2019-11-13   09:33:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Talviuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 24
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Talviuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  13:47   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 helmikuu 2019         
 
 
 
Laji 24, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Nea Karell  2006  06B022  KSF    25m     
Oona Sarlin  2006  06A111  Vanders    25m     
Vilja Grundström  2003  03B185  Vanders    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Iida Pahkala  2010  10A139  Gladius    25m  55.67  55.67 
Erica Kovanen  2009  09A095  Vanders    25m  54.10  54.10 
Neea Nurmela  2006  06A585  Vanders    25m  51.44  51.44 
Tytti Nuorkivi  2008  08A167  Vanders    25m  52.40  52.40 
Nora Ilieva  2008  08A205  Vanders    25m  55.54  55.54 
Aleksandra Lopatina  2009  09A026  Vanders    25m  55.71  55.71 
               

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pinja Posti  2003  03B101  TuUS    25m  50.09  50.09 
Ella Haavisto  2007  07A573  Gladius    25m  45.87  45.87 
Saga Linnosaari  2008  08A268  Cetus    50m  45.89  44.89 
Liine Raantse  2008  08A344  Gladius    25m  44.47  44.47 
Pinja Suominen  2006  06A141  Gladius    25m  44.77  44.77 
Fiia Immonen  2008  08A181  Vanders    25m  45.31  45.31 
Janika Hinkkanen  2005  05A832  Gladius    50m  46.90  45.90 
Ilona Kallio  2009  09A211  Vanders    25m  51.37  51.37 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kamilla Virtanen  2002  02A348  HU    25m  42.86  42.86 
Ella Pitkäkangas  2003  03A206  Vanders    50m  39.66  38.66 
Ruusu Ojala  2000  00A737  HU    50m  34.74  33.74 
Nelli Vihola  2005  05A051  HU    25m  32.35  32.35 
Lilli Louhikoski  2002  02A021  Vanders    25m  33.10  33.10 
Milla Strandberg  2005  05A006  Vanders    25m  34.13  34.13 
Ada Oila  2005  05A135  Vanders    25m  40.52  40.52 
Armi Hakkarainen  2008  08A064  Vanders    25m  44.26  44.26 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tilda Selonen  2003  03A772  HU    25m  31.96  31.96 
Milla Nikkanen  2002  02A124  Vanders    25m  31.33  31.33 
Essi Ahvenainen  2005  05A073  Vanders    50m  31.98  30.98 
Sonja Lehtinen  2003  03A385  HU    50m  30.04  29.04 
Liinu Louhikoski  2004  04A046  Vanders    25m  29.77  29.77 
Aino Paju  2003  03A053  Vanders    50m  32.17  31.17 
Liia Louhikoski  2001  01A312  Vanders    50m  32.90  31.90 
Emma Hakala  2004  04A330  HU    50m  32.98  31.98 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  13:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner