Program for UGP3 2018-2019, Eriksdalsbadet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Stockholms Simförbund/SPIF |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 9 mar 2019 till den 10 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
400m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass A |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
898 |
|
Eric Hansson |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AD0302 |
25m |
4:05.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
912 |
|
Ivar Simonsson |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AO9502 |
25m |
4:19.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
915 |
|
Christopher Lindholm |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AQ1702 |
25m |
4:22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
909 |
|
Ludvig Ahlström |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AK8302 |
25m |
4:34.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
904 |
|
William Lernå |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AF4102 |
25m |
4:37.53 |
|
|
6 |
|
|
|
Simklubben Neptun |
|
|
50m |
4:39.54 |
|
|
109 |
|
Isak Gustafsson |
2001 |
AA5901 |
|
7 |
|
|
|
Simklubben Neptun |
|
|
50m |
4:43.96 |
|
|
169 |
|
Karl Palmqvist |
2002 |
AZ6102 |
|
8 |
|
|
|
Södertälje Simsällskap |
|
|
25m |
4:57.01 |
|
|
350 |
|
Mattias Moreno |
2002 |
AX5302 |
|
9 |
|
|
|
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
|
50m |
5:02.26 |
|
|
3 |
|
Marcus Hedlund |
2002 |
AT1902 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
901 |
|
Adrian Tittelbach |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AI2901 |
25m |
5:06.09 |
|
|
|
|
|
11 |
335 |
|
Jacob Lange |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
AR5702 |
25m |
6:41.49 |
|
|
|
|
|
12 |
186 |
|
Alexander Jansson |
Simklubben Neptun |
2002 |
BO0702 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
Klass B |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
55 |
|
Sid Lundgren |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AF2303 |
25m |
4:31.56 |
|
|
|
|
|
2 |
654 |
|
Pijus Guvenius |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AO0303 |
25m |
4:31.78 |
|
|
|
|
|
3 |
210 |
|
Siavash Vatani |
Skuru Idrottsklubb |
2003 |
AP0503 |
25m |
4:42.08 |
|
|
|
|
|
4 |
334 |
|
Oscar Fällman |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AM5103 |
50m |
4:42.76 |
|
|
|
|
|
5 |
339 |
|
Ludvig Johansson |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AQ0703 |
25m |
5:29.63 |
|
|
|
|
|
6 |
328 |
|
Emil Berg |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AK4903 |
50m |
6:02.83 |
|
|
|
|
|
7 |
448 |
|
William Edenberg |
Tyresö Simsällskap |
2003 |
AZ1103 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
Klass C |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
60 |
|
Nils Malmberg |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AI3504 |
25m |
4:22.72 |
|
|
|
|
|
2 |
918 |
|
Linus Areblad |
Väsby Simsällskap |
2004 |
AI9504 |
25m |
4:27.53 |
|
|
|
|
|
3 |
34 |
|
Ted Wiker |
Gustavsbergs Simsällskap |
2004 |
AE1304 |
25m |
4:29.24 |
|
|
|
|
|
4 |
59 |
|
John Zetterqvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AH6504 |
25m |
4:33.34 |
|
|
|
|
|
5 |
155 |
|
Hjalmar Mueller |
Simklubben Neptun |
2004 |
AR8104 |
25m |
4:36.52 |
|
|
|
|
|
6 |
123 |
|
Morris Martin |
Simklubben Neptun |
2004 |
AH0504 |
50m |
4:41.90 |
|
|
|
|
|
7 |
924 |
|
Ragnar Simonsson |
Väsby Simsällskap |
2004 |
AM1904 |
25m |
4:41.93 |
|
|
|
|
|
8 |
512 |
|
Elias Lyth |
Wisby Simsällskap |
2004 |
AO8504 |
25m |
4:43.75 |
|
|
|
|
|
9 |
33 |
|
Morten Brattgård |
Gustavsbergs Simsällskap |
2004 |
AE8104 |
25m |
4:44.98 |
|
|
|
|
|
10 |
996 |
|
Rooe Tuomainen |
Salon Swimming club |
2004 |
|
25m |
4:59.35 |
|
|
|
|
|
|
11 |
156 |
|
Jonathan Hörberg |
Simklubben Neptun |
2004 |
AT0304 |
25m |
5:22.40 |
|
|
|
|
|
12 |
342 |
|
Lennon Köndell |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AO3104 |
50m |
5:29.62 |
|
|
|
|
|
13 |
713 |
|
Topi Salminen |
Nokian Pyry |
2004 |
|
25m |
5:31.14 |
|
|
|
|
|
|
14 |
380 |
|
Emil Gunnarsson |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AM0504 |
50m |
5:52.44 |
|
|
|
|
|
Klass D |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
62 |
|
Oliver Harper |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AD2705 |
25m |
4:45.26 |
|
|
|
|
|
2 |
71 |
|
Ludwig Skantz |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AE6705 |
25m |
4:46.91 |
|
|
|
|
|
3 |
144 |
|
Ferdinand Bang |
Simklubben Neptun |
2005 |
AF1305 |
50m |
4:59.53 |
|
|
|
|
|
4 |
136 |
|
Uno Härmark |
Simklubben Neptun |
2005 |
AD8705 |
50m |
5:03.62 |
|
|
|
|
|
5 |
159 |
|
Tim Rogersson |
Simklubben Neptun |
2005 |
AN5305 |
25m |
5:03.73 |
|
|
|
|
|
6 |
170 |
|
Philip Palmqvist |
Simklubben Neptun |
2005 |
AR1505 |
25m |
5:04.18 |
|
|
|
|
|
7 |
64 |
|
Marcus Hansson |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AD7705 |
25m |
5:06.34 |
|
|
|
|
|
8 |
75 |
|
Elijas Eriksson |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AG6905 |
25m |
5:10.87 |
|
|
|
|
|
9 |
714 |
|
Tuomas Lehtonen |
Nokian Pyry |
2005 |
|
25m |
5:16.06 |
|
|
|
|
|
10 |
152 |
|
Gustav Edman |
Simklubben Neptun |
2005 |
AG3505 |
25m |
5:25.72 |
|
|
|
|
|
11 |
994 |
|
Miika Nurminen |
Salon Swimming club |
2005 |
|
25m |
5:36.46 |
|
|
|
|
|
|
12 |
710 |
|
Kasper Kytö |
Nokian Pyry |
2005 |
|
50m |
5:43.26 |
|
|
|
|
|
|
13 |
665 |
|
Mikail Arslan |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
AH9305 |
25m |
6:02.91 |
|
|
|
|
|
14 |
515 |
|
Linus Nordström |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AM0505 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
158 |
|
Georgios Theodosiadis |
Simklubben Neptun |
2005 |
AN6105 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
Klass E |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1012 |
|
Henry Israelsson |
Järfälla Simsällskap |
2006 |
AK9706 |
25m |
4:42.11 |
EFT |
|
2 |
131 |
|
Jonatan Eriksson |
Simklubben Neptun |
2006 |
AB1106 |
25m |
4:50.37 |
|
|
|
|
|
3 |
923 |
|
Casper Rengart |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AB1706 |
25m |
4:58.38 |
|
|
|
|
|
4 |
147 |
|
Aksel Hillerström Vagli |
Simklubben Neptun |
2006 |
AC8706 |
25m |
5:03.72 |
|
|
|
|
|
5 |
70 |
|
Anton Lind |
Järfälla Simsällskap |
2006 |
AB1906 |
25m |
5:14.27 |
|
|
|
|
|
6 |
175 |
|
Marcus Lundgren |
Simklubben Neptun |
2006 |
AN1506 |
25m |
5:17.44 |
|
|
|
|
|
7 |
77 |
|
Simon Söderberg |
Järfälla Simsällskap |
2006 |
AE9706 |
25m |
5:17.81 |
|
|
|
|
|
8 |
161 |
|
Axel Skott Storheden |
Simklubben Neptun |
2006 |
AI3506 |
25m |
5:28.74 |
|
|
|
|
|
9 |
712 |
|
Liro Räty |
Nokian Pyry |
2006 |
|
50m |
5:32.15 |
|
|
|
|
|
10 |
708 |
|
Anton Passoja |
Nokian Pyry |
2006 |
|
50m |
5:39.63 |
|
|
|
|
|
11 |
224 |
|
Gabriel Klinge |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
AS0506 |
25m |
5:42.42 |
|
|
|
|
|
12 |
167 |
|
Måns Gunnarson |
Simklubben Neptun |
2006 |
AK8506 |
25m |
5:46.03 |
|
|
|
|
|
13 |
61 |
|
Arvin Parsa |
Järfälla Simsällskap |
2006 |
AB7106 |
25m |
5:48.49 |
|
|
|
|
|
14 |
160 |
|
Ludvig Löfström |
Simklubben Neptun |
2006 |
AI4506 |
25m |
5:52.24 |
|
|
|
|
|
15 |
177 |
|
Walter Herulf |
Simklubben Neptun |
2006 |
AN3506 |
25m |
5:54.69 |
|
|
|
|
|
16 |
178 |
|
Allan Herulf |
Simklubben Neptun |
2006 |
AN4506 |
25m |
5:56.73 |
|
|
|
|
|
17 |
157 |
|
Christos Theodosiadis |
Simklubben Neptun |
2006 |
AI7106 |
25m |
5:58.04 |
|
|
|
|
|
18 |
711 |
|
Luka Hirvonen |
Nokian Pyry |
2006 |
|
50m |
6:00.33 |
|
|
|
|
|
|
19 |
709 |
|
Casper Kvist |
Nokian Pyry |
2006 |
|
50m |
6:15.25 |
|
|
|
|
|
|
20 |
347 |
|
Sixten Selander |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AF3906 |
25m |
7:10.18 |
|
|
|
|
|
21 |
145 |
|
Tee Thern |
Simklubben Neptun |
2006 |
AC3106 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-03 10:23:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.1 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|