2019-12-11   05:21:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Talviuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 6
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Talviuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  13:47   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 helmikuu 2019         
 
 
 
Laji 6, 400m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Tuisku Grundström  2002  02A014  Vanders    25m     
Friida Prittinen  2008  08A366  Vanders    25m     
Sara Pöllänen  2004  04A570  HTU    25m     
Essi Ahvenainen  2005  05A073  Vanders    25m     
Vanja Ilieva  2008  08A204  Vanders    25m     
Viivi Vainoniemi  2008  08A450  Vanders    25m     
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Fiia Immonen  2008  08A181  Vanders    25m     
Tytti Nuorkivi  2008  08A167  Vanders    25m     
Jade Brelo  2008  08A066  Cetus    25m  7:21.19  7:21.19 
Saga Linnosaari  2008  08A268  Cetus    25m  6:56.69  6:56.69 
Lotta Turunen  2008  08A219  Cetus    25m  7:19.01  7:19.01 
Jennifer Sallinen  2003  03B303  HTU    25m     
Nora Ilieva  2008  08A205  Vanders    25m     
Armi Hakkarainen  2008  08A064  Vanders    25m     

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vuokko Larjomaa  2007  07A454  Cetus    25m  6:44.24  6:44.24 
Emilyn Alexandra Savolainen  2007  07A385  Cetus    50m  6:05.83  5:57.83 
Emmi Halonen  2006  06A312  Vanders    25m  5:46.47  5:46.47 
Oona Sarlin  2006  06A111  Vanders    25m  5:35.11  5:35.11 
Milla Kiviranta  2006  06A135  Vanders    50m  5:49.15  5:41.15 
Veera Oila  2007  07A056  Vanders    25m  5:46.48  5:46.48 
Eevi Hirsi  2007  07A102  HTU    25m  6:10.77  6:10.77 
Helmi Koikkalainen  2006  06A340  HTU    50m  6:59.16  6:51.16 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julie Nikkilä  2003  03A256  Vanders    25m  5:23.61  5:23.61 
Iina Rissanen  2005  05A102  Vanders    25m  5:10.92  5:10.92 
Milla Strandberg  2005  05A006  Vanders    25m  4:56.60  4:56.60 
Emilia Sjölund  2002  02A760  SiWa    50m  4:55.50  4:47.50 
Noora Kanerva  2000  00A317  SiWa    50m  5:01.20  4:53.20 
Julia Kekkonen  2000  00A088  HTU    50m  5:16.31  5:08.31 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    25m  5:12.15  5:12.15 
Ada Oila  2005  05A135  Vanders    25m  5:31.22  5:31.22 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  13:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner