Program for Swedish Grand Prix 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Hylliebadet |
Svensk Simidrott & Malmö KK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jan 26, 2019 to Jan 27, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
50m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
WR |
24.00 |
|
Kliment Kolesnikov |
2000 |
RUS |
RUS |
Glasgow |
GBR |
2018-08-04 |
|
|
WJ |
24.00 |
|
Kliment Kolesnikov |
2000 |
RUS |
RUS |
Glasgow |
GBR |
2018-08-04 |
|
|
ER |
24.00 |
|
Kliment Kolesnikov |
2000 |
RUS |
RUS |
Glasgow |
GBR |
2018-08-04 |
|
|
EJ |
24.00 |
|
Kliment Kolesnikov |
2000 |
RUS |
RUS |
Glasgow |
GBR |
2018-08-04 |
|
|
NR |
24.84 |
|
Lavrans Solli |
1992 |
NOR |
NOR |
Kazan |
RUS |
2015-08-09 |
|
|
SR |
25.34 |
|
Gustav Hökfelt |
1994 |
SK Neptun |
SWE |
Stockholm |
SWE |
2017-04-09 |
|
|
SJ |
25.45 |
|
Björn Seeliger |
2000 |
Södertälje SS |
SWE |
Helsingfors |
FIN |
2018-07-07 |
|
|
MR |
26.15 |
|
Niklas Borin |
1989 |
Turebergs SK |
SWE |
Jönköping |
SWE |
2013-04-21 |
|
|
SR-S7 |
41.74 |
|
Niklas Andersson |
1988 |
Göteborg Sim |
SWE |
Stockholm |
SWE |
2017-11-04 |
|
|
SR-S14 |
31.76 |
|
Tobias Klasson |
2000 |
Säffle SS |
SWE |
Eskilstuna |
SWE |
2018-06-03 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Club |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
Grigory Tarasevich |
Tatarstan |
|
|
50m |
24.86 |
|
|
|
1995 |
|
|
|
|
|
2 |
270 |
|
Björn Seeliger |
Södertälje Simsällskap |
|
|
50m |
25.45 |
|
|
|
2000 |
BA7300 |
|
|
|
|
3 |
289 |
|
Olle Sköld |
Tyresö Simsällskap |
|
|
50m |
26.87 |
|
|
|
1999 |
AK4599 |
|
|
|
|
4 |
44 |
|
Alexander Eggers |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
50m |
27.32 |
|
|
|
1999 |
9967AD |
|
|
|
|
5 |
72 |
|
Christoffer Vang-Jensen |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
50m |
28.01 |
|
|
|
2001 |
0115AG |
|
|
|
|
6 |
178 |
|
Oskar Johansson |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
50m |
28.14 |
|
|
|
1993 |
AY7593 |
|
|
|
|
7 |
189 |
|
Christoffer Dellhede |
Landskrona Simsällskap |
|
|
50m |
28.44 |
|
|
|
2001 |
AD0501 |
|
|
|
|
8 |
185 |
|
Hampus Svensson |
Landskrona Simsällskap |
|
|
50m |
28.45 |
|
|
|
1999 |
AE5199 |
|
|
|
|
9 |
296 |
|
Johannes Strömberg |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
50m |
28.46 |
|
|
|
2002 |
AI3102 |
|
|
|
|
10 |
243 |
|
Isak Larsson |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
50m |
28.48 |
|
|
|
2000 |
AF4900 |
|
|
|
|
11 |
219 |
|
Emil Kernen |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2002 |
AC7702 |
50m |
28.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
349 |
|
Victor Lloyd |
Föreningen Trelleborg Sim |
1996 |
AH8796 |
50m |
28.64 |
|
|
|
|
|
13 |
286 |
|
Arvid Nilsson |
Simklubben Triton |
2003 |
AK4303 |
50m |
28.83 |
|
|
|
|
|
14 |
73 |
|
Peter Vangsgaard |
Gentofte Svømme Klub |
2000 |
0001AC |
50m |
28.90 |
|
|
|
|
|
15 |
8 |
|
Dylan Cachia |
ASA of Malta |
2001 |
364901L |
50m |
29.19 |
|
|
|
|
|
16 |
279 |
|
Klaudius Schreck |
Södertörns Simsällskap |
2001 |
AN2701 |
50m |
29.22 |
|
|
|
|
|
17 |
199 |
|
Sten Ludvigsson |
Malmö Kappsimningsklubb |
1998 |
AO9998 |
50m |
29.28 |
|
|
|
|
|
18 |
218 |
|
Victor Lovinge |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2000 |
AD6300 |
50m |
29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
303 |
|
Anton Widholm |
Väsby Simsällskap |
1999 |
AE6199 |
50m |
29.50 |
|
|
|
|
|
20 |
265 |
|
Guillermo Illanes |
Södertälje Simsällskap |
2000 |
AE8100 |
50m |
29.53 |
|
|
|
|
|
21 |
259 |
|
Jens Christiansen |
Simklubben Sydsim |
2001 |
AJ7901 |
50m |
29.68 |
|
|
|
|
|
22 |
350 |
|
Axel Lloyd |
Föreningen Trelleborg Sim |
1999 |
AE4599 |
50m |
30.22 |
|
|
|
|
|
23 |
334 |
|
Alexander Trudov |
Ängelholms Simsällskap |
1999 |
AT5399 |
50m |
30.40 |
|
|
|
|
|
24 |
53 |
|
Lucas Emil Christensen |
Sigma Swim Allerød |
2003 |
0349AC |
50m |
30.72 |
|
|
|
|
|
25 |
171 |
|
Carl Lingström |
Kalmar Simsällskap |
2002 |
AN7902 |
50m |
30.86 |
|
|
|
|
|
26 |
341 |
|
Edwin Larsson |
Föreningen Uddevalla Sim |
2001 |
AB3501 |
50m |
31.21 |
|
|
|
|
|
27 |
98 |
|
Tobias Klasson |
Säffle Simsällskap |
2000 |
AM1500 |
50m |
31.76 |
S14 |
|
28 |
172 |
|
Anton Arvidsson |
Kalmar Simsällskap |
2000 |
AV6500 |
50m |
32.11 |
|
|
|
|
|
29 |
96 |
|
Sebastian Karlsson |
Karlskrona Simsällskap |
1993 |
AW2993 |
50m |
34.44 |
S14 |
|
30 |
101 |
|
Felix Persson |
Simklubben Vänersborg |
2000 |
AY2900 |
50m |
39.70 |
S14 |
|
31 |
95 |
|
Niklas Andersson |
Föreningen Göteborg Sim |
1988 |
AQ1788 |
50m |
43.19 |
S7 |
|
32 |
2 |
|
Paulius Asmontas |
SC Sveikata |
2001 |
|
50m |
49.06 |
S11 |
|
|
|
|
33 |
298 |
|
Robin Pettersson |
Värnamo Simsällskap |
2000 |
AD2500 |
50m |
30.48 |
LAT,RES |
|
|
|
|
|
|
|
2019-01-24 21:09:37 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Svensk Simidrott |
|
|
|
|