februari 2019   
  Tävlingsort  Grums    Utskriftstid  09:28   
  Arrangör  Grums Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 februari 2019         
 
 
 
Gren 14, 50m Fjärilsim F-11 oä  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
29  Yosra Al Shaikh  2008  AV6608  GRUMS SS    25m   
27  Ebbastina Gunnberg  2008  AJ7408  GRUMS SS    25m  51.50 
26  Ellen Aronsson  2007  AU0207  GRUMS SS    25m  56.59 
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
25  Wilma Jonsson  2007  AR6207  GRUMS SS    25m  48.07 
37  Boglarka Biro  2006  AO9806  KARLSTAD    25m  46.75 
20  Wilma Umeland  2006  AI5206  GRUMS SS    25m  47.43 
               

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
36  Emilia Tallberg  2006  AO2206  KARLSTAD    25m  44.28 
60  Cornelia Sörqvist  2007  AG6807  ÅMÅLS SS    25m  42.84 
44  Signe Lindberg  2008  AJ5608  KARLSTAD    25m  44.12 
61  Thea Eriksson  2006  AS0606  ÅMÅLS SS    25m  46.37 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
18  Moa Umeland  2004  AY1404  GRUMS SS    25m  42.38 
19  Moa Englund  2008  AA1408  GRUMS SS    25m  41.32 
35  Sofie Engvall  2005  AL8805  KARLSTAD    25m  41.62 
40  Ellen Lindner  2005  BK3605  KARLSTAD    25m  42.53 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
13  Anna Kumm  2004  AH9604  GRUMS SS    25m  40.00 
Isabelle Asp  2001  AE0801  DEJE SS    25m  36.69 
42  Nellie Westerlund  2007  AO0807  KARLSTAD    25m  38.11 
21  Ella Bäcker  2007  AH1607  GRUMS SS    25m  40.09 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
34  Amanda Johansson  2005  AI3605  KARLSTAD    25m  33.08 
17  Ella Sjöbom  2005  AH3605  GRUMS SS    25m  31.46 
12  Pauline Grubb  2003  AA4403  GRUMS SS    25m  31.79 
38  Elin Segerström  2007  AF7407  KARLSTAD    25m  34.87 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  24 februari 2019 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  09:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner