Ohjelma Sparbankscupen 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 21
|
Tävling |
Sparbankscupen 2019 |
|
Utskriftsdatum |
31 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Bålsta |
|
Utskriftstid |
11:53 |
|
|
Arrangör |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
31 mars 2019 |
|
|
|
|
Gren 21, 50m Frisim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
2 |
Tilde Jonasson |
2006 |
|
HELLAS SK |
|
25m |
|
33 |
3 |
Malin Sträng |
2007 |
|
KÖPINGS SS |
|
25m |
|
56 |
4 |
Belma Obradovac |
2005 |
BW9805 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
94 |
5 |
Viola Blomberg |
2007 |
AJ8807 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Meja Stenman Graflind |
2007 |
AV3207 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
43.85 |
48 |
2 |
Alfdis Areskoug |
2004 |
BZ5404 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
42.93 |
49 |
3 |
Emilia Eriksson |
2006 |
BN2606 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
40.89 |
7 |
4 |
Melinda Boisard |
2007 |
AB1807 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
42.22 |
38 |
5 |
Doris Grandell |
2007 |
BL0407 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
43.79 |
57 |
6 |
Edna Obradovac |
2007 |
BL1207 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
44.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
23 |
1 |
Linnea Alvin |
2006 |
AJ1606 |
SK ENA |
|
25m |
39.22 |
83 |
2 |
Felicia Stier |
2006 |
BN1806 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
37.13 |
80 |
3 |
Elvira Muhr |
2007 |
AF6407 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
36.74 |
8 |
4 |
Molly Brinck |
2007 |
AC1407 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
36.91 |
52 |
5 |
Tyra Hållinder |
2007 |
BC1407 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
39.20 |
22 |
6 |
Elna Zetterberg |
2007 |
AB3807 |
SK ENA |
|
25m |
39.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
21 |
1 |
Tindra Bärgård |
2006 |
AB8606 |
SK ENA |
|
25m |
34.86 |
67 |
2 |
Linnea Malm |
2005 |
AS2405 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
34.61 |
77 |
3 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
34.06 |
64 |
4 |
Elsa Kjellström |
2006 |
AA1406 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
34.07 |
68 |
5 |
Elin Söderlund |
2006 |
AJ6206 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
34.78 |
36 |
6 |
Olivia Zetterkvist |
2006 |
BI4806 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
36.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
10 |
1 |
Elin Finne |
2007 |
AG0807 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
33.55 |
70 |
2 |
Ellen Sundquist |
2006 |
AU8406 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
32.11 |
71 |
3 |
Ebba Fors |
2006 |
BI7806 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
31.77 |
5 |
4 |
Amy Smit |
2003 |
AV4603 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
31.89 |
107 |
5 |
Ebba Rosenberg |
2007 |
AC0407 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
33.47 |
13 |
6 |
Ellen Martinez Molina |
2006 |
BL0406 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
33.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Olivia Budden |
2007 |
AA3207 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
30.48 |
76 |
2 |
Ella Ekepil |
2005 |
AR0405 |
WISBY SS |
|
25m |
30.32 |
106 |
3 |
Alma Norgren |
2004 |
AR6404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
29.55 |
4 |
4 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
29.60 |
3 |
5 |
Alice Johansson |
2003 |
AJ0603 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
30.33 |
1 |
6 |
Matilda Ardanius |
2001 |
AC9401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
30.78 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
31 mars 2019 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
Utskriftstid |
11:53 |
|