2020-04-01   07:50:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Åbergs Museum Cup 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Heatlista
Åbergs Museum Cup 2019
Plats: Arrangör: Bålsta Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 29 sep 2019 till den 29 sep 2019
Gren 3, 100m Frisim Damer
Final 1 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:24
Anm tid
Start ca:
1 25m
2 25m
151 3 Elvira Claesson 2006 SIGTUNA SK 25m
32 4 Tala Alhalabi 2008 KÖPINGS SS 25m
5 25m
6 25m
Gren 3, 100m Frisim Damer Final 2 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:26
133 1 Isolde Persson 2009 SS04 1:58.00 25m
18 2 Tuva Bärgård 2009 SK ENA 1:51.08 25m
20 3 Emilia  Bakas 2008 SK ENA 1:43.47 25m
51 4 Wilma Birelius 2008 SALA SS 1:43.51 50m
67 5 Noelia Cypriansen 2009 UPPLANDS-B 1:55.70 25m
139 6 Lova Hjort 2007 SS04 25m
Gren 3, 100m Frisim Damer Final 3 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:29
126 1 Louise Axland 2007 SS04 1:34.74 25m
120 2 Ida Muhic 2007 SS04 1:32.21 25m
135 3 Ella Lynch 2007 SS04 1:30.04 25m
125 4 Emilia Blomström 2008 SS04 1:31.12 25m
123 5 Judit Andersson 2007 SS04 1:33.40 25m
98 6 Diana Gorelkova 2008 VÄSTERÅS 1:40.79 25m
Gren 3, 100m Frisim Damer Final 4 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:31
42 1 Elvira Wiell 2007 SALA SS 1:26.10 50m
17 2 Linnea Alvin 2006 SK ENA 1:25.47 25m
85 3 Wilma Larsson 2007 VÄSTERÅS 1:24.61 25m
28 4 Saga Wallebring 2008 SK ENA 1:24.78 25m
22 5 Aziza Osman 2008 SK ENA 1:25.62 25m
39 6 Sara Norman Widell 2006 NORRTÄLJE 1:26.98 25m
Gren 3, 100m Frisim Damer Final 5 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:33
77 1 Terese Lundberg 2004 VÄSTERÅS 1:21.79 25m
34 2 Olivia Zetterkvist 2006 KÖPINGS SS 1:20.84 25m
48 3 Moa Nordström 2007 SALA SS 1:17.52 25m
74 4 Elvira Muhr 2007 VÄSTERÅS 1:19.24 25m
73 5 Johanna Holmberg 2007 VÄSTERÅS 1:21.39 25m
93 6 Astrid Eriksson 2006 VÄSTERÅS 1:23.62 25m
Gren 3, 100m Frisim Damer Final 6 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:35
16 1 Tindra Bärgård 2006 SK ENA 1:15.97 25m
19 2 Tilde Svegårdh 2005 SK ENA 1:14.45 25m
60 3 Elin Söderlund 2006 UPPLANDS-B 1:14.28 25m
79 4 Monica Zhan 2005 VÄSTERÅS 1:14.45 25m
13 5 Emilia Torgén 2005 BÅLSTA SK 1:14.67 25m
27 6 Ella Gjälby 2008 SK ENA 1:17.19 25m
Gren 3, 100m Frisim Damer Final 7 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:37
Anm tid
Start ca:
8 1 Elin Finne 2007 BÅLSTA SK 1:12.93 25m
38 2 Lova Åhlén 2004 NORRTÄLJE 1:11.85 50m
41 3 Carolina Modig 2003 SALA SS 1:08.86 25m
1 4 Matilda Ardanius 2001 BÅLSTA SK 1:09.62 25m
72 5 Soobin Åkerlund 2004 VÄSTERÅS 1:12.07 25m
33 6 Emilia Eriksson 2004 KÖPINGS SS 1:13.71 25m
Gren 3, 100m Frisim Damer Final 8 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:38
6 1 Olivia Budden 2007 BÅLSTA SK 1:07.57 25m
7 2 Alma Norgren 2004 BÅLSTA SK 1:05.61 50m
40 3 Ida Lindblom 2001 SALA SS 1:03.56 25m
2 4 Alicia Budden 2004 BÅLSTA SK 1:04.36 25m
5 5 Emily Sandberg 2004 BÅLSTA SK 1:07.56 25m
66 6 Ebba Fors 2006 UPPLANDS-B 1:08.73 25m
2019-09-29 09:06:45 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Bålsta Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner