2019-11-23   04:09:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Talviuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Talviuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  13:47   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 helmikuu 2019         
 
 
 
Laji 4, 50m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Enna Anttinen  2007  07A965  Vanders    25m     
Sofia Kilponen  2008  08A762  HTU    25m     
Skylar Graves  2009  09A225  TuUS    25m     
Rebekka Ritmala  2006  06A136  Vanders    25m     
Emma Palmos  2008  08A747  Vanders    25m     
Ronja Husu  2008  08A073  Vanders    25m     
Minni Kinnunen  2006  06A629  Vanders    25m     
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olivia Pesonen  2008  08A757  HTU    25m     
Milla Tuominen  2004  04B333  TuUS    25m     
Leia Heinonen  2009  09A090  HU    25m  59.88  59.88 
Helmi Tynkkynen  2007  07A694  HTU    25m  57.20  57.20 
Stella Lahtinen  2009  09A191  HU    25m  57.27  57.27 
Siiri Paavonen  2008  08A407  HU    25m  1:00.35  1:00.35 
Milla Kiviranta  2006  06A135  Vanders    25m     
Sumedha Jha  2007  07A248  Vanders    25m     

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maisa Vihola  2009  09A046  HU    25m  55.51  55.51 
Fan Wu  2009  09A177  HTU    25m  54.25  54.25 
Erica Kovanen  2009  09A095  Vanders    25m  53.44  53.44 
Iida Pahkala  2010  10A139  Gladius    25m  49.56  49.56 
Ronja Weckström  2005  05A239  HU    50m  50.96  49.96 
Auli Hakkarainen  2009  09A049  Vanders    25m  53.53  53.53 
Ella Haavisto  2007  07A573  Gladius    25m  55.09  55.09 
Lumi Lintula  2008  08A511  HU    25m  56.20  56.20 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nea Risku  2007  07A725  Vanders    25m  48.19  48.19 
Emma Lahti  2008  08A152  TuUS    25m  46.92  46.92 
Melissa Paukkunen  2008  08A449  Vanders    25m  46.27  46.27 
Ilona Kallio  2009  09A211  Vanders    25m  44.03  44.03 
Linn Nickels  2007  07A380  Gladius    25m  44.83  44.83 
Siiri Tapaninen  2009  09A140  HTU    25m  46.33  46.33 
Janika Hinkkanen  2005  05A832  Gladius    25m  47.56  47.56 
Nina You Wu  2007  07A681  HTU    25m  49.06  49.06 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iina Pirilä  2006  06A708  Vanders    25m  42.00  42.00 
Kaisa Mäkinen  2005  05A447  HU    25m  40.07  40.07 
Peppi Särkelä  2004  04A708  SiWa    25m  39.24  39.24 
Melissa Miettinen  2005  05A199  HU    25m  37.46  37.46 
Ella Pitkäkangas  2003  03A206  Vanders    50m  39.89  38.89 
Fanny Puska  2001  01B183  HaUS    25m  39.29  39.29 
Ellen Kivistö  2005  05B196  Gladius    25m  41.18  41.18 
Liine Raantse  2008  08A344  Gladius    25m  43.40  43.40 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anni Seppälä  2003  03A398  HU    25m  35.27  35.27 
Iina Rissanen  2005  05A102  Vanders    25m  33.43  33.43 
Milla Nikkanen  2002  02A124  Vanders    25m  31.20  31.20 
Noora Kokko  2001  01A853  HU    50m  31.86  30.86 
Liinu Louhikoski  2004  04A046  Vanders    25m  30.88  30.88 
Ella Hörkkö  2001  01B185  SiWa    25m  32.45  32.45 
Jenni Rantanen  2001  01A324  HTU    25m  33.65  33.65 
Beatriz Coloma Vanhala  2003  03B192  HU    25m  36.84  36.84 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  13:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner