2019-12-07   04:01:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Talviuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 22
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Talviuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  13:47   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 helmikuu 2019         
 
 
 
Laji 22, 50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Lumi Husu  2009  09A066  Vanders    25m     
Kädli Niilo  2010  10A068  Vanders    25m     
Enna Anttinen  2007  07A965  Vanders    25m     
Jenna Tuomainen  2009  09A460  Vanders    25m     
Ronja Husu  2008  08A073  Vanders    25m     
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Ahvenainen  2008  08A784  Vanders    25m     
Pipsa Männistö  2009  09A198  Vanders    25m  1:10.89  1:10.89 
Emma Palmos  2008  08A747  Vanders    25m  50.67  50.67 
Alysa Saarelainen  2009  09A233  Vanders    25m  48.24  48.24 
Auli Hakkarainen  2009  09A049  Vanders    25m  48.43  48.43 
Janely Poppy Liiva  2009  09A353  Vanders    25m  55.36  55.36 
Kajsa Strandberg  2011  11A011  Vanders    25m     
Elin Nordgren  2006  06B078  KSF    25m     

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leonina Haapanen  2009  09A232  Vanders    25m  45.81  45.81 
Ronja Weckström  2005  05A239  HU    25m  43.36  43.36 
Melissa Paukkunen  2008  08A449  Vanders    25m  41.33  41.33 
Elina Alhonen  2006  06A857  Gladius    25m  38.65  38.65 
Friida Prittinen  2008  08A366  Vanders    25m  38.73  38.73 
Lilia Jyvä  2009  09A081  Vanders    25m  43.21  43.21 
Jade Jyrävä  2008  08A444  Vanders    25m  44.74  44.74 
Milanna Miettinen  2010  10A141  Vanders    25m  46.57  46.57 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ada Oila  2005  05A135  Vanders    50m  36.51  35.51 
Siiri Vesanen  2004  04A357  Vanders    25m  34.31  34.31 
Janna Pysäys  2005  05A644  HU    25m  33.89  33.89 
Ella Haavisto  2007  07A573  Gladius    25m  33.70  33.70 
Ellen Kivistö  2005  05B196  Gladius    25m  33.75  33.75 
Peppi Särkelä  2004  04A708  SiWa    25m  34.01  34.01 
Kaisa Mäkinen  2005  05A447  HU    25m  34.40  34.40 
Anni Kahlos  2008  08A595  Gladius    25m  38.00  38.00 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Muska Liesaho  2003  03B231  HU    25m  32.69  32.69 
Beatriz Coloma Vanhala  2003  03B192  HU    25m  31.48  31.48 
Ruusu Ojala  2000  00A737  HU    50m  31.83  30.83 
Noora Kanerva  2000  00A317  SiWa    50m  30.84  29.84 
Tuisku Grundström  2002  02A014  Vanders    25m  30.53  30.53 
Annika Toiviainen  2002  02A155  HU    25m  31.20  31.20 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    25m  31.97  31.97 
Rebekka Ritmala  2006  06A136  Vanders    25m  32.76  32.76 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Kekkonen  2000  00A088  HTU    50m  29.88  28.88 
Jenni Rantanen  2001  01A324  HTU    25m  28.28  28.28 
Emma Hakala  2004  04A330  HU    50m  28.90  27.90 
Kiia Kärkkäinen  2003  03A235  HeiI    50m  28.18  27.18 
Sonja Lehtinen  2003  03A385  HU    50m  28.19  27.19 
Noora Kokko  2001  01A853  HU    50m  28.93  27.93 
Vilja Grundström  2003  03B185  Vanders    25m  28.32  28.32 
Pippi Nordström  2001  01A854  HU    50m  30.42  29.42 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  13:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner